Zdjęcia niezidentyfikowanych obiektów latających wykonane przez łódź podwodną US Navy

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Przed kilkoma dniami w Internecie pojawiły się zdjęcia zrobione rzekomo w 1971 roku, przez amerykański okręt podwodny USS Trepang (SSN 674). Do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów doszło podczas rejsu pomiędzy Islandią i Norwegią, w obszarze wyspy Jan Mayen.

 

Zdjęcia przez pół wieku przeleżały jako tajne, aż w końcu wyciekły we Francji. Wiadomo, że zdjęcia wykonano w marcu 1971 roku. UFO zauważono przypadkiem, a dokonał tego jeden z oficerów operujący peryskopem. Wykonano kilka zdjęć, najwyraźniej różnych obiektów. Nie wiadomo czy wylatywały z morza czy też pojawiły się z nieba.

[ibimage==24996==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Opinie co do tej sprawy są podzielone. ​​Jedni sugerują, że zdjęcia przedstawiają testy tajnego samolotu US Air Force. Jednak marynarka wojenna USA nie wydała żadnego komentarza w tej sprawie po ujawnieniu tych niezwykłych zdjęć. Przemilczenie jest często stosowaną metodą.

[ibimage==24997==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Te ufo to jest takie coś co

Te ufo to jest takie coś co tylko tak wygląda bo to jest tworzone by ludzie mysleli, że to są kosmici ! Oni są duchami i opętują ludzi i chcą nas oszukać !. "Człowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli.  Bóg po stworzeniu aniołów, postawił ich przed próbą posłuszeństwa, podobnie jak później naszych pierwszych rodziców. Część aniołów zbuntowała się, odmawiając uległości. Te istoty odrzuciły Boga i od tej pory prowadzą niszczycielską walkę z ludźmi. Chcą zdobyć nasze dusze na wieczność"

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika zielonawyspa

Sterowanie poglądami

Sterowanie poglądami społeczeństwa:
       Nie jest też trudno odnotować, że poglądy społeczeństwa na Ziemi są sterowane na najróżniejsze sposoby, tak aby ludzie nie zorientowali się w tragiźmie sytuacji w jakiej się znajdują. Aby odnotować to sterowanie wystarczy sobie uświadomić, że fakt istnienia tak przytłaczającego materiału dowodowego na istnienie UFO i na skrytą okupację Ziemi przez UFOnautów, jak ten wyszczególniony na niniejszym wykazie, wcale nie wystarcza, aby ludzie odnotowali ten materiał. Ponadto istnieją także bardziej bezpośrednie dowody tego sterowania. Ich przykładami są relatywnie liczne na Ziemi przypadki kiedy UFOnauci indukują mordercze paniki, jak owa panika z Bagdadu z dnia 31 sierpnia 2005 roku, omawiana przy początku niniejszej strony. Chodzi bowiem tutaj o to, że jeśli UFOnauci są w stanie zaindukować telepatycznie tak morderczą panikę i wzajmne tratowanie, tymi samymi narzędziami są oni również w stanie narzucać ludziom poglądy jakie tylko zechcą.
Ponadto mamy przeogromną akumulację dowodów religijnych na istnienie "diabłów" starających się zniszczyć ludzkość - które to dowody musiały przecież wziąść się z czegoś lub od kogoś. Szokującym na temat owych "diabłów" jest, że zarówno ich anatomia, ich wygląd, możliwości, działalność, a także ich zachowanie, dokładnie odpowiadają temu co dzisiaj wiadomo na temat UFOnautów. Faktycznie też w podrozdziale V9.1 z tomu 16 monografii [1/4] opublikowany został formalny dowód naukowy, że "religijne diabły to dzisiejsi UFOnauci".
       Fotografie "diabłów" zostały pokazane na "Fot. #4" z totaliztycznej strony sw_andrzej_bobola.htm - a kościele Św. Andrzeja Bobola w Miliczu, a także na "Fot. #7" z totaliztycznej strony malbork.htm - o tajemnicach i ciekawostkach zamku w Malborku.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika janek

najlepsze jest zdanie

najlepsze jest zdanie "wypatrzył peryskopem" ;-)))) potem sie zapewne wynurzył, kapitan sie ubrał w sztormiak, wlazł na wierzyczkę wyjął zorke 5 i zrobił kilka zdjęć, naturalnie potem wywołał je w sposób amatorski w kuwecie swojego kota.

Portret użytkownika aron jasnowidz

i znów rozumy nie wiedzą czy

i znów rozumy nie wiedzą czy to prawda czy fałsz a takie piekne zdjecia  Smile ,macie dowód przed oczami i jedyne co większosc z was robi to szuka w zaprogramowanym rozumie wszystkiego co może zdyskredytowac prawde ,bo jak tu wierzyc ze jest sie podrasą dla jednych i doskonałościa dla drugich ? kiedy rozum zablokował wykrywacz kłamstw? wiedzę prawdziwą która posiada dusza? zostaje tylko popatrzec jak pisane to jest z poziomu "wiem że nic nie wiem " ile juz admin dał wam dowóów na to że prawda jest inna niz wam wtłoczono do głów ,on sam zmienia swoje nastawienie ,szuka dowów na to co jest oczywistościa dla jednych ,ale to pokazuje tylko jak porgramy w głowach mozna porozbijac prawda i WIARĄ ,i znów zaraz programy w głowach wybuchną agresją bo co maja zrobić gdy tak je zaprogramowano ? 

Strony

Skomentuj