Nagrano kolejnego "Slender mana", który podgląda ludzi w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mit o istocie zwanej "Slender man" rozprzestrzenia się już przez jakiś czas. Ma to być niewiadomego pochodzenia humanoidalna istota o ekstremalnie długich kończynach. Stworzenie takie w połowie lipca bieżącego roku wypatrzyli mieszkańcy meksykańskiego miasteczka Nuevo Laredo.

 

Powstało też nagranie wideo przedstawiające istotę odpowiadającą wyobrażeniu "slender mana", która znajduje się na dachu domu, tak jakby obserwowała ludzką rodzinę. Zaskakujące jest to, że do obserwacji doszło w ciągu dnia i dlatego nagranie jest bardzo dobrej jakości. Autor twierdzi, że usłyszał dziwny dźwięk, który przykuł jego uwagę. W rezultacie powstało nagranie przedstawiające dziwaczne humanoidalne stworzenie.

 

Nie ma innej możliwości i albo jest to dowód na istnienie takich niezwykłych stworzeń, albo ktoś zrobił sobie żarty bawiąc się możliwościami dzisiejszej grafiki komputerowej. Jeśli uznamy, że nie jest to CGI, to niewątpliwie obserwacja ta wymaga wyjaśnień. Nie wiadomo na przykład dlaczego rzekomy "slender man" jest nagi. Pytań jest jednak zdecydowanie więcej niż odpowiedzi.

 

Meksyk jest obecnie krajem, w którym dochodzi do największej ilości obserwacji zjawisk paranormalnych, w tym UFO. Nikt nie wie dlaczego utrzymuje się taki stan rzeczy. Niektórzy badacze sugerują, że jakiś związek z tym muszą mieć meksykańskie wulkany, w okolicy których bardzo często widuje się obiekty wylatujące lub wlatujące bezpośrednio do kraterów wulkanów takich jak Popocatepetl czy Colima.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

pilip...a nie sądzisz, że

pilip...a nie sądzisz, że jakby admin chciał słuchać tu każdego i pod nasze dyktando "udoskonalać" swój portal, to dopiero wtedy byłby bajzel...to że ci tematyka nie odpowiada, to nie świadczy o tym że portal jest zły, są przecież wiadomości rewelacyjne ale i mniej rewelacyjne, jak na każdej stronie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Polsky

ta głowa u tego stworka jest

ta głowa u tego stworka jest tak mała, że mózg musi mieć jak orzeszek. Nie ma szans żeby taka istota mogła istnieć to poprostu fake! Zresztą filmy o ufo z Brazyli i Meksyku to w większości Fake i trzeba patrzeć na nie z przymróżeniem oka

Portret użytkownika pilip

nie wiem co o tym myślec.

nie wiem co o tym myślec. Dłuższy czas bawiło mnie jak takie artykuły pojawiały sie na tej stronie, ale pojawiały sie raz na jakis czas, teraz takle artykuły to norma. i pytanie, czy admin ktory wrzuca taki film z gołym facetem ktory biegnie po dachu głęboko wierzy w to ze to jakis slender man czy moze kpi z czytelników ktorzy mu hajs stukaja? Admin moze wypowiesz sie w koncu osobiscie zeby rozwiac wątpliwosci - jestes durniem czy masz sie za wielkiiego cwaniaka i za durniów masz nas czytelników? Odpowiedz szczerze bo te artykuły to żenada az ręce opadają.... gorsi są tylko ci ktorzy w to wierzą...

Portret użytkownika Cabaj

Meksykaniec za bardzo

Meksykaniec za bardzo porozciągał grafike.Łeb i dolne kończyny za bardzo zniekształcone co od razu widac ze to fake.Ale za to nie retuszował wielkiego dupska tylko zostawił w orginale.Podobno brudas chcąć zabłysnąć wykopał na dach swoja tłustą konczite (nago) i zaznaczył ze jak tylko skieruje na nią obiektyw swojego kopniaka od junaka to ona ma spi....z dachu w podskokach.Potem zostało już tylko zakrzywić rzeczywistość w filmiku panczy brudasa czego za "garść" tekili podjoł sie barman pablo i ot cała prawda.

Strony

Skomentuj