Najnowszy krąg zbożowy odnaleziono w angielskim hrabstwie Dorset

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Najnowszy piktogram odnaleziono w Anglii, 30 maja 2015 roku, na polu w pobliżu Blanford, w hrabstwie Dorset. Jest pierwszy tak skomplikowany krąg w zbożu, który powstał tego sezonu w południowo-zachodniej Anglii.

 

Najnowsza formacja ma dość złożoną konstrukcję. Niektórzy twierdzą, że zawiera motywy celtyckie, takie jak pięć okręgów, ale można też powiedzieć, że wzór na centralnym kręgu przypomina starożytny symbol słowiański, kolovrat inaczej svastika. W tym konkretnym przypadku jest to symbol lewostronny.

[ibimage==24726==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tegoroczny sezon kręgów w zbożu dopiero się rozpoczyna. Przeważnie zdecydowna większość obserwacji dziwnych piktogramów występuje w hrabstwach Wiltshire i Gloucestershire, ale ostatnio stosunkowo często do ujawnienia kręgów dochodzi również w innych okolicznych hrabstwach, jak wspomniane powyżej Dorset.

[ibimage==24727==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kolovrat - svastica - źródło: wikipedia

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika superduper

Uważaj Cabaj na te

Uważaj Cabaj na te piktogramy, bo jak pisze homuś Ci co tam się kręcą są porywani przez UFO, i poddawani torturom medycznym. Moga Ci wyjąć oczy i zęby, a potem zamienić, albo zdjąc muszke i zawiesić na Twoim pisio … zapomniałem, przecież Ty jesteś kotka. W takim razie mogą Cię zapłodnić ufo-sonem, a następnie jako kotkę brzemienną sprzedać na ogólno galaktycznym targu jako maskotkę Biggrin

Portret użytkownika bacaLogitech

"mam lookac na to 30 sek i

"mam lookac na to 30 sek i spojrzec na sufit ?"

Możesz jak widzisz w tym sens, możesz też włączyć myślenie (jeśli to też ma sens...)

[ibimage==24739==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
(Powiększ obrazek i samodzielnie zweryfikuj to arcydzieło kosmosu...)

Portret użytkownika MiterMan

Symbol z Piktogramu to symbol

Symbol z Piktogramu to symbol Czterech Szlachetnych Prawd, mozna o nich poczytać w kanonie Palijskim, pierwsza mowi o cierpieniu, druga o przyczynie, trzecia o ustaniu cierpienia a czwarta o ścieżce prowadzącej do ustania cierpienia, co ma bardzo bliski związek z kołem Dharmy ktora to z kolei jest symbolem ośmiorakiej szlachetnej ścieżki a życie na ziemi łamie każda jego kwestie i nieliczne osoby na tym świecie żyją według jej prawd,  pierwsza ośmioraka nakazuje zrozumienie czterech szlachetnych prawd bo mowi o słusznym zrozumieniu  druga z kolei zas o slusznym myśleniu itd.   jednym zdaniem ktoś kto nie jest z ziemi daje nam do zrozumienia że prowadzimy sie nie jak potrzeba i naszymi przyczynami rodzimy skutki ktore to z kolei nie ich nie cieszą.... lecz daja nam drogowskaz aby można to było zmienic...   i takimi drogowskazami bardziej trafiają do jednostek jak do mas... pomyślcię o tym....

Portret użytkownika KoFiPL

Mi z nudów sie zrobiło 5

Mi z nudów sie zrobiło 5 placków by mieć to fizycznie przed sobą, aby wymyśleć i skumać o co w tym chodzi...
Kiedy złożyłem już spód ukazało mi się ładne cuś które okazało się cześcią wspólną.
Wymyśliła mi głowa że to górne podzielone na 4 to suma 4 tych wspólnych części ujęta w jedną.
Może tu chodzi o jakieś byty/wymiary/doświadczenie - sumę i całość wszystkich razem ?
http://s26.postimg.org/86cj3ar7d/20150602_190717.jpg
 
Wcisnąłem edytuj i dodałem:
Patrzałem się na to i myślałem kurcze - przykro mi się robi i smutno że jestem taki głupi i nie rozumiem za nic w świecie co to jest takiego : (  Patrzę dalej smutno i widzę w tym całą tą perfekcję niezrozumiałą i myślę w pewnej chwili - nioooooo - pomóżcie mi trochę przyjaciele - wiem że to wy nam zostawiacie i że to wasza robota, po chwili myśl  w głowie z LHC mimo że nigdzie nie widziałem obrazka żadnego ani nic związanego w tamtej chwili bo patrzałem na piktogram. Więc wpisuje w google grafika jak mniej więcej to wygląda i sami zobaczcie:
http://tinyurl.com/ou7gr9d
Kiedy już zobaczyłem to w głowie pojawił się pomysł że te dolne okręgi 4 to jak by wejścia/portale gdzieś indziej lub w coś innego a to główne na górze to właśnie drzwi do wszystkich do których się da?
Można się śmiać i wyśmiewać - napisałem co pomyślałem nie znaczy że zmyśliłem ; ]
 

Portret użytkownika ojtamojtam

Błyskotliwa ziemska

Błyskotliwa ziemska cywilizacja pieje z zachwytu nad zbożem wydeptanym w prymitywne kształty, modli się, medytuje (niektórzy nawet oświecenia doznają)....może lepiej zgasić światło i udawać, że nikogo na Ziemi nie ma, żeby wstydu nie było jak naprawdę przypadkiem zjawi się tu jakaś obca cywilizacja i zobaczy to stado baranów.

Portret użytkownika Q...

Prymitywne to to nie jest.

Prymitywne to to nie jest. Może nawet ładne ale że deptane to więcej niż pewne. A że się ludziska dają nabrać?. Bo to jest najprawdziwsze ZWIEDZENIE a właściwie jego element. I wszystko jasne.

Portret użytkownika ArDoR

Próba znalezienia właściwej

Próba znalezienia właściwej ścieżki, może być realizowana na dwa sposoby.
Poprzez eliminacje, doświadczając tych "błędnych" ścieżek/kierunków, albo używając intuicji i czystej intencji, wybierać tylko te "właściwe" ścieżki...
A co jeśli niewłaściwe ścieżki nie istnieją?...  a doświadczanie wszelkich stanów, czasem położonych na przeciwległych biegunach, jest celowe i świadomie przez nas wybierane?
Odwieczny dysonans poznawczy towarzyszy nam gdy budujemy naszą świadomość poprzez doświadczenia fizyczne i płynące zeń konkluzje: kim jestem i dokąd zmierzam...
Albowiem droga ta nie ma końca, gdyż to co jawi się nam jako kres owej ścieżki, jest dopiero jej początkiem...
Nie ma kłamstw, oszukując kogoś, tworzy się alternatywną wersję rzeczywistości, nawet jeśli będzie to imitacja oryginału, zawierać będzie w sobie cząstke oryginału.
Cokolwiek tworzymy, kodujemy w tym przekaz wyższej istoty którą każdy z nas JEST.

Portret użytkownika ojtamojtam

Bardzo oglnie napisałeś, ale

Bardzo oglnie napisałeś, ale nawet w tych ogólnikach jest pełno nieścisłości i wniosków z nieprawdziwych założeń.
1. Z tego, że napisałeś, że "szukanie właściwej ścieżki można realizować na dwa sposoby" wcale nie wynika, że są to:  eleiminacje i intuicja "pozwalająca na ominięcie tych fałszywych". To są po prostu życzenia, że tak by było fajnie - ale tak nie jest.
2. Niewłaściwe ścieżki istnieją masowo jak chociażby kiedyś leczenie chrych elektrowstrżasami gotującymi ich mózgi, używanie chemii prowadzącej do raka itd itp i nijak nie można założyć, że naprzykład zagłodzenie dziecka w wyniku "ścieżki pojętej przez rodziców" może być w jakimkolwiek stopnu prowadzące do celu...czymkolwiek ten cel by nie był (chyba, że celem było zagłodzenie)
3. Kłamstwa istnieją niezależnie czy "budujemy alternar\tywną wersję" czy nie. Kłamstwa istnieją i są łatwe do sprawdzenia. A jeżeli sugerujesz, że nawet twórcy kręgów w jakiś sposób sterowali ludźmi żeby wydeptali coś - to jaką wartość ma przekaz oparty na takiej obłudzie i oszustwie?!

Strony

Skomentuj