Zwłoki przypominające chupacabrę zlokalizowano w Wenezueli

Kategorie: 

Rzekoma chupacabra z Wenezueli

Przeglądając zasoby Internetu można czasami trafić na dziwaczne zdjęcia. To powyżej powstało w Wenezueli i rzekomo przedstawia rodzaj kryptozwierzęcia zwanego chupacabrą. Dziwne zwłoki nieustalonego zwierzęcia znaleziono 15 września 2013 roku.

 

Ostatnio dochodziło do wielu przypadków przypisywanych chupacabrom ataków na ludzi i zwierzęta. Bardzo wiele historii tego typu słyszymy u naszych wschodnich sąsiadów. Trzeba jednak pamiętać, że chupacabra to mityczne zwierzę typowe dla Ameryki Środkowej i Południowej, dlatego to właśnie tam się go spodziewano.

 

Niektórzy twierdza, że chupacabra to wytwór folkloru, a wiara w nią jest wyrazem ciemnoty danej społeczności. Fakt faktem jednak do ataków na Ukrainie i w Rosji dochodzi dosyć często i jest wielu świadków, którzy widzieli, że nie odpowiadają za nie znane im drapieżniki.

[ibimage==18953==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Coati/Ostronos - Źródło: wikipedia.org

W przypadku zwłok z Wenezueli trzeba przyznać, że wyglądają one zgodnie z kanonem wyglądu stworów tego typu. Zdjęcie zostało opublikowane na portalu Reddit i było tam komentowane między innymi przez biologa, który wskazał, że ów dziwny stwór to w istocie stworzenie o nazwie Coati, ale nie sposób tego stwierdzić na 100% tylko na podstawie zdjęcia. Pewne podobieństwa jednka niewątpliwie istnieją.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

To fakt, w każdym kraju

To fakt, w każdym kraju wygląda inaczej
[ibimage==18965==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==18966==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==18968==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==18967==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
W polsce występuje cuś takiego

[ibimage==18970==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Darosso

ten Coati to sympatyczny

ten Coati to sympatyczny zwierzak, a to zdechnięte nie bardzo. Nawet jeśli sierść została opalona to wygląda  na naturalną skórę. W ogóle to jakaś gadzia mutacja, nawet po zdechnięciu paszcza na szerokość jakby chciała pożerać. Coś często ostatnio się pojawiąją pojedyńcze zdjecia z różnych stron świata jedna chupacabra a inne zupełnie zdjęcia. Nie jestem specjalistą ale z jednego zdjęcia można sobie gdybać jest tam tych zwierząt na świecie może coś się pokrzyzowało albo pomutowało.

Strony

Skomentuj