Dziwne nagranie przedstawiające rozbite UFO na Marsie

Kategorie: 

Youtube

Mars już wielokrotnie zadziwiał nas swoimi zadziwiającymi łyżkami, kosmitami czy nawet facehuggerami. Większość z tych obserwacji została okrzyknięta zwyczajną pareidolią, czyli przypisywaniem znajomych kształtów do przypadkowych konstrukcji skalnych. To rozwiązanie było uniwersalne dla większości znalezisk na Marsie, jednak ostatnie wideo wypuszczone do sieci przez kanał Youtube SECTION 51 2.0 może całkiem zmienić tę sytuację.

 
Nagranie przedstawia coś co zdaje się być wrakiem statku kosmicznego. Zgodnie z tytułem filmu, twórcy sugerują, że pochodzi on z marsjańskiego łazika Curiosity. Kwestia prawdziwości tego twierdzenia jest trudna w weryfikacji, głównie z racji tego, że nawet gdyby NASA doświadczyła jakiegoś przecieku informacji, nigdy nie powiedziałaby o tym opinii publicznej. Sam ten fakt znacznie zaniża wiarygodność przekazu.
 

 
Gdy obserwuje się powyższy film, na myśl ciśnie się kilka pytań. Przede wszystkim dlaczego jest to pierwszy w historii NASA film z Marsa, który posiada pełną ścieżkę dźwiękową ? Mało tego z jakiej przyczyny twórcy tego obrazu podzielili go i odtwarzali ze znacznymi przerwami ? 
 
Warto też wspomnieć, że rzekomy statek obcych dużo bardziej przypomina model komputerowy niż realną strukturę. Biorąc to na wzgląd, przeprowadziłem szybki przegląd innych filmów z tego kanału i doszedłem do bardzo jasnej konkluzji. Cały ten kanał to pic na wodę ! Z kilku filmów, które miałem okazje obejrzeć jasno wynika, że twórcy tego filmu to nie hakerzy niszczący zabezpieczenia NASA a jedynie średnio uzdolnieni graficy. Zalecam ostrożność w powołowaniu się na filmy z tego kanału.
 
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BADYLEK

Jakie UFO od misji Vikinga na

Jakie UFO od misji Vikinga na Marsie rozbiło się kilka amerykańskich i rosyjskich próbników. Nie wspomnę też o pozostałościach typu,tarcze ablacyjne,spadochrony,zbiorniki,etc misji udanych.Pamietacie moze Panfidera jak skakał w takim kokonie z poduszek nim wytracił energie po wyjeżdzie z platformy coś zostało a tego tam nikt nie sprząta.

Strony

Skomentuj