Wielki Zderzacz Hadronów doprowadzi do katastrofy w najbliższych dniach?

Kategorie: 

Źródło: CERN
Niektórzy naukowcy ostrzegają, że badania w Wielkim Zderzaczu Hadronów (LHC) mogą spowodować katastrofę. Nieraz słyszymy również, że ten akcelerator cząstek może mieć zupełnie inne cele, niż te o których mówi się oficjalnie. Wśród jednej z teorii pojawia się wątek o chęci zbudowania gwiezdnych wrót.

 

Jakiś czas temu na łamach poważnego dziennika Daily Reporter pojawił się artykuł o nadchodzącej zagładzie. Zdaniem autora, Lonniego Robinsona, naukowcy w rzeczywistości chcą otworzyć gwiezdne wrota, które pozwolą im na przemierzanie różnych wszechświatów i wymiarów. Lecz prowadzone eksperymenty mogą w niespodziewanym momencie doprowadzić do poważnych kłopotów, co może skutkować nawet zniszczeniem Wszechświata w którym żyjemy.

 

Wszystko byłoby dobrze gdyby Robinson powoływał się jedynie na Stephena Hawkinga, który sam kiedyś powiedział, że prowadzone w LHC badania mogą przynieść nam zagładę. Co ciekawe, autor tego artykułu kieruje się również innymi źródłami, wymieniając między innymi pewien odcinek serialu "The Simpsons". Twierdzi nawet że zna datę zagłady - jest to 24 wrzesień 2015 rok.

 

Robinson przekonuje, że powyższa data pojawia się w wielu filmach i serialach (wspomniani Simpsonowie, serial "Trzecia Planeta od Słońca), natomiast MSZ Francji powiedział kiedyś, że mamy tylko 500 dni aby uchronić się przed katastrofą klimatyczną. Wyznaczony czas kończy się dokładnie 24 września bieżącego roku. Autor tego katastroficznego artykułu przypomina również, że w tym miesiącu przypada hebrajskie święto o nazwie Szmita, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza uwolnienie, upadek, wstrząs.

 

Niestety, albo stety, wszystkie te informacje na które powołuje się Lonnie Robinson są raczej słabo przekonywujące. To tak jakby wróżyć z fusów - coś ma się wydarzyć, jeśli nie jutro to pojutrze, za miesiąc, za rok itd. Miejmy nadzieję, że gdy obecny miesiąc zakończy się bez jakichś większych katastrof (ze zniszczeniem Ziemi i Wszechświata włącznie) to Robinson wystosuje przynajmniej publiczne przeprosiny i obieca, że nie będzie się więcej zabierał za prognozowanie końców świata.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/czy-wielki-zderzacz-hadronow-doprowadzi-katastrofy-24-wrzesnia

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MiterMan

LHC aktualnie na ta chwile

LHC aktualnie na ta chwile jest w pelni dzialania.... a o tym co robi pisalem juz w artykule o impulsie na ziemi....  w trzech slowach napisze... oficjalnie jeden program badan nazywa sie "global beam permit" 

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Ludzie (przynajmniej

Ludzie (przynajmniej niektórzy) już tak wyczekują jakiejkolwiek katastrofy, że z całego serca i mej wyjątkowej życzliwości i miłości do ludzkości, sam bym im dał, gdybym tylko potrafił.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika Jerzy

Dostaujesz odemnie "zieloną

Dostaujesz odemnie "zieloną kropkę" - najwyższy wyraz uznania mojego wnuka : masz bowiem rację , niektórzy tak wyczekuj WIELKIEJ KATASTROFY, że też bym chętnie im pomógł w tym dziele, ale bez reszty ludzi, rzecz jasna...

Portret użytkownika proxi

A kto nam mówi prawdę? Od

A kto nam mówi prawdę? Od zasranego poliyka z zabitej dechami pipidówki do naukowców ze świecznika. Wszyscy traktują nas jak bydło dla poparcia i nabijania kabzy na kampanie lub "epokowe" badania. Nie dajmy się zwariować, za łeb i do łopaty tych gnoi, a świat będzie szczęśliwszy i bardziej przyjazny dla szarego Kowalskiego.

Portret użytkownika Pacal

Simpsonowie (ang. The

Simpsonowie (ang. The Simpsons) – amerykański animowany serial komediowy dla starszej widowni, wymyślony przez Matta Groeninga (twórcę Futuramy). Rzeczywiście, poważne źródło informacji Smile

Portret użytkownika RW

Aby nie sprawdziło się jak

Aby nie sprawdziło się jak wróżenie z FUSÓW mam syna ,którego z fusów w 1986 r na dwa lata przed urodzeniem teściowej wywróżyła jej sąsiadka mówiąc "za dwa lata będziesz miała jeszcze wnuka " i jest ur.28.11.1988 r Krzyśiu .muzyk,rysownik ,kucharz ,z wykształcenia informatyk .

Portret użytkownika demik

CHYBA ZBYT DUŻO TYCH DAT CO

CHYBA ZBYT DUŻO TYCH DAT CO JAKIŚ CZAS KONIEC ŚWIATA ZAGŁADA .CZY LUDZIE NAPRAWDE OCZEKUJA COS Z NIE STEJ ZIEMI I MYŚLA KONIEC ŚWIATA A MNIE SIE NIC NIE STANIE DALEJ BĘDĘ ŻYŁ DO TEGO W DOBROBYCIE CZAS POKAŻE NIKT NIE ZNA DNIA ANI GODZINY KIEDY PRZYJDZIE ZAGŁADA.

Portret użytkownika El Koto

Kolega co pracuje w ABW coś

Kolega co pracuje w ABW coś wspominał (mam nadzieja że żartował!) iż cyt: ''wielka bitwa Bogów Jahwe kontra Allach zacznie się w sobotę 26 09 o godzinie 23:50'' - kurde zapomniałem go dopytać o jaką strefę czasową chodziło bo rozmowa była o Nowym Yorku tam się to zacznie ... więc to chyba też o tamtą strefę czasową chodzi. Ukryte kamery już są rozmieszczone na całym obszarze i będzie transmisja na żywo przez internet z tego starcia, ale dostępna tylko dla masonów wyższego stopnia tj tylko dla tych od 13 wzwyż tz tylko ci co przeszli na czystą świetlistą doktrynę kozojebczą.

Portret użytkownika zielonawyspa

To jest zbudowane przez

To jest zbudowane przez iluminatów i coś tam w tym kombinują. Iluminaci to podmieńcy ufo ! Iluminaci kontaktują się z ufonautami dlatego chcą niszczyć i zabijać ! Z takiej oto cywilizacji wywodzą się UFOnauci którzy od niepamiętnych czasów sekretnie przylatują na Ziemię. Nic dziwnego że nasi przodkowie nazywali ich "diabłami". Takimi też istotami są owi podmieńcy którzy trzymają w swoich rękach wszelkie kluczowe stanowiska na Ziemi. Aczkolwiek wytrenowani są oni aby dla niepoznaki udawać grzecznych i cywilizowanych, faktycznej głębi ich zdziczenia i zła po prostu ludziom nie daje się nawet opisać. Teraz owi wyglądający identycznie jak ludzie UFOnauci-podmieńcy tak rządzą ludzkością, aby było absolutnie pewnym, że ludzkość stanie się również podobnie szatańska i podobnie nieszczęśliwa jak są oni sami. To dlatego bez przerwy szerzą oni na Ziemi śmierć, moderstwa, cierpienia, zniszczenia, wojny, klęski, ucisk, itd., itp.
       Głębi szatańskości UFOnautów nie daje się ani wyrazić żadnymi słowami, ani ogarnąć naszą wyobraźnią, ani też przyrównać do czegokolwiek co znamy na Ziemi. Aby ją choćby częściowo ogarnąć, należy sobie uświadomić, że wszystko zło jakie dzieje się na Ziemi, oryginalnie wywodzi się właśnie od owych UFOnautów. Nie na darmo dawniej ludzi nazywali ich "diabłami". Przykładowo, to ich wehikuły UFO wyrządzają ludziom skrycie wszelkie owo zło jakie opisane zostało na stronie o zniszczeniowym użyciu wehikułów UFO. To także oni powodują wszelkie zło które opisane zostało na stronach bandyci wśród nas, WTC, 26ty dzień, Columbia, obsuwiska ziemi i błota, Katowice, Katrina, tornada, huragany, plaga, Możajski, ewolucja, oraz ludobójcy. Co jednak najgorsze, wszelkie to zło UFOnauci wyrządzają ludziom faktycznie bez logicznego uzasadnienia ani bez potrzeby. Znaczy ot tak wyłącznie z "dobroci ich szatańskiego serca", oraz tylko po to aby nasycić swoje żądze zasiewania zniszczenia oraz wyrządzania bólu i krzywdy swoim krewniakom z Ziemi.
       Aby uzyskać choćby przybliżone pojęcie o ilościowym poziomie szatańskości UFOnautów, możemy użyć do tego zasady aproksymacji. W tym celu najpierw trzeba sobie przypomnieć największego starego pierdołę jakiego tylko spotkaliśmy na Ziemi w całym naszym życiu. Znaczy przypomnieć sobie najbardziej niemoralnego i przykrego w obcowaniu starego zrzędę, złośliwca, zazdrośnika, sknerę, nudziarza, itp., na jakiego natknęliśmy się w naszym życiu. Chodzi bowiem o to, że w szatańskim społeczeństwie UFOnautów każdy starzec po przeżyciu jednego życia będzie miał charakter i osobowość co najmniej tak wypaczoną jak ów nasz największy ziemski pierdoła. Następnie z owych charakterem największego starego pierdoły jakiego tylko znamy, porównać musimy czar i wrodzoną moralność przeciętnego maleńkiego dziecka. To porównanie da nam bowiem pojęcie jak bardzo charakter człowieka może się wypaczyć w przeciągu tylko jednego życia. W końcu ową różnicę moralności, charakterów i osobowości starego pierdoły oraz dziecka należy pomnożyć przez liczbę około 1000 - bo tyle razy w przybliżeniu każdy z UFOnautów okupujących teraz Ziemię powtarzał już swoje życie i pogłębiał tym powtarzaniem poziom wypaczenia swojej moralności, charakteru i osobowości. Kiedy to uczynimy, będziemy mieli jakieś zgrubne pojęcie jak szatańscy są UFOnauci skrycie okupujący Ziemię. Będziemy także rozumieli dlaczego nasi przodkowie nazywali ich "diabłami", oraz dlaczego owym "diabłom" sprawia ogromną przyjemność mordowanie ludzi oraz sprowadzanie najróżniejszych nieszczęść na ludzkość.
       Warto też wiedzieć, że UFOnauci są szatańscy nie tylko w odniesieniu do ludzi, ale również i w stosunkach pomiędzy sobą. Jak bowiem wynika to z moich kontaktów z nimi, zdecydowania większosć UFOnautów jest okłamywana przez swoich przełożonych w nawet najbardziej podstawowych sprawach. Przykładowo, na przekór że każdy z nich używa wehikułów czasu, tylko nieliczni są uważani za wystarczająco godnych zaufania aby ich poinformować jak wehikuły czasu naprawdę działają. W rezultacie większość UFOnautów okupujących Ziemię dowiaduje się o działaniu wehikułów czasu dopiero po przeczytaniu moich opracowań. Nie mają oni też zupełnie pojęcia o istnieniu "faktycznej nieśmiertelności" opisanej w części D strony o wehikułach czasu, ani o możliwości budowy wehikułów czasu które taką faktyczną nieśmiertelność urzeczywistniają. I to na przekór że od niepamiętnych czasów owa nadrzędna kategoria wehikułów czasu jest już używana we wszechświecie. (Tyle że przez cywilizacje które nie należą do bandyckiej konfederacji UFOnautów.) Nie będą tu już wyjaśniał faktu, że na temat Konceptu Dipolarnej Grawitacji, totalizmu, oraz roli totaliztycznej nirwany w uzyskiwaniu wiecznej szczęśliwości UFOnauci również dowiedzieli się dopiero z moich opracowań - choć mogli być o tym poinformowani przez własnych decydentów i naukowców jacy znają te sprawy już od tysiącleci.
       Wiedząc z powyższych opisów, jak szatańscy są UFOnauci, oraz skąd owa ich szatańskość się bierze, nie powinno nas teraz dziwić, że "z czystej potworności ich serc" bez przerwy ponawiali oni będą wysiłki aby przysłać nam na Ziemię swego szatańskiego Antychrysta. Wszakże dla tych szatańskich istot nie ma już większej przyjemności od ujrzenia jak ludzie cierpią z ich powodu!
       Powyższy powód dla którego UFOnauci są aż tak szatańscy i złośliwi jest także wyjaśniony dokładniej w punkcie #C9 odrębnej strony internetowej o wehikułach czasu.
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Portret użytkownika Shagrath

"Takimi też istotami są owi

"Takimi też istotami są owi podmieńcy którzy trzymają w swoich rękach wszelkie kluczowe stanowiska na Ziemi. Aczkolwiek wytrenowani są oni aby dla niepoznaki udawać grzecznych i cywilizowanych, faktycznej głębi ich zdziczenia i zła po prostu ludziom nie daje się nawet opisać. Teraz owi wyglądający identycznie jak ludzie UFOnauci-podmieńcy tak rządzą ludzkością, aby było absolutnie pewnym, że ludzkość stanie się również podobnie szatańska i podobnie nieszczęśliwa jak są oni sami."
 
Tak się zacząłem zastanawiać, w którym momencie swojego życia makrela została podmieniona na jakiegoś szkodnika...

Portret użytkownika Sio

Odkrycie nowej energii może

Odkrycie nowej energii może być niebezpieczne.
Człowiek powinien tworzyć pozytywną energię. Ale wojna ostatnia wytworzyła bardzo negatywne pola.
Ludzka myśl jest słaba. Demon jako istota wtórna czyli stwór ludzkich negatywności może sam wkótce tworzyć nową rzeczywistość. Zderzacz ma udowodnić, że nie ma Boga ale jest inna siła twórcza.
A szukanie boskiej cząsteczki to lipa na głupców.
SS szukało wrót za pomocą praktyk okultystycznych - z powodzeniem. Dzisiaj to robią naukowcy - oby bez powodzenia
 
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Io600

Na pewno Wszechświat jest już

Na pewno Wszechświat jest już przygotowany na takie okazje i posiada wbudowany zawór bezpieczeństwa, o którym naukowcy jeszcze nie wiedzą. Poza tym amerykańce w tych swoich ufo wyprzedzających technologicznie samoloty o 50 lat, o których nic nie wiemy zapewne kontrolują LHC zdalnie nie pozwalając euronaukowcom za bardzo popsuć świata. Będzie tak, jak zwykle, że amerykańce uratują nas w ostatnim momencie, jak na Mac Gyverze.

Portret użytkownika Io600

Wszyscy są żydami, tak tak,

Wszyscy są żydami, tak tak, oczywiście, tylko bierz proszę leki i będzie dobrze. A poza tym napisz sobie w googlu takie hasełko: sarkazm i przeczytaj tam już sobie cichutko co to znaczy i wszystko bedzie dobrze, obiecuję.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

To nie sarkazm, tylko wiara w

To nie sarkazm, tylko wiara w cuda...
 Po za tym ja leków nie potrzebuję, bo nie mam lęków, ale jak Ty wierzysz już w cuda, to psychoterapia jak najbardziej wskazana... : pozdrówko...

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Nie znałem tych

Nie znałem tych przepowiadaczy ani innych przepowiedni, czym jest CERN, ale ogólna wiedza z tego przedmiotu oraz zaangażowanie tak wielkich środków na jedyną "boską cząstke" wyraźnie okresla skale i zagrożenie z manipulacją pierwiastkami materii.
Może być tak jak w artykule.
nie kosmos, asteroida czy "obcy... To żydowskie ścierwo jak małpa z brzytwą w przedszkolu, gotuje nam zagładę...

Portret użytkownika El Koto

CERN to instytut badań

CERN to instytut badań atomowych. (Przetłumaczcie se na PL to co oznacza skrót CERN.) Żadne z was na tym forum nie pofatygowało się sprawdzić jaki jest cel badań tego instytutu. Głupoty pleciecie o ''narzędziu'' a 1w1 ślepi jesteście i nie widzicie na oczy nawet ręki tego kto trzyma to narzędzie. CERN pracuje nad ulepszeniem bomby atomowej i elektrowni atomowej. Szukają źródła dla wydajniejszej reakcji atomowej ... chyba wiadome jest co będzie jak znajdą to co szukają! Tam coś jebnie to pewnik, ale oni liczą że będzie to malutkie bum! Miejmy nadzieje że nie zapalą całego tlenu na planecie albo całej wody bo wtedy to nasz koniec będzie. Tylko Wola Boska nas ratuje.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

ślepa ptaszynko... To co

ślepa ptaszynko... To co podają do czego toto ma służyć to jedno, ale podaje się zwykle tło... Gdybyś znał się na konsekwencjach tego kierunku, zapewne byś zmienił zdanie.
Harp zapewne tez służy jedynie do badania jonosfery?
Przez takich nieumysłów jak ty, źle sie dzieje z naszym klimatem, cywilizacją i Ziemią...
 Mam ci wyłuszczyć tą ścieżkę kłamstwa a raczej niedopowiedzenia naukowców z tej jednostki?
 Manipulacje pierwiastkami materii są zawsze niebezpieczne a jak mówi prawo Murphy'ego, jeśli z dobra może powstac zło, to na pewno sie ono wydarzy dzięciołku...

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Gdybyś wiedział, to własnie

Gdybyś wiedział, to własnie żydzi kombinują jak zostać Bogami... Cała ta techniczna cywilizacja jest stworzona tylko przez nich ale nie dla nas Kolego.
Innym faktem jest to, że bazują na wynalazkach nie- zydów, kradną je i zamieniaja w zło.
 Tak ... Oni są wszędzie tam, gdzie można zrobić coś złego...
 Jak zwykle zło jest głosne i widoczne, dobro skrywa sie niesmiało w cieniu, dlatego "wszyscy są żydami"..., jeśli jestś w stanie zrozumieć o czym mówię...

Portret użytkownika sceptyyk

Gdy tak patrzę ile jest rur

Gdy tak patrzę ile jest rur na tym ustrojstwie, to sobie tak wyobrażam, ile można by zrobić z tego bimbrowni... Tyle potrzebnego materiału, marnuje się na głupoty... ile było by ludzkiej uciechy... Smutne to  Sad

Portret użytkownika baca

a mi się marzy taki mały

a mi się marzy taki mały wielki zderzacz aronów... aronauci mieliby w końcu swój paranoicznie upragniony koniec świata, swoją apokalipsę, swą zagładę hmmm...
mieliby też w końcu żywego proroka, bo taki stephen hawking spokojnie może być następcą baby wangi - on też posiada fanów, jest niepełnosprawny no i też ma twarz jak wczesnośredniowieczny drzeworyt...

Portret użytkownika nem

Dawno już Siostro, przestałem

Dawno już Siostro, przestałem marzyć, za to sarkazmu dla Żoneczki, mam jakby za dużo;
(ale  masz rację, powinienem te kwiatuszki jakoś "ozdobić")
Niestety język polski, podobnie jak Polska," istnieją już tylko teoretycznie".

Skomentuj