Następne pogłoski na temat kilkukilometrowej asteroidy, która ma się zderzyć z Ziemią już tej jesieni

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Internet wręcz puchnie od licznych pogłosek na temat rzekomej kosmicznej katastrofy, która ma się wydarzyć już pod koniec września. Plotka ta zrobiła się na tyle popularna, że na temat przepowiadanej kolizji wypowiedziała się nawet agencja kosmiczna NASA.

 

Oczywiście w oficjalnym komunikacie potępiono wszystkich rozpowszechniających niesprawdzone informacje. Jednocześnie wykluczono możliwość tragicznej w skutkach kosmicznej kolizji. Jednak niezależni obserwatorzy z USA zwracają uwagę, że agencja od spraw sytuacji kryzysowych, FEMA, ewidentnie przygotowuje się na coś dużego.

 

Można założyć, że gdyby w stronę Ziemi zmierzała kilkukilometrowa asteroida, dowiedzielibyśmy się o tym wtedy, gdy nie byłoby już innego wyjścia i takiego obrotu spraw nie można wykluczyć również obecnie.

 

Mimo to niemal wszyscy przyjmują na wiarę, że nie ma żadnego kosmicznego zagrożenia, wszystko jest pod kontrolą i trzeba zachować spokój to zapewne nic nie zrobi nam ta kilkukilometrowa asteroida, która może się znajdować na kursie kolizyjnym z Ziemią.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Uderzenie komety lub

Uderzenie komety lub asteroidy może mieć miejsce więc nie należy drwić lub wątpić w takie niusy, o takim zjawisku jest napisane w Apokalipsie Jana. Do tego czasu energia życiowa będzie wysysana przez banksterskie bandy wampiryczne ! Jedynym sposobem obrony przed wampirami energetycznymi jest Jezus !

O tym napisałem tak:
"Cywilizacja demoniczna (UFO cywilizacja), której efektem najbardziej widocznym są poharatane twarze celebrytów jest tworem przerażającym, a przecież to tylko efekty zmian psychiki tych biedaków. Jak wiemy przyszłe UFO społeczeństwo ma się rozmnażać dzięki sztucznym procesom in vitro, klonowaniu, manipulacjom genetycznym, itd., itp... Zgodnie z biblijnymi przepowiedniami wiemy, że zmiana naturalnej ludzkiej informacji genetycznej jest celem jeszcze nie utworzonego rządu światowego." - Cały artykuł tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Dobrym sposobem obronnym przed ufonautami lub wampirami energetycznymi jest oryginalny tekst hebrajski Biblii:

Mam sąsiada który wydaje mi się że dostaje szału gdy zaczynam się bronić duchowo przed ufonautami lub innymi banksterami, ten sąsiad musi jakoś być opętany lub sterowany przez istoty z innego wymiaru bo mu się nie podoba coś gdy studiuję tekst hebrajski lub badam zagadnienia hebrajskiej biblijnej archeologii, to znak że to działa na pewne opętane osoby.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zibi1973

Wczoraj widziałem jak duże

Wczoraj widziałem jak duże różnokolorowe światło leciało nad komisariatem policji myślicie że ktoś z policjantów ruszył tyłek żeby to sprawdzić co to,oni się sami boją i zamykają i udają że wszystko ok,może nie znają magii Szymona,oczywiście światło po chwili  wygasło i znikło,a w Phoenix to było spotkanie i wiadomo to co zawsze,oczywiście wybrałem najładniejszą                                 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbf5f6a79bd9ef6b.html                                                                

Strony

Skomentuj