Dziwne zjawisko zaobserwowano na niebie nad Holandią

Kategorie: 

Źródlo: Harry Perton

Na jednym ze zdjęć nieba nad holenderskim Groningen, wykonanych przez mieszkańca miasta, Harrego Pertona, widać niezwykłą rzecz. Jest to tajemnicze "UFO" świecące na zielono.

 

Autor zdjęcia twierdzi, że wykonał je 19 maja bieżącego roku. Stało się to gdy podróżował z Onlanden, na granicy prowincji Drenthe i Groningen. Perton twierdzi, że wracając do domu, spojrzał w niebo i zobaczył coś dziwnego i zaczął robić zdjęcia. Na jednym z nich, widać dziwne zjawisko, które niektórzy nazwali trochę na wyrost UFO. Faktem jest, że obiekt świeci zielonym światłem, które trudno przegapić na niebie.

 

Autor zdjęcia twierdzi, że zobaczył jakiś błysk i początkowo myślał, że to jego lampa błyskowa działa nieprawidłowo, albo na obiektywie pojawiła się jakaś kropla. Gdy po raz pierwszy zobaczył w wizjerze co udało mu się uchwycić, myślał, że to jakiś rodzaj odbicia słońca. Ale potem gdy przeglądnął to zdjęcie na większym ekranie okazało się, że jest to coś trudnego do wytłumaczenia.

Jeśli można by się było pokusić o hipotezę co to mogło być wydaje się, że w tym konkretnym przypadku można zasugerować, że jest to na przykład jakiś portal podprzestrzenny, albo po prostu nie znane jeszcze nauce zjawisko naturalne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Tim

Prawdopodobnie jest to obłok

Prawdopodobnie jest to obłok Magellana (efekt prostopadłej fali uderzeniowej), powstający przy przekraczaniu bariery dźwięku, a struga w środku to efekt włączonego dopalacza, który jest często niezbędny do przekroczenia bariery dźwięku (ale nie we wszystkich konstrukcjach). Kolory są kolorami spektrum światła białego, przy innej pozycji słońca, przejrzystości powietrza, kącie ustawienia autora zdjęcia względem słońca i położenia obiektu moglibyśmy ujrzeć inne barwy.

Portret użytkownika zibi1973

Twarze to jest wszystko co

Twarze to jest wszystko co nas otacza,to więcej niż wartość wszystkich ludzi na ziemi i wszystkiego co  dokonali,a wiecie że jak dodam dwie kreski do tych oczów to wyjdzie twarz                                                                                                                                                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec97106e9500856e.html

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Piękne zdjęcie ,brawo

Piękne zdjęcie ,brawo Admin!.Na tej fotografi widziecie chrakterystykę kształtu pola siłowego głównego napędu statku,przez fantastów nazywanym Woorp.Smuga z tyłu ujawnia związane struny grawitacyjne na kierunku lotu a taracza prostopadła do kierunku lotu ,ujawnia płaszczyznę ścięcia (blokady sił z drugiego kierunku).Pisałam już o tym napędzie a tutaj macie potwierdzenie.Świecenie pola działania tych sił to wynik jonizacji potrąconych atomów atmosfery przez pole sił tam działajacych.Jak widzicie wasze "strachy"demonstrują swoją obecność po to,abyście nie narobili w portki ,gdy zobaczycie "paradę gwiazd".Ci którzy to ignorują i chowaja głowę w piasek będą wtedy mieli pełne portki.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Odpowiem wam pospołu

Odpowiem wam pospołu ,trolle.To co wy nazywacie żródłem światła to w rzeczywistości emisja promieniowania świetlnego poprzez szczeliny w kontinuum obok drgajacych atomów.Atomy zaczynaja drgać w wyniku przyjęcia naprężeń(niesłusznie naywanych energią-energus gr.wściekły).Te naprężenia moga być w postaci ciepła lub "energi"kinetycznej. Światło jest strukturą przestrzeni i jest w każdym matematytcznym punkcie a jej odsłona przez drgajace atomy przypomina powstanie w wodzie "suchej"niszy podczas szybkiego bełtania kijem w wodzie-tam i spowrotem.Świecenie następuje tylko wtedy gdy pochłonięta "energia" wprawiająca w drganie atomy nie pozwoli zasklepić się obok nich kontinuum.Porzez te szczeliny nastepuje emisja promieni świetlnych ale nie są one światłem lecz obrazem światła.Wyrwane mikrocząsteczki z tej struktury a które zawendrowały w nasze kontinuum a następnie je zauważono nazwano fotonami.Ponadto antagonistyczna strukturą jest mrok który także jest w każdym matematycznym punkcie przestrzeni.Te struktury są  równoległe i natychmiast tam gdzie nastepuje ubytek gęstości jednej z nich "wkracza" antagonista.Miałem szkolenie o tym z demonstracją kondensatów obu struktur.Wracając do tematu,"potrącemnie atomów" naszego kontinuum to przekazanie naprężenia pola siłowego staku kosmicznego otaczającemu środowisku (np.atmosfera),co świetnie obrazuje chrakterystykę uruchamianego napędu a w innych przypadkach które na tym portalu pokazywano,koncówki lotów przybywajacych statków.Statki te sa miedzywymiarowe więc nie należą do naszego kontinuum,dlatego obserwujecie tylko ich wpływ na nie a nie sam statek.

Portret użytkownika mariuszek

Chciałem napisać idiota, ale

Chciałem napisać idiota, ale po przeczytaniu twojego posta stwierdziłem że popiół jeszcze by się ucieszył a prawdziwy idiota mógłby się obrazić. Jak można tak błaźnić się na widok zwykłej flary świetlnej.
Tą jonizacją potrąconych atomów to dowaliłeś Biggrin

Portret użytkownika El Koto

Oj tam czepiasz się - ona nie

Oj tam czepiasz się - ona nie zna się zupełnie na technice i tak jej się pisze radośnie 3po3 co wcale nie musi oznaczać że po ugotowaniu i odcedzeniu wody w garnku nie ma smakowitych kartoflów itp etc.
Blum 3
Mówię wam. Kobiety mają kontakt z niesamowitymi mocami tylko zupełnie nie mają pojęcia jak ich używać. Baby jak by zechciały i wiedziały jak to zrobić to zlikwidowały by w tydzień-dwa cały ten pasożytniczy burdel na tej planecie. Wystarczyło by na początku przestały dawać d. na lewo i prawo i zaraz zapanował by pokój i miłość. Pasożyt jak nie ma co jeść to idzie w inne miejsce koczować i wszystko jedno jaki to jest gatunek pasożyta 3 4 5 czy 6 wymiarowy.

Portret użytkownika Moriar

Nawiedzony admin coraz

Nawiedzony admin coraz bardziej zadziwia. Nie jest to domeną akurat tego portalu ale zaczyna być też  standardem w innych. Zrzucanie wszystkiego na NWO , Bilderberg czy UFO  a także ciągłe przypominanie o tym,że mainstream jest be bo nie mówi o tych sprawach stało się idea fix owładniętych obsesją i własną ciasnotą myślenia różnej maści administratorów stron internetowych. Czytam i oglądam wszystkie dostępne mi publikacje i gdybym nie przyjmował tego z pewnym dystansem mógłbym zwariować. Najbardziej współczuję wszystkim młodym, ktorzy wierzą swięcie treściom podawanym im w internecie. Apeluję tu do wszystkich , czytajcie ale myślcie. 

Portret użytkownika pasjonat

Admin kpi z biednych cymbałów

Admin kpi z biednych cymbałów już swiadomie wstawiajac cos co jest zwyklem refleksem.
Normalne wypowiedzi sa minusowane, portale, bronie plazmowe splusowane. Chyba czas pozegnać się tym dziwnym portalem... Po poziom informacji na tym portalu zaczyna byc porownywalny z faktem albo SE nie wiem jak mozna "skundlic" własne dziecko....
 
Sad

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

pasjonat  Nie unoś się tak,

pasjonat  Nie unoś się tak, nie obrażaj Admina, przecież nikt normalny nie bierze takich bredni za wiarygodne, zdarzają sie tu też dobre arty. i ok. ja całą resztę już dawno biorę z przymrużeniem oka, niektórych art. nawet nie czytam, ale za to komentarze nieraz są tak "ciekawe" ze uśmieję się do łez. Jaka korzyść z tego? śmiech to endorfina, a endorfina to źródło szczęścia, a jak jesteś szczęsliwy to jesteś dobry Smile Jak jesteś głodny wiedzy znajdziesz inne źródła, a tu na IM luzik Smile Dwa lata juz tu zaglądasz więc chyba nie jest tak źle Smile pzdr.

Portret użytkownika pasjonat

Problem w tym że admin sam

Problem w tym że admin sam siebie obraża... cos jak "niesforne dziecko" bijące się kijem w baniak i czekające na reakcje obserwatorów... chyba że by przyznał że utrzymuje sie z tego serwera to odszczekam wszystko co powiedziałem - każdy orze jak może...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika jou

jakies tam teorie spiskowe

jakies tam teorie spiskowe dziejow,autor nie widzial tego na niebie tylko jak pstrykna fotke to jakis blysk przyuwazyl,zapewne cos tam ze sprzetem i refleksy swietlne jak na szybie np. ot co,a tu zaraz portale,bronie skalarne i pierd z dupy komara

Portret użytkownika zxc

Żaden portal,testy broni

Żaden portal,testy broni plazmowo-skalarnej. Centrum dowodzenia to miasto Syjon (tak stare jak Rzym) w Szwajcarii - jest też góra w tym mieście o takiej samej nazwie. Nic nie piszą o tym mieście w internecie ? ciekawe co ?

Portret użytkownika lipka

Ktoś jest chyba

Ktoś jest chyba odpowiedzialny za to, by ludzie dowiedzieli się wreszcie jak w zaawansowanym technologicznie świecie żyją i czemu to wszystko służy lub czego jest wynikiem wywołując taki czy inny skutek. Jedyny problem to taki, że trzeba by powiedzieć prawdę a prawda jest tajna i tak się pogłębia przepaść między ludźmi. Jeśli ktoś myśli, że nowoczesne urządzenia elektroniczne to szczyt możliwości tej cywilizacji to tak jakby myślał, że konne zaprzęgi dalej ciągną tramwaje. Kto wie czemu i komu mogą służyć "procesory" kilka razy mniejsze od bakterii, mówi się, że będą nowe jeszcze szybsze komputery, czyżby? A może są one zaprogramowane uaktywniają się w komórkach mózgu i potem niektórzy widzą ufoludków, hybrydy i inne nie stworzone rzeczy, które nie istnieją ale jeśli ktoś to widzi i pojawiają się np. znaki na ciele by cała szopka była bardziej wiarygodna to przestaje to być śmieszne. Świat został zawładnięty przez grupkę szaleńców, którzy nie cofną się przed niczym a nikt im nie przeszkadza bo albo sam w tym siedzi po uszy albo jest już hybrydą bez własnej woli.

Skomentuj