CERN może być odpowiedzialny za ponowne przyjście Antychrysta

Kategorie: 

http://wolna-polska.pl/

Pogłoski na temat Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN, a w szczególności wykorzystywanego przez nią zderzacza hadronów LHC istniały od dawna. Jedni obwiniają ich o wzrost liczby trzęsień ziemi, inni o konszachty z Indyjskim bogiem zniszczenia Shivą. Zgodnie z nową teorią łączącą CERN z nadchodzącym we wrześniu krwawym księżycem, naukowcy ze Szwajcarii mogą (chcący lub niechcący) wywołać nadejście Antychrysta.

 
Teorie spiskowe na temat upadku asteroidy we wrześniu tego roku, rozwijały się prężnie na początku czerwca. W pewnym momencie nastroje wśród ludzi zainteresowanych tą teorią stały się tak napięte, że NASA zadecydowało o ostatecznym ucięciu tematu. Podczas zorganizowanej w tym celu konferencji prasowej wyraźnie wykluczyli możliwość, że w stronę ziemi leci jakaś asteroida, tłumacząc, że nie ma powodu do obaw.

Temat pojawił się znowu, gdy jeden z użytkowników portalu Youtube wyraził zaniepokojenie faktem, że CERN ogłosił rok 2015 rokiem światła. Jak wiadomo powszechnie, znaczeniem imienia Lucyfer jest "Niosący światło". Dla wielu ludzi tak wiele dziwnych zdarzeń mających miejsce jedno po drugim nie może być przypadkiem. Czy oznacza to koniec świata ? Raczej nie!

Trudno jednak dziwić się ludziom, że wątpią w intencje CERNu, szczególnie biorąc pod uwagę liczbę dziwnych zbiegów okoliczności jakie dotyczą jej nazwy.  Czy to przypadek, że skrót CERN jest zdumiewająco podobny do imienia rogatego boga celtów Cernunnosa, odpowiedzialnego za zaświaty ? Zdaniem wielu jest to nawiązanie do eksperymentów LHC, w którym to naukowcy dochodzili istnienia boskiej cząsteczki. Obawy te mimo, iż trudne do uzasadnienia, rzeczywiście dają do myślenia.

 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Ciekawa jest zbieżność dwóch

Ciekawa jest zbieżność dwóch "bogów". Sziwa - bóg zniszczenia i Jahwe - bóg zniszczenia. U izraelitów Jahwe wcale nie jest najwyższym bogiem. Nazywają go "bogiem zniszczenia", lub "niszczycielem". Kto wyłożył pieniądze na stworzenie CERNu? Kto to zarządził? Kto finansuje te badania? Kto gra pierwsze skrzypce w CERNie? Wyznawcy "niszczyciela" vel sziwy. Prawda, że ciekawa "zbieżność nazwisk"?

Portret użytkownika realista

Jeśli chodzi o sam

Jeśli chodzi o sam chrzescijanizm to jest to pomieszanie wierzeń egiptu, judaizmu oraz pogaństwa, najwięcej jednak chyba zaciągnięte jest z egiptu, zmartwychwstanie Ozyrysa itp. Dodatkowo malo kto wie, ze religia chrzescijańska przetrwała dzięki jednej osobie, która nawet nigdy Jezusa na oczy nie widziała:) Był to Paweł z Tarsu(taki odpowiednik naszego najlepszego specjalisty od wizerunku politycznego). Mało kto wie chodząc do koscioła, że np. List do Tesaloniczan i inne, nie były napisane przez apostola, lecz przez Pawła z Tarsu, speca od marketingu politycznego w tamtych czasach. Zaciekawionych odsyłam do odszukania info kim był ten pan, i jaki miał cel, czym sie zajmował. Bez niego nie było by tak popularnej religii teraz. Ale kosciół jakos nawet nie uswiadomi ludzi, że ten Paweł to nie ten o którym oni myslą:)
pozdrawiam.

Portret użytkownika pati

Tak, bo lepiej sluchac pana

Tak, bo lepiej sluchac pana Kubika, ktory sam sobie wydaje swiadectwo i mowi wszem i wobec, ze nie dziala z polecenia Ducha Swietego. Komu mam wierzyc Bogu i jego SLOWU czy swiadectwu faceta, ktory klamie ze jest narodzony z Ducha. Kazdy narodzony z Ducha potwierdzi SLOWO BOZE, gdyz Slowo jest Duchem i Prawda i nie zaprze sie samego siebie. Sad nad tym panem jest juz wypowiedziany. Kazdy kto glosi INNA EWANGELIE NIECH BEDZIE PRZEKLETY: Kazdy kto doda lub usunie jedno slowo, temu doda BOG PLAG! pAN kUBIK UNIEWAZNIL 5o % Slowa Bozego. Komu wierzysz-Bogu ,ktory mowiz ze CALE SLOWO JEST POZYTECZNE, czy przekletemu, ktory pociaga za soba maluczkich? Jak latwo jest odpasc i dac posluch diablu.

Portret użytkownika realista

"Kazdy kto glosi INNA

"Kazdy kto glosi INNA EWANGELIE NIECH BEDZIE PRZEKLETY: Kazdy kto doda lub usunie jedno slowo, temu doda BOG PLAG!"
No tak, czyli na Kościół Katolicki spadną plagi? Za uktywanie ewangelii gnostycznych? Dlaczego ewangelia np Filipa ;ub innych apostołów zaostały pominiete? Bo nie pasują? Komu? Z jakiego powodu?
 
 

Portret użytkownika realista

Fanatycy zawsze sobie

Fanatycy zawsze sobie dopowiedzą to co im pasuje, ja nie słucham żadnego pana Kubika, wierzę w Boga, ale takiego, który kocha miłością bezwarunkową i niczego od nas nie oczekuje, no bo z samej definicji nie ma potrzeby żadnych oczekiwań, spersonifikowalaś tak jak wszystkie religie obraz Boga, bo nie nadajac Bodu cech ludzkich cięzko pojąć Boskość, a jezeli nalożymy na Boga cechy ludzkie, to nakladamy też: zazdrość, zemste, karę, i inne którymi sam Bóg się pewno "brzydzi". Poza tym jak ma sie osądzanie jakiegoś tam Pana do milości bezwarunkowej? Każda religia klamie na swoje potrzeby, Bóg jest w nas, dookola wszedzie tam gdzie spojrzysz. Nie musze czytać przekladu z przekladu z Biblii, bo wiadomo co po takich przekladach wychodzi:) Odnosnie Pawła z Tarsu to są fakty historyczne, dlaczego je sie pomija w naukach koscioła? Czy Bóg nie kocha prawdy?
A słowa nie sądzcie, bo sami będziecie sądzeni, też można sobie pominąć jak nam nie pasują w danej chiwli?

Portret użytkownika sceptyyk

realisto, tykając tak

realisto, tykając tak delikatych tematów, tzn piszesz:                                                           " religia chrzescijańska przetrwała dzięki jednej osobie, która nawet nigdy Jezusa na oczy nie widziała"                                                                   należy być "naumianym" w tym o czym się pisze. W trakcie procesu Jezusa, Paweł (jako Faryzeusz) był jednym z sędziów i głosował za wyrokiem skazującym...

Portret użytkownika sceptyyk

realisto, zapoznałem się z

realisto, zapoznałem się z tym Twoim "żródłem poznania" Smile  Wytłumacz mi, ilu Pawlów-Szawłów, poznałeś  z tego "żródła" ? Ja doczytałem się jednego Smile Twoje "żródło" nic nie pisze, że Szaweł-Paweł nie widział Jezusa... Pozdrówka Smile 

Portret użytkownika realista

"Twoje "żródło" nic nie

"Twoje "żródło" nic nie pisze, że Szaweł-Paweł nie widział Jezusa"
 
To jednak nie czytałeś, to ze widział to tylko on sam stwierdził:)
 
a odnosnie wyroków skazujacych Jezusa i głowosowania o ktorym pisales to tez lepiej doczytać, sa podane wszedzie manuskrypty rozmow z pilatem, ilu było po czyjej stronie:)
 

Portret użytkownika NoWy

Mam pytanie do wszystkich was

Mam pytanie do wszystkich was i każdego z osobna ! Czy zdajecie sobie sprawe z tego, że wszyscy razem i każdy w pojedynke robicie sobie i Innym Mediom >JESiEŃ ŚREDNOWiECZA< ? Wyzwiska, epitety, wyśmiewanie, wyszydzanie, itp,itd ... tutaj to chleb powszedni, macie pretensje do żydów, murzynów, ciapatych, niemców, i ruskich pierogów o wasze a tym bardziej o narodowe niepowodzenia ! kiedyś ktoś powiedział ; Papier wszystko przyjmie a internet jeszcze więcej Wink ! Czasami mam wrażenie że to taka polska moda - wiara we wroga ! tutaj podaje link dla znawów polskiej góralszczyzny, ale nie tylko bo wielu z was ma tyle co w tym tekście. pozdrawiam Wink     https://www.youtube.com/watch?v=ObLeRPLyguc

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Powiem ci NoWy, że jesteś

Powiem ci NoWy, że jesteś nowy... "macie pretensje do żydów, murzynów, ciapatych, niemców, i ruskich pierogów o wasze a tym bardziej o narodowe niepowodzenia",,,
 Nasze narodowe niepowodzenia wyniakją, że  naszym krajem nie rządzą Polacy, tylko Zydzi i Niemcy. To dowiedzione, a tym samym sprawa narodowego powodzenia jest z góry przesądzona.
 Co do "ciapatych i ruskich pierogów", to sa nieliczne głosy i tym samym nie są reprezentatywne a Ty znawco tematu wrzucasz to do jednej salaterki.
 Tak, że Twój "widok przez lufcik" znajduje uzasadnienie w poście twojego adwersarza.
 Więcej "ostrożności procesowe"j zalecam w analizowaniu odbieranych bodźców... pozdrawiam

Portret użytkownika lipka

Wyjrzałeś ledwo przez lufcik

Wyjrzałeś ledwo przez lufcik a oceniasz świat jakbyś go stworzył, obudź się i pokaż co możesz zrobić by ludzie nie oceniali źle siebie nawzajem. A jeśli okaże się, że ludzie jednak mają rację a tylko twój lufcik ograniczał ci punkt widzenia potrafisz się do tego przyznać? Wiedzy o świecie to przez ten lufcik nie zdobędziesz. 

Portret użytkownika NoWy

lipka odpowiem tobie teraz na

lipka odpowiem tobie teraz na twoje prowokacyjne pytanie ; wlaśnie próbuje tutaj pokazać tobie i innym że własnie oceniamy sie żle, tak jak właśnie teraz ty oceniłeś mnie w zły sposób że patrze na swiat przez lufcik ! to odpowiedz mi na jakiej podstawie sformuowałeś taki wniosek ? bo mam wrażenie że bardziej szukasz zaczepki niż konstruktywnej wymiany poglądów i doświadczeń, bo ja mógłbym zarzucić tobie, że ty np. patrzysz na świat przez peryskop który odwraca punkt widzenie a lufcik to zawsze będzie częścią okna, większego lub mniejszego.pozdrawiam

Portret użytkownika lipka

Nie oceniam cię źle,

Nie oceniam cię źle, stwierdzam, że niewiele wiesz o ludziach, od których często zależy życie innych ludzi. Nie zawsze możemy kierować własnym losem mając za plecami wroga, który wciąż szepce do ucha, że jest naszym przyjacielem. >Nie kwiat lecz owoc świadczy o wartości rośliny, chcesz poznać człowieka patrz na jego czyny<.

Portret użytkownika NoWy

To co napisałeś to się grubo

To co napisałeś to się grubo mija z tym co robisz i piszesz, poczytałem twoje komenty czyli twoje niby czyny i tak teraz bez  frazesów napiszę tobie że masz fajnie namieszane w głowie i nie tylko ! twoje owoce są dla mnie nic nie warte . pozdrawiam

Portret użytkownika aron jasnowidz

Kto tworzy antychrysta? Kto

Kto tworzy antychrysta? Kto daje mu energię do pracy do mnożenia się ? Ci którym dal wybór ,każdy z nas ma w sobie moralność ,to ona wyznacza drogę i to co karmimy i co otrzymujemy w życiu .jedni karmią zło j dziwią się ze ich życie przypomina szambo a inni wybrali dobro i ich życie jest spokojne ,szczęśliwe ,rozumieją czym jest śmierć j się jej nie boją ,czym jest system i kto go stworzył i tez umieją się w nim poruszać ale dlaczego tych co karmią zło i tworzą energię negatywna jest więcej od tych co tworzą pozytywna ? Bo każda rasa otrzymała wybór i jedni juz wybrali a inni tak jak ludzie są w trakcie wyboru i to ci w trakcie wyboru stanowią o sile antychrysta .wiec skoro codziennie ma energię od tych co go karmią to po co ma zejść na ziemię ? Po co ma zabrać swoich niewolników ? Kompletny absurd bo on stanowi wybór wiec nie będzie schodził ani zabierał swoich natomiast czym się karmi ?naszym strachem ,plugastwem jakie jest w ludziach ,krzywda jaka każdy wyrządza drugiemu ,wyzwiskami ,obelgami ,zazdrością zawiścią ,nienawiścią i takich którzy go karmią nie brakuje ale na ziemi są inne obce rasy które dokonały wyboru i te ściągają do siebie swoich braciszkow ,a do tego potrzebują Energi ,portalu ,ponieważ odkąd zaczęła się walka ras na ziemi wiele portali zostało po zamykanych ,wiele broni zostało zniszczonych i wiele niewolników czyli zbiorników energetycznych który dla nich pracowali uwolnionych wiec teraz kombinują jak zatrzymać ten system i zmusić ludzi do dalszej pracy dla nich ,jak sprowadza jednego braciszka który swoim wyglądem będzie przerazal ludzi a który już tu był na ziemi i został z niej wyrzucony to ludzie znów będą niewolnikami i nie ma to nic wspólnego z religią bo zwyczajnie religia zataiła prawdę o obcych i teraz mamy takie zamieszanie ,kłamstwo zawsze wypłynie tylko ze jeśli przez całą historie ludzkości namnozylo się miliony kłamstw a do tego użyto broni programujacej ludzki umysł to nic dziwnego że w czasie pobudki ludzie nie potrafią odróżnić kłamstwa od prawdy i wolą siedzieć w kłamstwie i cieszyć się z zabawek bo nie znaja wolności od kłamstwa i oszustwa .dlatego CERN pełni swoją rolę ale to co może spowodować będzie dokładnie użyte do pobudki zaprogramowanych ludzi .jeżeli otworzą portal do innego wymiaru i coś stamtąd przyciągną to ludzkość dostanie dowód ze nie są sami w kosmosie no i ze byli oszukiwani a ponieważ przyzwyczaili się do niewolnictwa to nie będą walczyć o wolność ,jeżeli jednak CERN wysle tylko Energie aby uwolnić ludzka świadomość i zakłócić programowanie umysłów to znaki i pobudka przyjdzie z innej strony ale nie zmienia to jednego ze dalej w każdym z nas będzie moralność i ze dalej każdy swoimi wyborami będzie karmił zło lub światło ,tworzył zły lub dobry świat dookoła siebie i dla innych tworzył energię która pozwoli wyzwolić ta planetę i nas lub ja pogrążyć zginac w apokalipsie tak jak wiele cywilizacji przed nami .wybór jest prosty tylko dlaczego tak dużo ludzi odrzuca moralność i wybiera pogoń za pieniądzem ?chociaż za pieniądz nie kupi prawdziwej miłości ,szczęścia ,nie wykupi się od śmierci ,nie uchroni od choroby ,nie sprawi aby był kochany i sam nie będzie bardziej kochał ,gdy ludzie zrozumieją co mają w sobie j jaka mają moc wtedy antychryst pokiwa głową i przeniesienie się na inna planetę a nam pozostanie pielęgnować nasz wybór .gdy po upale przyjdzie duża woda to wasza moralność zadecyduje czy przetrwa dobro czy planeta zrzuci nas z siebie i zacznie od nowa tworzyć tych co beda ja kochać a nie krzywdzic bo ona tez otrzymała wybór i juz wybrała i to jest najpiękniejsze a to co wybrała widzicie za oknem i jeżeli myślicie że to ustanie lub się ustabilizuje to się mylicie i to jest początek tego co zapowiedziano ale to wiedzą obudzeni i wierzący, reszta poci się i mówi że rekordy to naturalny proces i nic się nie dzieje tylko jak to jest ze kiedy przychodzą rekordy to przychodzą tez rekordowe zjawiska atmosferyczne które dziesiątkowały ludzi ?tego juz ludzie nie chcą widzieć a potem znow bedzie zaskoczenie i płacz a mówiono o tym już w 2012 roku i dużo dużo wcześniej w każdej przepowiedni o czasach ostatecznych w których właśnie siedzicie. Możecie wybierać fakty ,rekordy ,ale nie zdołacie wyprzeć jednego ,gdy przyjdzie dzień strachu każdy z was będzie błagal boga o życie wystarczy porozmawiać z tymi którzy ostatnio tracili domy i dachy podczas burzy ,a takich jest coraz więcej a będą miliardy tylko ze jednym wystarczy powiedzieć a inny musi to przeżyć na własnej skórze ,sami wybierzcie którymi chcecie być ?bo anomali nie zatrzymacie ale możecie zatrzymać swoje życie pod warunek dostosowania go do tego co wybrała nasza planeta .

Portret użytkownika lipka

Ryba psuje się od głowy,

Ryba psuje się od głowy, możesz być i świętym ale musisz żyć w systemie, który ustanawia prawo i zmienia obyczaje. Dlaczego bogaci biznesmeni pławią się w luksusach i kupują kolejny jacht, wypasiony samochód czy budują na zakupionej dopiero co wyspie swój eden, dlaczego te luksusy życiowe nie są dla ludzi zasłużonych w inny sposób? Bo mówi się, że to on zarobił na swoim biznesie. Więc dlaczego sam w nim nie pracował na swój majątek ale tysiące ludzi w kooperacji i jego fabryce. Ludzie mający pensję na przeżycie zbudowali imperium takiej rybiej głowie, świat nie widzi w tym niesprawiedliwości ale wręcz twórcę cywilizacji bo gdyby nie miał on tyle kasy to dla kogo budowano by samochody po milion dolarów czy oceaniczne jachty. To jest zwykła piramida, jeśli każda wysoko zbudowana cywilizacja jest taką piramidą to nie przetrwa dłużej niż 10 tys. lat idąc krok do przodu i dwa wstecz, tak dobrnie do granicy swoich możliwości. Potem reset i od nowa "Polska ludowa". W ludziach największym dobrem jest myśl, nad którą człowiek sam jako jednostka potrafi zapanować. Pobudka umysłowa jest wtedy gdy człowiek odkryje w sobie moc panowania nad myślą bo to tędy idą "rozkazy" czynienia zła lub dobra tzw. wyborów, każdy rodzi się z boską iskrą i dopóki nie zostanie ona unicestwiona, każdy jest wybrańcem Boga do walki o świat, który stworzył. Dwa plus dwa musi dać cztery ale są "magicy" potrafiący udowadnić, że to nieprawda i tacy tworzą obecne prawo, które musi stosować każdy człowiek i nie ma na to żadnego wpływu nawet gdyby krzyczał, że to niesprawiedliwe, że złe i tak nikt go nie będzie słuchał dopóki z letargu nie przebudzą się inni. Samo bycie tzw. dobrym i nie czynienie drugiemu krzywdy to pierwszy krok ale nawet ten dobry cofa się dwa kroki w tył bo mu system nie pozwoli pójść do przodu. To jest ta diabelska sztuczka bo idziesz do przodu a i tak się cofasz. 

Portret użytkownika aron jasnowidz

Czy można się cofać gdy jest

Czy można się cofać gdy jest się szczęśliwym człowiekiem ?kochanym i który sam kocha ? System ma mnóstwo dziur i żyjąc w nich można spokojnie zmieniać swoje życie i czerpać z życia to co daje spełnienie marzeń tylko ze ludzie widząc bogaczy są tak zazdrośni ze nie rozumieją ze plawiac się w tzw luksusie ilu z nich jest wypalonych,nieszczęśliwych? Jak Ci którym zazdrościmy nagle popełniają samobójstwo to wszyscy mówią jak to mial wszystko a mimo to się zabił ? A potem już program w głowie ze nam się to też należy i szkoda ze to nie nam dali te pieniądze ale jak można być szczęśliwym jak codziennie nie docenia się tego co się ma i ciągle się goni za iluzja szczęścia? To jest cofanie się w tył ,człowiek który odnalazł w sobie spokój ,który docenił i szanuje to co ma kiedy rozumie ze ty nie będziesz mną a ja tobą czyli zazdrość nie istnieje to idzie do przodu cały czas ,przyjmuje to co daje mu życie i umiejętności się z tego cieszyć bo to co naprawdę daje radość jest za darmo słońce morze deszcz natura owoce warzywa tylko ze trzeba umieć to docenić uprawiać i znaleźć miejsce gdzie osiądzie w swoim raju ,tylko ci co uważają że muszą mieć ciągle są nieszczęśliwi i się cofaja ,ci co mówią ja mam i dziękuję ze to mam spokojnie idą sobie dalej ale ilu to zrozumie kiedy w głowie ciągle program chce więcej i więcej ? Dlatego to co nas czeka zresetuje więcej i więcej a także zazdrość i bogactwo i wtedy kiedy wolność nastanie od pieniądza i wartością będzie jedzenie wtedy ludzie zrozumieją ze mleko nie bierze się z biedronki tylko ktoś na to pracuje i temu komuś należy pomoc a nie go poniżec i wyśmiewać i właśnie powrót do podstaw będzie podstawą nowego a potem już pielęgnowanie i usunięcie pieniądza na stałe tak jak zrobiły to rasy wyższe .

Portret użytkownika lipka

Rodzisz się już w jakimś

Rodzisz się już w jakimś istniejącym systemie, któremu podlegasz od narodzin. Nie masz wyboru. Cały szkopuł polega na tym by system był dla nas przyjazny a jeśli taki nie jest to albo masz za duże wymagania albo wylecisz poza nawias jako społeczny wyrzutek. Ci którzy nie odrzucają życia poza systemem szukają dobra, miłości, szczęścia w tym co oferuje życie tu i teraz. To co opisujesz i co tobie daje radość to znana mantra z życia "dzieci kwiatów" ale nawet oni dorośli i wrócili do rzeczywistości. Można zamknąć się w kokonie i nic nie robić tylko czekać na przepoczwarzenie się systemu i tak upływa ludziom ich krótkie życie, inni rzucają się w wir pracy póki zdrowie pozwala by wykorzystać swoją szansę na tej Ziemi. To nie program chce więcej i więcej ale brak kierunku wyznaczający cel istnienia, zagubienie, którego doświadcza zwykły człowiek ale niestety i cała władza ze swoim systemem. Czegoś po drodze zabrakło, fajnie jest spojrzeć na chmurki, podziwiać ptaki czy rosnące zboże ale to chwile, na których nie zbudujesz domu, nie wyślesz dziecka na studia, nie pojedziesz na urlop mając puste konto w banku czy kieszeń. Udowodniono, że gdy człowiek odpoczywa to umysł pracuje jak szalony bo do tego został stworzony by człowiek był kreatywny, przedsiębiorczy, pokonywał ograniczenia, dokonywał wyborów oczywiście właściwych dla siebie, rodziny, wsi, miasta, kraju, świata, przyrody. Nie ma miłości bez zazdrości a bogactwa bez lojalności. Skąd wiesz co zrobiły rasy wyższe, może system jest wzorowany na nich, wzór może być doskonały ale gdy głupek bierze się za jego realizację to musi być katastrofa.

Portret użytkownika Io600

Czyli insynuujesz, że

Czyli insynuujesz, że istnieje połączenie nauki z religią, którym jest Antychryst, którego wywołuje się urządzeniem do badania materii? Tak, tak, oczywiście. Wg Twojej logiki można kogoś wywołać, obudzić, czy nie wiem jak sobie to wyobrażasz sprawić żeby przyszedł za pomocą czarów z Harrego Pottera. No bo czym jest takie gdybanie, że połączenie "krwawego księżyca" z przelotem planetoidy i dodaj jeszcze burzą na Saturnie, dwoma jaszczurkami, pazurem kocura i pięcioma mimilitrami nadchlorku potasu (jak się bawić, to się bawić : ) wywołają jakieś wydarzenie? Ciąg logiczny kończy się już na samym tytule. Połączenia jakich dokonujesz są tak powiązane z rzeczywistością, w której żyjemy jak suma opadów atmosferycznych w 1957 roku w Szwecji z wielkością średniej klasy sedana, silnik 1.6 w kolorze niebieskim. Czy w historii ludzkości był choćby jeden przypadek zgodności religii z rzeczywistością, spełnienia się jakiejkolwiek przepowiedni, czy zdarzył się zapowiadany koniec świata? Nie, a to dlatego, że to są skutki uboczne nadużywania wyobraźni, a wszystko w nadmiarze szkodzi..

Portret użytkownika lipka

Antycryst to nikt inny jak

Antycryst to nikt inny jak człowiek innej wiary i w tej materii faktycznie mamy to nadejście, bo czym jest napływ islamistów do Europy, ludzi, którzy nie zmienią swojego podejścia do katolików i ich obyczajów korzystając z ich gościny i litowania sie nad ich dolą, oni w zamian bedą nas niszczyć od wewnątrz jak wirus. Czy to jest to: gość w dom Bóg w dom, jak cię uderzą w jeden policzek nadstaw drugi, bądź dobrym chrześcijaninem a Bóg ci wszystko wynagrodzi? Bóg nie zajmuje się walką ludzi o przetrwanie ale tylko nadzoruje ten proces, modlić to się trzeba do Bogów i Boginek Losu bo to od nich zależy nasze być albo nie być tu i teraz na tej ziemi.

Portret użytkownika Arachian

Widziasz, nasz wszechświat ma

Widziasz, nasz wszechświat ma strukture falową, jeden typ drgań wywołany na odpowiednim poziomie może zmienić inny. Dotrzeganie naszego świata to 0,5 %, tyle widzimy oraz czujemy. Czary o których wspominasz to nic innego jak fizyka na maksymalnym poziomie poznania, dostępnym dla człowieka. Przykładowo, dawniej ,,magia" opierała się na rytułałach oraz zaklęciach, w obecnych czasach najczęściej jest stosowana magia chaosu polegająca dotarciu do wyznaczonego celu każdym sposobem w który Wierzymy. Najważniejsza jest sama myśl która jest falą, a jak mówi teoria chaosu ,, uderzenie skrzydła motyla na jednej pólkuli może wywaołać sztorm na drugiej". Uwielbiam takich ludzi jak Ty, jaskiniowiec który odkrył koło sądził, że to maksimum wiedzy oraz podstawa na której wszystko można oprzeć. Przykro mi, wasza wiedza to proch i nic nie warte teorie obalone już dawno. Podręcznikowy studencik który mysli , że czytając książki rozwija swoją wiedze. Nie mój drogi jesteś tylko leksykonem przestarzałych w momencie ich pisania pojęć. Nie mówie , że wierze w treść artykułu, ale nienawidze podejścia do świata które sobą reprezentujesz.

Portret użytkownika Io_600

Odpowiadam bez zalogowania.

Odpowiadam bez zalogowania. Myślisz, że jak przez internet powiesz komuś, że jesteś od niego większy, albo masz bardziej niebieskie oczy to uwierzy? Nie na takiego oszołoma i frajera trafiłeś. Wydaje Ci się, że inni ludzie są jaskiniowcami, a Ty jesteś 100 tyś. lat do przodu ,tylko szkoda, że taki odważny jesteś w internetach. Ciekawe jakbyś mówił, jakbyś musiał komuś w realu coś takiego powiedzieć, wytłumaczyć się z tej swojej zaawansowaności. Ja wiem, że to, co piszę, mogę powtórzyć w realu.

Portret użytkownika jaa

"Czy w historii ludzkości był

"Czy w historii ludzkości był choćby jeden przypadek zgodności religii z rzeczywistością, spełnienia się jakiejkolwiek przepowiedni,
 
to pytanie retoryczne? Bo jeżeli odpowiedzą jest: "Nie, a to dlatego, że to są skutki uboczne nadużywania wyobraźni" to chyba umiesz to udowodnić. Bo inaczej to teza bez dowodu.
 

Portret użytkownika Mortiusz

Już widzę, jak mohery szykują

Już widzę, jak mohery szykują różańce. Jaki znowu antychryst? Antychrystów jest, było i będzie pełno. A poumierało ich już w [ciach]. I co? Mamy koniec świata? Nie. Żyje nam się dobrze, odpoczywam na wakacjach, i tak na prawdę g*wno się stało, żadnej apokalipsy nie było. Chyba, że o czymś nie wiem. A nawet jeśli miałby być koniec świata, to niech sobie będzie, przynajmniej będzie spokój od wszystkich debili na świecie.

Portret użytkownika &gt;supertomec&lt;

Mnie ten artykuł dał do

Mnie ten artykuł dał do myślenia.  Myślenia o tym, co trzeba mieć w głowie żeby we wszystkim doszukiwać się powiązań z wymyśloną religią. 
A wogóle to czy zdajecie sobie sprawę że dziś na ziemię zstąpi szatan?
Jeżeli dodamy wszystkie cyfry z dzisiejszej daty i pomnożymy przez 28,95652 to wyjdzie 666
Daje do myślenia, nie?

Portret użytkownika Dr. Mis

Podobne obawy budziło

Podobne obawy budziło uruchomienie pierwszych maszyn parowych, elektrowni i przekazów telewizyjnych. Ja bym proponował, aby ludność poszła jeszcze raz do szkoły podstawowej i średniej i zaczęła czytać coś więcej, niż ogłoszenia parafialne.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Te "obawy" mr Dr... zostały w

Te "obawy" mr Dr... zostały w pełni uzasadnione. Maszyny i komputery zabrały pracę takiej ilości ludzi,. że dzisiaj sie mówi o... "przeludnieniu" i o... strategii Zrównoważonego Rozwoju, czyli o depopulacji. Po chuj maszyny i komputery? Dać ludziom pracę i zwolnic tempo eksploatacji Ziemi. "mr. Dr.."
 Może ciebie mr "Dr" bawi kupowanie wypaśnych autek w leasingu i nowych smartfonów, bo mnie nie bawi a wręcz wkurwia.
 A mam cos wiecej od ciebie bo kilka patentów, dobre pieniądze a co najwazniejsze niezalezny umysł o wysoki IQ i to co najbardziej mnie wkurwia to takie teksty jak twój.

Portret użytkownika baca

wam katolikom wystarczy jak

wam katolikom wystarczy jak poczytacie sobie te biblię ze zrozumieniem... zróbcie to, a doczytacie do fragmentu o antychryscie - jest tam taki melodramatyczny rozdział o tym jak starsi bracia Wojtyły wzięli i zabili... no kogo?
Chrystusa!!!
to oni są więc... antychrystem, a poza tym już po tym jak go zabili oni nigdzie sobie nie odeszli - a skoro nie odeszli to nie trzeba się obawiać ich ponownego nadejscia... oni już są i tego że są się powinieneś najbardziej obawiać...
nie wzywaj boga nadaremno bo przecież bóg nawet kiedy cię stwarzał jakoś nie miał dobrego dnia... może już był zmęczony albo myślał o weekendzie... nie licz że słysząc ten niezrozumiały żal przyjdzie i będzie ci się tłumaczył...

Portret użytkownika ola

bajki o ponownych przyjściach

bajki o ponownych przyjściach różnych wymyslonych przez kościół osób są po to tak szeroko ogłaszane i forsowane, by odciągnąć ludzi od prawdziwych problemów--a mianowicie od tego ,żę  jest brak pracy, brak sprawiedliwości i prawa, brak żywności-zdrowej, brak poszanowanie dla ludzi, brak pieniędzy....itd. itp.Ludzie są tak ogłupiani i oszukiwani, żeby nie myśleli ,żeby byli bezrozumnymi istotami ślepo wierzącymi tym którzy ich karmią szambem i zatrutą papką . takim stekiem kłamstw. Dopóki masa jest bezwolna i  otumaniona dla rządzących jest OK.Ludziom co rusz wymysla się takie lub inne proroctwa ,żeby nie myśleli o tym co ich obecnie dotyczy, żeby byli  zajęci czymś bzdurnym i niepotrzebnym, żeby wreszcie nie przeszkadzali rządzącym w ich polityce ogłupiania, oszukiwania i ograbiania całych narodów z ich dorobku i majątku według przysłowia " czemuś głupi- boś biedny, a czemuś biedny -boś głupi"........................

Strony

Skomentuj