Wysyp kręgów w zbożu na całym świecie

Kategorie: 

Piktogram z Niemiec

Praktycznie codziennie dochodzi do obserwacji kolejnych kręgów w zbożu. Znajdowane są tam gdzie zwykle, czyli w angielskim hrabstwie Wiltshire, ale też w wielu innych miejscach na świecie. W ciągu ostatnich kilku dni piktogramy znaleziono między innymi w Niemczech czy w Hiszpanii.

 

W hrabstwie Wiltshire odnajduje się obecnie kręgi praktycznie codziennie. Większość z nich ma bardzo skomplikowane wzory i jest wykonana perfekcyjnie.

[ibimage==24895==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Powyższy wzór pojawił się w Westwood, Wiltshire, 21 czerwca 2015

[ibimage==24896==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

A powyżej znajduje się piktogram znaleziony w Uffkot, Wiltshire, 22 czerwca w 2015. Dwa dni później kolejny krąg odnaleziono w okolicach West Amesbury, w pobliżu Stonhenge, w Wiltshire. Zlokalizowano go 24 czerwca bieżącego roku.

Z kolei ten krąg zlokalizowano 19 czerwca 2015

Całkiem interesujące piktogramy znaleziono również w Niemczech, w pobliżu miejscowości Groziethen, w okolicy Berlina. Krąg ten po raz pierwszy odnaleziono 22 czerwca 2015.

[ibimage==24897==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Co ciekawe kręgi interesujące kręgi w zbożu odnaleziono też w Hiszpanii. Wzór odkryto na polu pszenicy, 25 czerwca w okolicy Tierra Estella.

[ibimage==24899==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Klaudia

A ja w to nie wierzę, że

A ja w to nie wierzę, że byliby to w stanie zrobić ludzie. Może i tak, ale w pzynajmniej jednym przypadku by coś nie wyszło i zostałby niedokończony, krzywy krąg, a ci "wandale" poszli by na piwo.

Portret użytkownika H.R.

To nie jacyś kosmici, tylko

To nie jacyś kosmici, tylko zwykli wandale. Jedni bazgrają sprayem po domach, drudzy niszczą uprawy. Zwykły wandalizm, a nie jakieś cuda. Ta moda powstała wcale nie tak dawno temu. Dawniej tego typu wandalizm nie występował.

Portret użytkownika H.R.

Niech debil od tego minusa

Niech debil od tego minusa wytłumaczy, dla czego takich kręgów NIGDY NIE MA w śniegu ??? Nie ma , bo na śniegu zostałyby ślady tych, co robili kręgi. Pozdrawiam wszystkich bezmózgich debili, pasjonatów kręgów zbożowych! Zacznijcie się leczyć na nogi, bo na rozum za póżno

Portret użytkownika KoFiPL

ten ostatni piktogram to dla

ten ostatni piktogram to dla mnie trochę on groźnie wygląda, bo patrząc na niego przyszła mi teraz myśl że ziemia w kosmosie będzie się kręcić w przeciwnym kierunku (coś jak przebiegunowanie ale nie o to mi dokładnie chodzi). Jesteśmy jak by w momencie środka i kończy się to co było dotychczas i zacznie się to drugie nowe i zapewnie gorsze bo tak jak w tym filmiku na dole co podałem... Bo diabeł chce zmieniać i ulepszać a przybysze z kosmosu chca nas jakoś przygotować i pomóc (nie nazywam przybyszów diabłami - dla mnie oni są bardzo mądrymi rozumnymi istotami a owe ich dobro wobec nas nie można ująć i zrozumieć dogłebnie w ziemskim znaczeniu. (jesteśmy za głupi bo nie potrafimy zadbać o własny gatunek i zwierzęta a w szczególności o ziemię na której żyjemy.)
https://www.youtube.com/watch?v=BRwDNwEpKwc

Portret użytkownika edi

Takie obwarzanki (foto 4 od

Takie obwarzanki (foto 4 od góry) to piekła moja śp. babcia, i mówiła. Jedz kochany, bo to obwarzanki życia. Wzór pochodzi z wiosek z spod Lwowa. Będziesz po nich zdrowy silny i mądry. Pamiętam że jak patrzyło się na takie ciastko z góry, to wyglądało jak wirujący dysk. Nigdy się nie dopytywałem dlaczego akurat taki i inne podobne wzory, a teraz zastanawiam się czy to przypadek, czy może ludzie widywali takie na polach już wtedy ? 

Portret użytkownika KoFiPL

Bardzo ciekawe - lepsze niż

Bardzo ciekawe - lepsze niż te z posta...
Dla mnie szczególnie ciekawe bo jechałem obok tego pola i byłem dosłownie ze 200/300 metrów od miejsca gdzie jest piktogram. Zdumiewa mnie fakt że nie jest to miejsce odosobnione i zawsze tam jest pełno ludzi nawet wieczorami. Droga SS16 jest dosyć ruchliwą trasą zwłaszcza w sezonie.
Te skrzydełka to są chyba promienie słońca/światło i chodzi tu chyba moim skromnym zdaniem o zaćmienia pełne i nie pełne i ich długość trwania. (oczywiście mogę się mylić bo człowiek to tylko głupi człowiek.)

Strony

Skomentuj