Bałtycka anomalia zadziwia badaczy coraz bardziej

Kategorie: 

vanghauk.deviantart.com

Bałtyckie UFO to fenomen badany już od kilku lat i jakiś czas temu zakończyła się kolejna ekspedycja naukowa w celu jego zbadania. To co odkryto zadziwia najbardziej doświadczonych członków grupy OceanX. Zdaniem jednego z jej członków anomalia Bałtycka jest nie tylko ogromna, ale i niewiarygodnie regularna.

 

Ściany ustawione względem siebie pod kątem prostym, jamy wewnątrz anomalii, które wyglądają jak korytarze czy wreszcie struktury przypominające schody, to tylko początek tajemnic związanych z bałtyckim UFO.

"Gdy dopłyneliśmy do anomalii i zobaczyliśmy ściany, które były proste i gładkie, poczuliśmy się jakbyśmy grali w jakimś filmie science-fiction"- powiedział Dennis Åsberg współzałożyciel Ocean Explorer

Idealnie proste kąty ścian, które zaskoczyły naukowców.

Jakby tego było mało, nurkowie odkryli szereg dziwnych obiektów, które znajdowały się w pobliżu anomalii. Przykładem mogą być choćby rzekome kręgi z kamieni wyglądające niczym ogniska. Oczywiście nurkom od razu wydało się to niemożliwe jednakże kamienie były wyraźnie przypalone.

Dziwne formacje kamieni nieopodal miejsca gdzie znajduje sie anomalia

Następnie nurkom rzuciła się w oczy niewielka 25 cm dziura umiejscowiona na samym szczycie obiektu. Bo chwili zwątpienia badacze odstąpili od próby zbadania dokąd ona prowadzi. Zdecydowano, że dziura zostanie zbadana podczas następnej ekspedycji.

Dziwna niewyjaśniona dziura na samym szczycie anomalii

Nie tylko nurkowie ale i badacze przebywający na statku odkryli coś jeszcze co zaskoczyło wszystkich. Okazuje się, że niecałe 200 metrów od głównego obiektu.... znajduje się drugi nieco mniejszy. Dotychczas ustalono jedynie, że ma on kształt "okna z gotyckiego kościoła" i podobnie jak pierwsza anomalia wygląda jakby składał się w dużej mierze z cementu.

Zdaniem uczestników OceanX, obiekt generuje również dziwny rodzaj pola elektromagnetycznego, który zakłócał działanie ich urządzeń. Mało tego niedaleko miejsca spoczynku obiektu odnaleziono również szczątki czegoś co wyglądało na drogę, która prowadzi prosto w stronę "grzyba"(jak określili go badacze)..

 

Tajemnica Bałtyckiego UFO właśnie zakończyła swój kolejny rozdział, ciekawi mnie bardzo czego jeszcze dowiemy się zanim sekret wreszcie zostanie wyjaśniony. Ekipa OceanX znowu wyruszy na wody Bałtyku. Pozostaje liczyć, że tym razem odkryją coś co pozwoli zrozumieć tajemnice bałtyckiej anomalii, a może i przy okazji pokazać niektórym sceptykom, że świat nie jest taki za jakiego go uważają.

 

Źródło: http://www.weirdwiltshire.co.uk/archives/4911

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mariuszek

Niecka morza Bałtyckiego w

Niecka morza Bałtyckiego w okresie o którym piszesz była albo zalana wodą z lodowca albo jeszcze pod tym lodowcem (płn część) i na pewno nie mogła żadna lądowa istota tam mieszkać, żyć.
Historia i badania morza Bałtyckiego są niezwykle i nasz Warszawski instytut ma w tym wiodącą rolę, nie Niemcy czy Skandynawowoie ale Polacy dokładnie zbadali historię i przeobrażenia tego niezwykłego geologiczno-topograficznego terenu.

Portret użytkownika kuzYn

Nie zgadzam się z tym co

Nie zgadzam się z tym co napisałeś. O tym że było w tym miejscu jezioro-jeziora po odejściu lądolodu to wiadomo, ale nie zajmowały one całej niecki w której znajduje się obecnie Morze Bałtyckie. Może o tym świadczyć choćby to zdjęcie, na którym znajduje się ukorzeniony pień sosny. Skoro mogły rosnąc drzewa, to mogli tam żyć również ludzie. Wiadomo że nie wszędzie, ale w miejscach wyżej położonych. No i oczywiście nie cały czas, ale w kilkuset letnich okresach. Skoro była woda słodka to pewnie i ryby.
Idealne miejsce do osiedlenia. W miarę podnoszenia się wody zawsze można się przenieść w inne miejsce wyżej położone.
 
http://s4.postimg.org/keed7ykt9/drzewo.jpg

 

Portret użytkownika kuzYn

Wszystkie arty są zdublowane,

Wszystkie arty są zdublowane, Twoje też. Dobrze że przeczytałem juz Twój ostatni, bo teraz ma 14 stron hyhy Biggrin
Myślę że to dublowanie wynika z tego, ze admin nie wykorzystał na serwerze limitu w I półroczu 2015 i ten nie wykorzystany limit  ma teraz za darmo Biggrin

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj