Dziwne zjawisko zaobserwowano na niebie nad Holandią

Kategorie: 

Źródlo: Harry Perton

Na jednym ze zdjęć nieba nad holenderskim Groningen, wykonanych przez mieszkańca miasta, Harrego Pertona, widać niezwykłą rzecz. Jest to tajemnicze "UFO" świecące na zielono.

 

Autor zdjęcia twierdzi, że wykonał je 19 maja bieżącego roku. Stało się to gdy podróżował z Onlanden, na granicy prowincji Drenthe i Groningen. Perton twierdzi, że wracając do domu, spojrzał w niebo i zobaczył coś dziwnego i zaczął robić zdjęcia. Na jednym z nich, widać dziwne zjawisko, które niektórzy nazwali trochę na wyrost UFO. Faktem jest, że obiekt świeci zielonym światłem, które trudno przegapić na niebie.

 

Autor zdjęcia twierdzi, że zobaczył jakiś błysk i początkowo myślał, że to jego lampa błyskowa działa nieprawidłowo, albo na obiektywie pojawiła się jakaś kropla. Gdy po raz pierwszy zobaczył w wizjerze co udało mu się uchwycić, myślał, że to jakiś rodzaj odbicia słońca. Ale potem gdy przeglądnął to zdjęcie na większym ekranie okazało się, że jest to coś trudnego do wytłumaczenia.

Jeśli można by się było pokusić o hipotezę co to mogło być wydaje się, że w tym konkretnym przypadku można zasugerować, że jest to na przykład jakiś portal podprzestrzenny, albo po prostu nie znane jeszcze nauce zjawisko naturalne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Odpowiem wam pospołu

Odpowiem wam pospołu ,trolle.To co wy nazywacie żródłem światła to w rzeczywistości emisja promieniowania świetlnego poprzez szczeliny w kontinuum obok drgajacych atomów.Atomy zaczynaja drgać w wyniku przyjęcia naprężeń(niesłusznie naywanych energią-energus gr.wściekły).Te naprężenia moga być w postaci ciepła lub "energi"kinetycznej. Światło jest strukturą przestrzeni i jest w każdym matematytcznym punkcie a jej odsłona przez drgajace atomy przypomina powstanie w wodzie "suchej"niszy podczas szybkiego bełtania kijem w wodzie-tam i spowrotem.Świecenie następuje tylko wtedy gdy pochłonięta "energia" wprawiająca w drganie atomy nie pozwoli zasklepić się obok nich kontinuum.Porzez te szczeliny nastepuje emisja promieni świetlnych ale nie są one światłem lecz obrazem światła.Wyrwane mikrocząsteczki z tej struktury a które zawendrowały w nasze kontinuum a następnie je zauważono nazwano fotonami.Ponadto antagonistyczna strukturą jest mrok który także jest w każdym matematycznym punkcie przestrzeni.Te struktury są  równoległe i natychmiast tam gdzie nastepuje ubytek gęstości jednej z nich "wkracza" antagonista.Miałem szkolenie o tym z demonstracją kondensatów obu struktur.Wracając do tematu,"potrącemnie atomów" naszego kontinuum to przekazanie naprężenia pola siłowego staku kosmicznego otaczającemu środowisku (np.atmosfera),co świetnie obrazuje chrakterystykę uruchamianego napędu a w innych przypadkach które na tym portalu pokazywano,koncówki lotów przybywajacych statków.Statki te sa miedzywymiarowe więc nie należą do naszego kontinuum,dlatego obserwujecie tylko ich wpływ na nie a nie sam statek.

Portret użytkownika mariuszek

Chciałem napisać idiota, ale

Chciałem napisać idiota, ale po przeczytaniu twojego posta stwierdziłem że popiół jeszcze by się ucieszył a prawdziwy idiota mógłby się obrazić. Jak można tak błaźnić się na widok zwykłej flary świetlnej.
Tą jonizacją potrąconych atomów to dowaliłeś Biggrin

Portret użytkownika El Koto

Oj tam czepiasz się - ona nie

Oj tam czepiasz się - ona nie zna się zupełnie na technice i tak jej się pisze radośnie 3po3 co wcale nie musi oznaczać że po ugotowaniu i odcedzeniu wody w garnku nie ma smakowitych kartoflów itp etc.
Blum 3
Mówię wam. Kobiety mają kontakt z niesamowitymi mocami tylko zupełnie nie mają pojęcia jak ich używać. Baby jak by zechciały i wiedziały jak to zrobić to zlikwidowały by w tydzień-dwa cały ten pasożytniczy burdel na tej planecie. Wystarczyło by na początku przestały dawać d. na lewo i prawo i zaraz zapanował by pokój i miłość. Pasożyt jak nie ma co jeść to idzie w inne miejsce koczować i wszystko jedno jaki to jest gatunek pasożyta 3 4 5 czy 6 wymiarowy.

Portret użytkownika Moriar

Nawiedzony admin coraz

Nawiedzony admin coraz bardziej zadziwia. Nie jest to domeną akurat tego portalu ale zaczyna być też  standardem w innych. Zrzucanie wszystkiego na NWO , Bilderberg czy UFO  a także ciągłe przypominanie o tym,że mainstream jest be bo nie mówi o tych sprawach stało się idea fix owładniętych obsesją i własną ciasnotą myślenia różnej maści administratorów stron internetowych. Czytam i oglądam wszystkie dostępne mi publikacje i gdybym nie przyjmował tego z pewnym dystansem mógłbym zwariować. Najbardziej współczuję wszystkim młodym, ktorzy wierzą swięcie treściom podawanym im w internecie. Apeluję tu do wszystkich , czytajcie ale myślcie. 

Portret użytkownika pasjonat

Admin kpi z biednych cymbałów

Admin kpi z biednych cymbałów już swiadomie wstawiajac cos co jest zwyklem refleksem.
Normalne wypowiedzi sa minusowane, portale, bronie plazmowe splusowane. Chyba czas pozegnać się tym dziwnym portalem... Po poziom informacji na tym portalu zaczyna byc porownywalny z faktem albo SE nie wiem jak mozna "skundlic" własne dziecko....
 
Sad

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj