Rosjanie proponują sprawdzenie czy Amerykanie rzeczywiście wylądowali na Księżycu

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Od czasu gdy doszło do transmitowanego przez telewizję historycznego lądowania na Księżycu, pojawiają się teorie wedle których wszystko zostało sfingowane. Zauważenie z Ziemi miejsca lądowania nie jest obecnie możliwe dlatego sceptycy postanowili umieścić na orbicie Księżyca mikrosatelitę, który mógłby udać się tam gdzie powinny być ślady ostatecznie rozwiewające wszelkie wątpliwości.

 

Grupa rosyjskich naukowców zaproponowała uruchomienie mikrosatelitów Księżyca, które mogłyby dostarczyć między innymi zdjęcia z miejsc rzekomego lądowania amerykańskich astronautów. Dla rozwoju takiego pojazdu potrzeba stosunkowo niedużych pieniędzy. Problemem jest wysłanie pojazdu tak daleko od Ziemi. Jednak jeśli wszystko się uda po będzie można szukać śladów pozostawionych przez amerykańskich astronautów.

 

Według agencji RIA Novosti, inicjatorem projektu jest Witalij Jegorow. Celem jest stworzenie projektu satelity o niskiej wadze i przede wszystkim niskim koszcie, bez miliardów dolarów budżetu. Aby zaoszczędzić na kosztach wyniesienia zaproponowano przyłączenie się do którejś z planowanych księżycowych misji kosmicznych. Zarówno Rosja jak i Indie czy Chiny mają rakiety zdolne do osiągania orbity srebrnego globu.

 

Rosjanie zaczęli właśnie zbieranie funduszy w ramach jednej z lokalnych platform crowdfundingowych. Jeśli im się powiedzie, uczestnicy projektu zamierzają położyć kres długiej debacie o tym, czy amerykańscy astronauci rzeczywiście znaleźli się na Księżycu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika rozbójnik

"Putin wiedział o

"Putin wiedział o przygotowniach tego zamachu, ale nic nie mógł zrobić. Ostrzegał Kaczyńskiego, by ten nie leciał... Tusk też o tym wiedział i tez Kaczyńskiego ostrzegał." - a Ty skąd to wiesz ? i niby czemu nic nie mógł zrobić, bał się, czy było mu to na rękę ? Tobie chyba też się coś porobiło w tej łepetynie angelusie maximusie rexsusie czworakusie 

Portret użytkownika manila

tak tak Ango Mango Kleks

tak tak Ango Mango Kleks wszystkim sie w głowie chrzani tylko ty jesteś najbardziej ogarnięty ze wszystkich, a mnie sie widzi że ciebie dopada demencja starcza i tobie sie tylko wydaje że ty wiesz najlepiej, a ty tak naprawde to gó... (przepraszam, nie chcem tak pisac  ale muszem) wiesz, wiesz ? Smile POwódź, bo Pisiury ha ha ha 

Portret użytkownika Sio

A jak rosjanie udowodnią, że

A jak rosjanie udowodnią, że posłali tam sputnika aby udowodnić, że amerykanie tam byli he, he?.
Tak czy owak ludziska nie przejmujta  się takimi rzeczami. Ważne że każdy w coś wierzył jak 2 tys lat i więcej. Wszyscy mieli zabawę bo inaczej byliby jak ci puści polacy którzy nie wierzą w nic i zapijaja wszystko bimbrem albo okocimem a filozofują że ho, ho.
polacy nigdy nie mieli własnej religii, nigdy nigdzie nie polecieli a są tymi najmoądrzejszymi podobno.
Oglądajcie wiecej inernetu i polsata a i do kościoła chódźta i to was uczyni ludźmi
 

Portret użytkownika lipka

I co w związku z tym? Na

I co w związku z tym? Na księżycu nie było też 150 innych państw ale w kosmosie był nasz Hermaszewski, który  cudem uniknął rzezi wołyńskiej, swojej religii nie mamy ale mamy swoje wierzenia, których nie mają żadne inne kraje, jesteśmy dobrymi ludźmi i jeszcze nie udało się wszystkim zdrajcom i wichrzycielom zniechęcić nas do podkreślania naszej tożsamości, i daj Boże nigdy to się im nie uda. Jesteśmy pograniczem wschodu i zachodu dlatego tak jest nam ciężko walczyć o swoje a jednocześnie za wszelką cenę trzymamy się tego co w nas najlepsze - tożsamość narodowa.

Portret użytkownika Sio

Z tego co wiem pan

Z tego co wiem pan hermaszewski ostrzeliwał swoich rodaków na wybrzeżu z helikopterków i za to dostał pochwałe od pana bezniewa oraz pozwolenie na lot w kosmos.
Wołyń natomiast zaczął się od spalenia cerkwi przez polskich partyzantów razem z ludżmi tam kobietami i dziećmi. Ok tak czy owak święcono tam kosy na polaczków.
Polska zawsze popełniała błędy. W 1920 powinni dalej pójść i rozwalić to komunistyczne dziadostwo albo 1935 napaść na Hitlera kiedy był jeszcze słaby. Albo mieć pakt z faszystami albo komunistami i wtedy ktoś by wygrał. A tak wygrała chołota która znieważa polaków gdzie popadnie. A polska jest pełna pijaków, ćpunów, moherów i urzędników i dziewczynek,które myślą o wyjachaniu za granicę i doświadczaniu murzynów.

Portret użytkownika lol

W twojej  chachelskiej

W twojej  chachelskiej łepetynie się coś spaliło i słabo styka. Zwłaszcza źe na Wołyniu nie było polskiej partyzantki. Bo gdyby była to bu sobie UPAńscy poszaleć mogli tyle co Lvr i szaulisi na Litwie.

Strony

Skomentuj