Niezwykła istota przypominająca obcego, odnaleziona w opuszczonym rosyjskim laboratorium

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Rosyjska policja z zachodniej Syberii usiłuje rozwikłać tajemnicę zmumifikowanych szczątków humanoida, znalezionych w poradzieckim opustoszałym laboratorium. O szokującym znalezisku poinformował władze Georgija Grigorczuk, który odnalazł pozostawione przez rosyjskich lekarzy szczątki

 

Niewielka istota znajdowała się w słoju i wygląda bardziej jak wyobrażenie obcego niż człowieka. Ma wielką głowę z ogromną puszką mózgową, małe usta i skośne oczy. Być może jest to po prostu zachowany w formalinie płód ludzi z wadami rozwojowymi. Padają też nieco fantastyczne teorie, że jeszcze za czasów ZSRR, próbowano stworzyć hybrydy istot z ludzkiego i obcego DNA.

W syberyjskim laboratorium odnaleziono też wiele fragmentów ludzkich organów i kości, które zostały pozostawione rozrzucone w okolicy zaniedbanego obiektu. Odnaleziono też inne zmumifikowane szczątki, w tym niemowląt, które nosiły ślady interwencji chirurgicznych. Według Siberian Times obecnie trwają prace mające na celu ustalenie kto odpowiada za pozostawienie preparatów medycznych bez odpowiedniego nadzoru.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Pebu

Proszę Państwa, proszę o

Proszę Państwa, proszę o „podniesienie ręki do góry” jeżeli ktoś jeszcze wierzy w to, że my jako ludzie jesteśmy sami w tym wielkim, niewyobrażalnym ogromie naszego kosmicznego domu. Jeśli ktoś taki z was się znalazł to muszę powiedzieć, że szczerze mu współczuję. Tu gdzie żyjemy czyli na planecie Ziemia i w ogóle w kosmosie, nie ma czegoś takiego, że coś wzięło się z przypadku. Wszystko zostało STWORZONE przez najwybitniejszego „kompozytora” wszechdziejów. Tak tak to nasi kosmiczni Bracia, których nazywacie Bogiem. To oni wszystko „zaprojektowali”. Dobra, ok.. ja rozumiem, że w szkołach uczą o tej całej durnej ewolucji Darwina i innych bzdurach, całe życie jest na tym oparte , ale jeżeli by to wziąć na logikę to wszystko to kupy się nie trzyma! Najprościej mówiąc są to „bzdury XXI wieku” aby nas - ludzi omamić i ogłupić. Co taki jeden z drugim może wiedzieć o bożym świecie? A no właśnie, że nic. Nic tylko praca, żarcie, oglądanie bredni w telewizji, do spania i tak w kółko. Nas tak naprawdę nie informuje się o rzeczach najistotniejszych. Jesteśmy specjalnie umysłowo ograniczani, zaprogramowani tak jak to „oni” chcą.
Nie raz już tu pisałem i pisał będę, że jesteśmy dziełem innych pozaziemskich ras. Wszystkie te działania rodziły się na przestrzeni tysięcy jak nie milionów lat! Kochani.. na to są dowody i to jeszcze jakie. Nie będę wam tych rzeczy tu przedstawiał bo musiał bym pisać do białego rana. Internet jest od tego i wiele ciekawych książek niezależnych badaczy, a więc sami się zagłębcie w te tematy, tylko żeby pojąć te wszystkie sprawy trzeba mieć otwarty umysł, czego nie mogę powiedzieć o niektórych ignorantach i niedowiarkach co to mają pozakładane konta na tym portalu i wypisują głupoty oparte o cały ten zakłamany naukowy schemat. Czy kiedyś ktoś z was nie zastanowił się przez chwilę, że coś tu nie gra? Za mało nam się mówi, stanowczo za mało, a tak w ogóle to chyba nic się nie mówi. Nie doczekamy się dnia kiedy to oznajmią nam w telewizji, że znaleźliśmy życie pozaziemskie, albo, że nastąpił jakikolwiek kontakt. Rządy Rosji, Ameryki i nie tylko o tych rzeczach już od dawna wiedzą, ale nie powiedzą bo prowadzą z innymi przedstawicielami pozaziemskich ras tajne programy, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Np to, że na Księżycu czy Marsie są budowle i szkielety ludzkie sprzed tysięcy lat to jest jak najbardziej oczywisty pewnik. NASA fałszuje zdjęcia z powierzchni czerwonej planety stosując do tego specjalne filtry fotograficzne, tak naprawdę niebo na Marsie jest niebieskie i występuje tam powietrze w czystej postaci. Nie raz można było zobaczyć na zdjęciach z NASA, że na Marsie i Księżycu po prostu coś nie gra. Wiele zdjęć jest sfabrykowanych. Co roku w różnych zakamarkach naszego globu niezależni badacze znajdują artefakty, które w sposób kategoryczny zaprzeczają temu, że historia ludzkości nie jest taka jaką się nam przedstawia….

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Tylko ludzie pozbawieni

Tylko ludzie pozbawieni algorytmicznej wyobraxni mogą wierzyć w istnienie innych cywilizacji poza Ziemią.
 Kosmos jest pusty. Nie ma w nim nigdzie warunków do jakiegokolwiek życia. Próba rozpowszechnienia żtycia w kosmosie nie udała się a pierwsza była na Ziemi.
 Dowód?  Otóż zakładając, że istnieja inne cywilizacje, to naszej już nie miałoby prawa być.
 Prawo mocniejszego mówi: "słabszy musi zginąć". Obcy, którzy penetrują nasza cywilizację nie są obcymi, lecz zamieszkują ziemię długo przed powstaniem człowieka. Dlaczego sie nie kontaktują z nami i nie pomagaja żyć na Ziemi bez wojen, głodu i ludobójstwa?
 Bo nie jest to w ich interesie, jak nie jest w interesie człowieka rozmawuiać z krówą, którą tylko chcemy wydoić, albo przeznaczyć na bitki...

Portret użytkownika kuzYn

Mozna wierzyc, albo i nie

Mozna wierzyc, albo i nie wierzyć. Tak jak napisałaś. Wszystko zależy od tego kim jest autor artykułu, i czy nie zmyślił tego i owego, bo cytaty pilotów ( być może z d..y wzięte) nic nie znaczą. Napisać można wszystko, tylko jakie prawdziwe dowody są na to ?

 

Portret użytkownika pasjonat

ale blad logiczny... ( na

ale blad logiczny... ( na meczu kibic by widziec lepiej wstal, by reszta widziala lepiej- takze wstala, czy jest to prawdziwe? ze teraz wszyscy widza lepiej?)
skoro ziemia jest slaba to My - ludzie powinnismy dawno byc atomami w stanie wolnym...
 
znow zle zalozenia , twierdzenia i tezy ... o tym czy mamy prawo zyc decyduje przestrzen probabilistyczna dziwne ze czesta w kosmosie supernowa czy grad meteorow nie wymierzyl nam sprawiedliwosci. czemu ? a nobo takie sa prawa rachunku prawdopodobnienstwa ... czyli bombardowania duzymi kamieniami wraz z prawdopodobienstwem ze prawdopodobienstwo wystapi... te prawa rzadza nawet tym czy sie zesrasz w drodze do domu czy dasz rade dotrzec do porcelanowego studio Wink
 
Skad wiadomo czy nie jest to w ich interesie? to tylko domniemania... interesy w kosmosie ograniczaja sie do zmiennosci postaci energii ...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

pebu pewnie nie zaliczyl

pebu pewnie nie zaliczyl ciagow w wieczorowym liceum i postanowil nas uraczyc znow swoimi aronopodobnymi wypocinami...w ramach polechatania ego -nadawałbys sie na kierownika kampani dudy - napiszcie do instytutu andersena moze sypna groszem na wasze badania...
 
"NASA fałszuje zdjęcia z powierzchni czerwonej planety stosując do tego specjalne filtry fotograficzne, tak naprawdę niebo na Marsie jest niebieskie i występuje tam powietrze w czystej postaci. Nie raz można było zobaczyć na zdjęciach z NASA, że na Marsie i Księżycu po prostu coś nie gra."
 
Papier jak i ten biedny portal przyjma wszystko..dowody... gdzie sa dowody ???
pewnie popiol z feniksa Ci to wszystko opowiedzial...
 
żenada

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika MacGyver

Dowody panie kolego, to

Dowody panie kolego, to otrzymują wybrani. Ty należysz natomiast do kasty niewolników, zasilających tę całą manufakturę matrixa i kręcących się w kieracie według wytycznych i zarządzeń "inżynierów porządku".
Zatem powstrzymaj z łaski swojej naiwne pytanka i zastanów się najpierw co sam możesz zrobić, by stopniowo przebudzić się ze snu w którym pogrążone są grube miliardy. Dam Ci małą radę. Słuchaj wewnętrznego głosu (intuicja się to prosto nazywa), nie wykluczaj z zasady niczego i bardzo uważnie spoglądaj na rzeczywistość. Może Ci się uda.

Portret użytkownika pasjonat

Sam Twoj nick sugeruje ze

Sam Twoj nick sugeruje ze zyjesz marzeniami... mitami
(intuicja się to prosto nazywa) ---> konstrukcja zdania na poziomie ukrainca bedacego od stycznia b.r w Polsce...
Jak Macierewicz z zamacham na TU 154 ... ktos zrobil zamach ale kto to nie umie wskazac...
Wiec jalowa dyskusja,... nie ma powodu sie hejcic, pozdzierac mozna.. to dozwolona forma kulturalna zwalczania przeciwnika, interlokutora. Dzieki za porady...
Ale jak ktos ma dostep do roznych technologii naukowych chociazby sieci neuronowych- niech da znac ... to wiarygodny kompan do rozmowy ... zjawiska zachodzace w tych sieciach moga dawac podstawy do tego ze ktos wie o czym mowi... niestety w tej wypowiedzi poza porada rodem z "przyjaciolki" nie widze niczego pozytecznego.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika  PATRIOTA

Wszystkie dowody na

Wszystkie dowody na złodziejstwo są w książce W. Sumlińskiego, tylko lemingi nie czytają, tv to dla większości wiarygodne źródło wiedzy, z manipulowany naród to jak roboty, tylko do roboty 

Portret użytkownika superduper

Każesz przyznawać się ludziom

Każesz przyznawać się ludziom że nie wierzą w inne cywilizacje we wszechświecie tylko po to żebyś mógł im powiedzieć że im współczujesz ? Czy Ty dobrze się czujesz ? Za kogo Ty się masz  [ciach] ? Idź się leczyć !

Portret użytkownika Cabaj

Ja tam widze duży

Ja tam widze duży baniak...kilka odnóży i ...wyraznie dwie "kapciuchy" które patrzą w moja strone.Ewidentnie jakis patologiczny badz niedorozwiniety płód blizniąt w których zamiast dwóch baniaków wykształcił sie jeden wielki i zdeformowany.

Portret użytkownika pasjonat

jak sie dobrze przyjrzysz to

jak sie dobrze przyjrzysz to zwrocisz uwage na proporcje wysokosci tlowia i ramienia. a takze podobienstwo budowy stawow dłoni i rąk do człowieka z atacama.
 
zastanow sie tez czemu tak male "dziecko" - mialo juz taki wielki sagan.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Takitam

"wielki sagan" jak napisałeś

"wielki sagan" jak napisałeś powstaje w wyniku bardzo dużego ciśnienia śródczaszkowego w życiu płodowym - wtedy kiedy jeszcze kości czaszki nie stwardniały, robi się z czaszki swego rodzaju "balon". Jeśli ćiśnienie śródczaszkowe wzrosło u dziecka już po porodzie, to te zniekształcenia nie są już tak duże.

Portret użytkownika pulsar

@pasjonat Nie wiem o co Ci

@pasjonat
Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, ale ten osobnik z pustyni Atacama cierpiał jeszcze na Kraniosynostozę, - tj., zwyrodnienie kości czaszki.
http://craniocarebears.org/what-is-craniosynostosis/

 
[quote=pasjonat]zastanow sie tez czemu tak male "dziecko" - mialo juz taki wielki sagan.[/quote]
Słyszałeś chyba o wodogłowiu ? Tu nie ma się nad czym rozwodzić. W Europie czy USA podjęto by operację u dziecka w wieku niemowlęcym i było by po sprawie, ale w Indiach biednych ludzi nie stać na lekarza a co dopiero na operację.
Dopiero nagłośnienie tej sprawy w mediach spowodowało że zoperowano to dziecko. Ztego co wiem wodogłowie usunięto, ale dziecko z powodu nadciśnienia w głowie straciło wzrok.

Portret użytkownika pasjonat

Odnosnie człowieka z atacama

Odnosnie człowieka z atacama -mial on szereg nieprawidlowosci ale jak pokazal kod dna osobnika u ludzi takie deformacje (genetyczne) wystapuja wraz z innymi anomaliami (geny mutuja parami) u niego nic podobnego nie nastapilo. stawom i kostkom w palcach blizej do pajęczakow niz ssaków. Takich anomaliow wymieniono znacznie wiecej. Calkowicie pomijam juz strukture kosci ( azurowa) Co do tego dziecka ze sloika takze widac ze ma ono calkowicie wyksztalcony kosciec (czaszka posiada zrosniete ciemiaczko) co kłóci sie z rozmiarami tego osobnika.
Byłbym blizszy tezy ze to jakas biedna malpa w zadnym razie czlowiek.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Dr. Miś

To jest Murziłka z marsa,

To jest Murziłka z marsa, pierwszy marsjanin przywieziony na ziemi przez tajna misję Mars_Sputnik 16 w 1973 roku. Murziłka zatruł się w Miasteczku Kosmicznym czerwonym kawiorem i na prośbę rządu marsjańskiego wsadzili go do słoja, żeby nie zgnił.

Portret użytkownika Homo sapiens

To wygląda podobnie do innego

To wygląda podobnie do innego przypadku, który był pokazany w serii programów Discovery Channel, też w Rosji znaleziono podobną hybrydę, ale UFO ją zabrało w czasie gdy ją wiezli na badania genetyczne !

Proszę państwa jakiś czas temu przetłumaczono  film do artykułu na innymedium pt:
Nowy Porządek Wodny NWO - Gonz'o Shimura
https://www.youtube.com/watch?v=usYyrg4LkIM
Ten inteligentny japończyk urodzony w USA produkuje znakomite filmy o NWO i innych tajemnicach masonerii i ich planach zniszczenia rasy ludzkiej, a teraz razem z L.A. Marzulim piszą książkę, okazuje się że zaczęto mu grozić śmiercią ! Dostał telefon z dziwnym przesłaniem oraz inne przedziwne sygnały świadczące że mogą go załatwić ! Właśnie opublikował film o tym jak go zastraszają ! NWO się wścieka bo Gonz Shimura ma znakomite wyczucie planów masońskich, więc będą go chyba chcieli załatwić ! Film o tym poniżej
STRANGE PHONE CALL FORM THE NUMBER 4!
https://www.youtube.com/watch?v=SWJaV-c6Q5Q

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

Homoś ja też niedawno

Homoś ja też niedawno dostałem telefon z dziwnym przesłaniem - po odkodowaniu ich przekazu na język ludzki okazao się że teleprostytutki z parszywego orange chcieli mnie jak buraka przerobić z karty na abonament...

Portret użytkownika zLo3000

Baco - ja mam ten sam numer

Baco - ja mam ten sam numer telefonu od dekady - niestety 'abonament' którym już wymiotuję na prawo i lewo ale numer chciałbym zachować... pewnie masz jakieś sugestie, pomysły bądź zwyczajnie - stwierdzenia
liczę na Twój intelekt i dobrą wolę - mam jakieś alternatywy dla abonamentu z zachowaniem numeru?

Portret użytkownika baca

przecież nikt nikomu nie każe

przecież nikt nikomu nie każe przedłużać abonamentu... skończy sie ten co masz i jesteś jak ptak... jak już sie skończy to kup sobie w innej sieci jakiś starter i przenieś numer albo powiedz że chcesz przenieść to uny ci to zrobią... ba, nawet jak zniszczysz celowo lub przypadkiem kartę sim możesz sobie zawsze zamówic duplikat z tym samym numerem... tyle to się da... ale czy to sens... generalnie to wcale nie rozumiem tego przywiązania do jakichś numerów... ci nieśmiertelni z Birkenau to wiem że mają jakiś numerologiczny sentyment ale ty...?

Skomentuj