Niewielka piramida odnaleziona na jednym ze zdjęć z Marsa może być dowodem na istnienie tam zaawansowanej cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: NASA

Niesamowity artefakt udało się odkryć ziemskiemu łazikowi Curiosity, który rzekomo jeździ obecnie po powierzchni Marsa. Jest to regularna piramida, do złudzenia przypominająca te znane nam z Egiptu.

 

Wielkość odkrytej piramidy nie jest zbyt imponująca. Szacując po zdjęciach może być ona nieco większa od typowego samochodu. Szczególnie zaskakuje to, że wypatrzona struktura wygląda tak jakby brzegi ostrosłupa zostały ścięte za pomocą jakichś narzędzi.Taka struktura raczej nie mogła powstać w sposób naturalny chociaż oczywiście takie wytłumaczenie od razu się pojawiło.

 

Eksperci z NASA zasugerowali też, że to co ludzie określają jako piramida na Marsie to efekt pareidolii, czyli przypisywania znanych kształtów przypadkowym wytworom przyrody. Niektórym być może łatwiej przyjąć takie wyjaśnienie, ponieważ w innym przypadku należałoby to uznać za kolejny dowód na to, że na Marsie istniała kiedyś zaawansowana cywilizacja, która została zniszczona w jakimś kataklizmie.

Warto też zwrócić uwagę na to, że w ostatnich dniach mamy swoisty wysp „piramid” rejestrowanych przez urządzenia należące do NASA, a znajdujące się poza Ziemią. Przed kilkoma dniami okazało się, że przypominającą ostrosłup strukturę odkryto również na planecie karłowatej Ceres, która jest usytuowana w tak zwanym Pasie Asteroid między Marsem a Jowiszem. W tym przypadku jednak rzekoma piramida jest ogromna i mierzy aż 6 km wysokości. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Zycie na marsie jest

Zycie na marsie jest udowodnieone.

Pytanie kiedy od kiedy, do kiedy istnialo, to mikrobiologiczne byty ale jednak byty. Jak masz odrobine oleju w mozgownicy to powinienes wiedziec czy sie rozni forma krasowa od formy abrazyjnej. Zdjecia bronia sie same. Jakis zimno wojenny sowiecki cymbal  zakwestionowal ladowanie na Ksiezycu i sie przenioslo na Mars. postudiuj kolego putinowskie akta i dowiedz sie czemu piasek ladowal szybciej od astronauty. Ja nie musze wierzyc w lazika, to cecha ciemnoty. Ja wiem ze ta jest lazik i nie chodzi tu o dane z satelit... Co Ty wiesz o fotografii ?
 
Uznany tu jestes za palikota IM jak juz sie odzywasz, zawsze na wzniecie, malo kiedy masz cos sensownego do powiedzenia. Posilkuj sie argumentami nie swoimi przekonaniami, jest tu juz taki jeden co tez baja na orbicie.  Jego pisanina to papka wg mnie sok z ARONii.
Jak okielznasz rozumieniem proste zjawisko np powielanie lawinowe, czy fotosynteze, to zajmij sie kosmosem, narazie masz kosmos w bani, za duzo uzywek kolego...
 
Ogarnij polski, wojskowy projekt Safos.. pomiar promieniowania gamma.. pogadamy...
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Publikowane fotografie z

Publikowane fotografie z Marsa dowdzą, że zostały wykonane na Ziemi i poddane obróbce kolorów.
 Zadnego łazika na Marsie nie ma, albo dawno zakończył wstydliwie swoją misję.
NASA teraz walczy o to, by ją usraelski parlament nie rozwiązał a owych naukofffców wysłał albo do więzienia albo na emeryturę

Portret użytkownika angelus maximus rex4

buhahhaaaa!!! Ta "niewielka

buhahhaaaa!!! Ta "niewielka piramida" ma wielkość co najwyżej skrzynki na listy... Przecież wyraźnie stanowi jeden z setek skalistych odłamków na zboczu jakiegoś wzniesienia!

Portret użytkownika GTAAA

swoją drogą bardzo skalista

swoją drogą bardzo skalista ta planeta Mars na wjększości zdjęć same kamyki małe duże i wjększość z nich faktycznie wygląda jak by były przecięte piłą ( być może kręcą tam kolejny odcinek Piły ) z drugiej strony o.k internałci znalezli piramide na fotce NASA zaprzecza ale chyba mają kontrolę nat tym całym łazikiem to jaki problem podjechać bliżej zrobić fotkę dosłownie z 15 cm.  i po sprawie a nie za każdym razem jak łażik zrobi zdjęcie to ktoś coś widzi ale niewjadomo co widzi i czy to co widzi faktycznie jest na Marsie a jak nikt nic niewidzi to fotka do kosza i kolejne aby społeczeństwo mjało oczym pisać
PS.sorki za błedy jestem małolatem co jeszcze niepotrafi dobrze pisać

Strony

Skomentuj