Niezwykła istota przypominająca obcego, odnaleziona w opuszczonym rosyjskim laboratorium

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Rosyjska policja z zachodniej Syberii usiłuje rozwikłać tajemnicę zmumifikowanych szczątków humanoida, znalezionych w poradzieckim opustoszałym laboratorium. O szokującym znalezisku poinformował władze Georgija Grigorczuk, który odnalazł pozostawione przez rosyjskich lekarzy szczątki

 

Niewielka istota znajdowała się w słoju i wygląda bardziej jak wyobrażenie obcego niż człowieka. Ma wielką głowę z ogromną puszką mózgową, małe usta i skośne oczy. Być może jest to po prostu zachowany w formalinie płód ludzi z wadami rozwojowymi. Padają też nieco fantastyczne teorie, że jeszcze za czasów ZSRR, próbowano stworzyć hybrydy istot z ludzkiego i obcego DNA.

W syberyjskim laboratorium odnaleziono też wiele fragmentów ludzkich organów i kości, które zostały pozostawione rozrzucone w okolicy zaniedbanego obiektu. Odnaleziono też inne zmumifikowane szczątki, w tym niemowląt, które nosiły ślady interwencji chirurgicznych. Według Siberian Times obecnie trwają prace mające na celu ustalenie kto odpowiada za pozostawienie preparatów medycznych bez odpowiedniego nadzoru.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MacGyver

Dowody panie kolego, to

Dowody panie kolego, to otrzymują wybrani. Ty należysz natomiast do kasty niewolników, zasilających tę całą manufakturę matrixa i kręcących się w kieracie według wytycznych i zarządzeń "inżynierów porządku".
Zatem powstrzymaj z łaski swojej naiwne pytanka i zastanów się najpierw co sam możesz zrobić, by stopniowo przebudzić się ze snu w którym pogrążone są grube miliardy. Dam Ci małą radę. Słuchaj wewnętrznego głosu (intuicja się to prosto nazywa), nie wykluczaj z zasady niczego i bardzo uważnie spoglądaj na rzeczywistość. Może Ci się uda.

Portret użytkownika pasjonat

Sam Twoj nick sugeruje ze

Sam Twoj nick sugeruje ze zyjesz marzeniami... mitami
(intuicja się to prosto nazywa) ---> konstrukcja zdania na poziomie ukrainca bedacego od stycznia b.r w Polsce...
Jak Macierewicz z zamacham na TU 154 ... ktos zrobil zamach ale kto to nie umie wskazac...
Wiec jalowa dyskusja,... nie ma powodu sie hejcic, pozdzierac mozna.. to dozwolona forma kulturalna zwalczania przeciwnika, interlokutora. Dzieki za porady...
Ale jak ktos ma dostep do roznych technologii naukowych chociazby sieci neuronowych- niech da znac ... to wiarygodny kompan do rozmowy ... zjawiska zachodzace w tych sieciach moga dawac podstawy do tego ze ktos wie o czym mowi... niestety w tej wypowiedzi poza porada rodem z "przyjaciolki" nie widze niczego pozytecznego.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika  PATRIOTA

Wszystkie dowody na

Wszystkie dowody na złodziejstwo są w książce W. Sumlińskiego, tylko lemingi nie czytają, tv to dla większości wiarygodne źródło wiedzy, z manipulowany naród to jak roboty, tylko do roboty 

Portret użytkownika superduper

Każesz przyznawać się ludziom

Każesz przyznawać się ludziom że nie wierzą w inne cywilizacje we wszechświecie tylko po to żebyś mógł im powiedzieć że im współczujesz ? Czy Ty dobrze się czujesz ? Za kogo Ty się masz  [ciach] ? Idź się leczyć !

Portret użytkownika Cabaj

Ja tam widze duży

Ja tam widze duży baniak...kilka odnóży i ...wyraznie dwie "kapciuchy" które patrzą w moja strone.Ewidentnie jakis patologiczny badz niedorozwiniety płód blizniąt w których zamiast dwóch baniaków wykształcił sie jeden wielki i zdeformowany.

Strony

Skomentuj