Podejrzanie udany film uwieczniający UFO zrobiono niedaleko granicy USA z Meksykiem

Kategorie: 

http://www.unexplained-mysteries.com

Filmy pokazujące niezidentyfikowane obiekty latające, mają to do siebie, że często są bardzo niewyraźne.  Nie dziwne więc, że gdy w internecie pojawił się film z latającym spodkiem w bardzo dobrej jakości, ludzie zaczęli zastanawiać się czy przypadkiem nie jest to  oszustwo.
 
Zgodnie z tym co powiedzieli twórcy nagrania, obiekt pojawił się nagle, zaraz po tym gdy poczuli "dziwne wibracje powietrza". Niedługo po tym na niebie pojawił się obiekt, który bardzo szybko leciał wśród pobliskich chmur. Historia brzmi tak jak wiele innych tego typu, z tym że w większości przypadków zdjęcia bądź filmy z UFO są wykonywane w pośpiechu, przez co są po wielokroć bardzo niewyraźne.

Powyższe nagranie pojawiło się na YT blisko 2 tygodnie temu i już wtedy wywołało burzę w mediach społecznościowych. Oczywistym dla wielu osób zdaje się to, że tak idealne nagranie nie mogło by powstać, zakładając, że obserwator nie wiedziałby skąd nadleci obiekt. Taka seria zbiegów okoliczności jest możliwa, ale naprawde mało prawdopodobna.
 
Mimo wszystko pewne kręgi miłośników obserwacji UFO zdecydowały się zweryfikować prawdziwość tego nagrania. Aby jednak to zrobić należy wykluczyć dwie najbardziej prawdopodobne wersje zdarzeń wedle których zarejestrowany obiekt to tak naprawde dron albo efekt zaawansowanej animacji komputerowej.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Monitorek to nie zawsze musi

Monitorek to nie zawsze musi być odchylony,a no odchylony jak słabo nas wyposażyli w wzrok to tak jest ,człowiek to jest do roboty stworzony a nie do myślenia czy rządzenia na ziemi, my ludzie mamy za zadanie tu sprzątać żeby było czysto na ziemi nawet jak bałagan nie będzie zrobiony przez człowieka i tyle w temacie,a to wygląda na prawdziwy statek powietrzny w kształcie dysku                                                                                                                                                                                                                              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ab70ecc8794368f.html                                                                                                                                                         

Portret użytkownika pako1205

Może cgi, może ciekawa rc

Może cgi, może ciekawa rc zabawka, jednak zachowanie tego,jak również możliwości, żeby widzieć to, co widzimy finalnie na ekranie monitora - z pewnością osiągalne przy ziemskich możliwościach... . Sad
 

Strony

Skomentuj