Nagrano kolejnego "Slender mana", który podgląda ludzi w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mit o istocie zwanej "Slender man" rozprzestrzenia się już przez jakiś czas. Ma to być niewiadomego pochodzenia humanoidalna istota o ekstremalnie długich kończynach. Stworzenie takie w połowie lipca bieżącego roku wypatrzyli mieszkańcy meksykańskiego miasteczka Nuevo Laredo.

 

Powstało też nagranie wideo przedstawiające istotę odpowiadającą wyobrażeniu "slender mana", która znajduje się na dachu domu, tak jakby obserwowała ludzką rodzinę. Zaskakujące jest to, że do obserwacji doszło w ciągu dnia i dlatego nagranie jest bardzo dobrej jakości. Autor twierdzi, że usłyszał dziwny dźwięk, który przykuł jego uwagę. W rezultacie powstało nagranie przedstawiające dziwaczne humanoidalne stworzenie.

 

Nie ma innej możliwości i albo jest to dowód na istnienie takich niezwykłych stworzeń, albo ktoś zrobił sobie żarty bawiąc się możliwościami dzisiejszej grafiki komputerowej. Jeśli uznamy, że nie jest to CGI, to niewątpliwie obserwacja ta wymaga wyjaśnień. Nie wiadomo na przykład dlaczego rzekomy "slender man" jest nagi. Pytań jest jednak zdecydowanie więcej niż odpowiedzi.

 

Meksyk jest obecnie krajem, w którym dochodzi do największej ilości obserwacji zjawisk paranormalnych, w tym UFO. Nikt nie wie dlaczego utrzymuje się taki stan rzeczy. Niektórzy badacze sugerują, że jakiś związek z tym muszą mieć meksykańskie wulkany, w okolicy których bardzo często widuje się obiekty wylatujące lub wlatujące bezpośrednio do kraterów wulkanów takich jak Popocatepetl czy Colima.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

To są ufonauci ! Albo

To są ufonauci ! Albo rozważmy tu sprawę nagonki na rzeczowe badania UFO. Wszakże nawet Biblia nas ostrzega że Ziemia znajduje się we władaniu Szatana i jego diabłów. Nazwą zaś "Szatan", "diabły", czy "upadłe anioły" w bibilijnych czasach nazywano te same istoty które dzisiaj nazywane są "UFOnautami", zaś których zionące ogniem maszyny nazywamy teraz "wehikułami UFO". Jeśli zaś Ziemia jest we władaniu owych szatańskich istot aż przez tysiące lat, wówczas praktycznie to oznacza, że istoty te wcale nie mogą być przez nas rozpoznawane z powodu ich identyczności do ludzi. Ponadto oznacza to także iż faktycznie to istoty te żyją pośród nas, zajmują prominentne stanowiska w naszej cywilizacji, oraz umiejętnie używają całej swojej inteligencji a także całej maszyny propagandowej jaką zarządzają, przeciwko tym co starają się zdemaskować ich obecność na Ziemi. Ci więc ludzie którzy przyłączają się do obecnej nagonki na rzeczowych badaczy UFO faktycznie popierają czynem dalsze utrzymywanie Ziemi w mocy owych szatańskich istot. To zaś oznacza nadejście dla ludzi jeszcze większej ilości zamęczania i cierpień, więcej wojen i terroryzmu, większego zniewalanie człowieka, itd., itp. Jest więc wysoce nieprzezorne dalsze pozwalanie aby ktokolwiek kontynuował dotychczasową nagonkę na rzeczowych badaczy UFO. To tak jakbyśmy pozwalali aby w sąsiednim domu sekretnie zamieszkiwał znany morderca który skrycie nocami wdziera się także i do naszej sypialni, zaś my siedzielibyśmy cicho i nic nie czynilibyśmy aby go się pozbyć, a nawet plujemy na detektywa który stara się wyśledzić tego mordercę.
       Powyższe rozważania z niniejszego punktu przytaczam dla konkretnego powodu. Chcę bowiem nimi napomnieć ludzi do zrozumienia jednej bardzo istotnej prawdy. Mianowicie, fakt że w jakiejś sprawie natychmiast nie widać skutków pociąganych określoną przyczyną wcale nie oznacza że skutki takie wcale nie istnieją. Innymi słowy, prawdziwe życie wcale nie jest jak telewizja czy gry komputerowe. Jeśli w prawdziwym życiu dzisiaj nabroimy, skutki tego nabrojenia mogą nas uderzyć dopiero za kilkadziesiąt lat - kiedy tego zupełnie nie będziemy się spodziewali. Oberwiemy wtedy wcale nawet nie wiedząc co nas uderzyło. Dlatego nawet jeśli wiele rzeczy możemy czynić, nie zawsze owo czynienie jest przezorne ani mądre. A przezornym i mądrym warto jednak w życiu być choćby tylko po to aby zaoszczędzić sobie i innym bliźnim wiele bólu i cierpnienia w późniejszych czasach.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Majcher

Powiem wam jedno, a jak

Powiem wam jedno, a jak chcecie możecie nie wierzyć. Ponad 25 lat temu na obozie przysposobienia obronnego na którym byłem, widziano podobną istotę. Kilku uczestników było tak śmiertelnie przerażonych że aż do końca obozu bali się wejść do lasu i w góry. Rysunki jakie wykonało kilkoro z nich przedstawiały bardzo podobną istotę. Było to na Dolnym Śląsku w okolicy Boguszowa- Gorce

Portret użytkownika Homo sapiens

Zacytuję słowa, które

Zacytuję słowa, które świadczą o działalności, którą chcą ukryć UFO istoty: (...)Europa jaką znamy z podręczników propagandy edukacyjnej 20 i 21 wieku jest przeszłością albo w ogóle nie istnieje. Kulturalno społeczna sytuacja USA wraz z tzw. 'euro kołchozem' zakończyła swój 'rozwój' na zbieraninie multi-kulti. Stoi na progu rewolucji, a nawet wojny ideologiczno duchowej, sterowana coraz bardziej przez UFO wyznawców - masonerię (UFO-sonów), inspirowaną duchowo z innego wymiaru, jest zagrożeniem dla siebie i świata. Włodarze Europy oraz USA to "ludzie" uwikłani w religię ufonautyczną. Nie ma w tej kwestii wątpliwości nikt kto się trochę poważniej zainteresował organizacjami cyrkla i kielni ! W rezultacie ich własnego zagubienia osiągnęli jeden cel, a mianowicie niszczenie wszystkiego (w tym i Polski !) co się nie zgadza z ich doktryną "nowoczesnego porządku (GMO)" !(...)
 
Cytat pochodzi z tej strony i są tam dowody na poparcie tych tez !
http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html
Dodatkowo: (...)Prawosławna Rosja, odradzająca się chrześcijańsko opiera się UFO ideologii oraz działaniom ich tajnych organizacji, dlatego jest celem ataków międzynarodowego bractwa ufonautycznego.(...)
 
Tajny plan zniszczenia Polski i świata
 https://www.youtube.com/watch?v=Mdc96v0Lugc
 
UFO masoni chca zniszczyć opornych
https://www.youtube.com/watch?v=VBzN0DTKp6k
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj