Podejrzanie udany film uwieczniający UFO zrobiono niedaleko granicy USA z Meksykiem

Kategorie: 

http://www.unexplained-mysteries.com

Filmy pokazujące niezidentyfikowane obiekty latające, mają to do siebie, że często są bardzo niewyraźne.  Nie dziwne więc, że gdy w internecie pojawił się film z latającym spodkiem w bardzo dobrej jakości, ludzie zaczęli zastanawiać się czy przypadkiem nie jest to  oszustwo.
 
Zgodnie z tym co powiedzieli twórcy nagrania, obiekt pojawił się nagle, zaraz po tym gdy poczuli "dziwne wibracje powietrza". Niedługo po tym na niebie pojawił się obiekt, który bardzo szybko leciał wśród pobliskich chmur. Historia brzmi tak jak wiele innych tego typu, z tym że w większości przypadków zdjęcia bądź filmy z UFO są wykonywane w pośpiechu, przez co są po wielokroć bardzo niewyraźne.

Powyższe nagranie pojawiło się na YT blisko 2 tygodnie temu i już wtedy wywołało burzę w mediach społecznościowych. Oczywistym dla wielu osób zdaje się to, że tak idealne nagranie nie mogło by powstać, zakładając, że obserwator nie wiedziałby skąd nadleci obiekt. Taka seria zbiegów okoliczności jest możliwa, ale naprawde mało prawdopodobna.
 
Mimo wszystko pewne kręgi miłośników obserwacji UFO zdecydowały się zweryfikować prawdziwość tego nagrania. Aby jednak to zrobić należy wykluczyć dwie najbardziej prawdopodobne wersje zdarzeń wedle których zarejestrowany obiekt to tak naprawde dron albo efekt zaawansowanej animacji komputerowej.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Mam takie odczucie jak

Mam takie odczucie jak oglądam to video: Jest to trochę daleko od obiektywu, ale miedzy obiektywem a obiektem jakby nie bylo powietrza wcale - za czysto jest i nie ma mini mgiełki i lekkiego rozmycia tj. by byly 2 obrazy osobne, bo niebo w swoje leci, a obiekt w swoje... Może być jakiś perfidny dron bo nie zaskakuje szybkością. zwrotami a miska u góry kieruje powietrze na dół co powoduje dodatkową siłę nośną ?
Ten film u mnie i tak nic nie zmienia, bo UFO i przybysze z kosmosu i tak istnieją i istnieli dużo wcześniej przed ludzkością o ile nas sami nie zrobili...

Portret użytkownika koko

Dron jak malowany gratulacje

Dron jak malowany gratulacje dla projektanta nie wykonuje tu jak widze ruchu w gore i w du  co by zdradzilo jego pochodzenie gdyz dron po locie w gore wykonuje specyficzny ruch ping•ponga taki skok ciągu powietrza .No i te przeswity widoczne z dołu na wylot . . . 

Strony

Skomentuj