Dziwny obiekt w okolicy Słońca - zwolennicy teorii o Nibiru sugerują, że to zapowiedziana przez Sumerów planeta

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Nibiru, Nemesis czy planeta X, nie ważne jak nazwiemy to hipotetyczne ciało niebieskie niezmienne jest to, że rzesze ludzi na całym świecie od dekad czekają na ponowne pojawienie się planety, która ma zwiastować nawet koniec świata. Zwolennicy tej teorii zyskali właśnie jej mocne potwierdzenie w postaci nagrania, które od kilku dni robi wielkie zamieszanie w Internecie.

 

W serwisie YouTube pojawił się film udostępniony przez użytkowniczkę, Melissę Huffman, który rzekomo przedstawia właśnie tą wyczekiwaną planetę. W trzydziesto sekundowym klipie widzimy jasne Słońce i coś o wyraźnie okrągłym kształcie, co można zobaczyć nad naszą dzienną gwiazdą. Wyraźnie widać, że wygląda to jak tarcza jakiejś planety.

 

Oczywiście pierwsze skojarzenie jest takie, że to może być po prostu Księżyc, ale obecnie nie powinien on być w pełni. Autorka nagrania pokazuje zresztą w pewnym momencie, że znajduje się on w zupełnie innym miejscu nieba. Można tez założyć, że to jakiś rodzaj słońca pobocznego, ale te pojawiają się zwykle razem z halo słonecznym, a czegoś takiego na filmie nie widać.

 

Pozostaje też opcja, że ta rzekoma planeta to miraż, złudzenie optyczne, które w jakiś sposób spowodowało projekcję tarczy słonecznej. Jest to chyba najbardziej sensowne wytłumaczenie na potrzeby sceptyków. Jednak jeśli to nie jest jakiś niezwykły fenomen optyczny to w takim razie co to jest?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zdupywziety

Jak to coooo. To nasz

Jak to coooo. To nasz narcystyczny transwestyta El koto.
Transwestyta, bo lubi damskie ciuszki, a narcystyczny, bo uwielbia przykuwać uwagę innych. Szukanie popularności ma w genach.

Portret użytkownika Homo sapiens

Z UFO sprawa jest bardzo

Z UFO sprawa jest bardzo skomplikowana. Tego typu pokazy mogą być tylko efektami specjalnymi, ale i faktycznym obiektem o rozmiarach planety. Przyjmując wersję biblijną można uznać część z UFO jako istot anielskich, część z nich jako pomocników anioła, który dowodzi na Ziemi ludzmi owładniętymi szatańskim planem NWO. Właśnie pojawił się film, który udowadnia zdanie, które napisałem gdzie indziej: (...)Decyzje obecenego, rzekomo coraz mniej kompetentnego „biurokratycznego” aparatu państwowego, który skrycie sami podkopują, powinny być zdaniem technokratów zastąpione decyzjami (potajemnie) wybranych „ekspertów-speców”, którzy mieli by kierować się wyłącznie motywami jak najlepszego rozwiązania różnych spraw, a nie interesem takiej lub innej grupy społecznej. W praktyce zawsze okazuje się, iż „interes określonej części społeczeństwa” jest interesem klasy rządzącej, natomiast jak to zdradza nam doktor Krajski, tzw. „motłoch” - inaczej my obywatele, jesteśmy karmieni zieloną pożywką (Soylent Green – 1973) !(...) Zielona pożywka jest prawdopodobnie faktycznie realizowana, co dla wielu może być szokiem... moim zdaniem chodzi o to by zaszkodzić duchowo ludzkości, bo ludzie osiągający niezwykłą czystość ducha zjadłszy takiego hot doga z ludzkim mięsem, zostaną zainfekowani duchowo, przez to nie będą mogli siębronić przed NIMI/NIM !
HYBRID DNA THEORY of the End Times: Human DNA Hotdogs
https://www.youtube.com/watch?v=hdFI9zZNdO0
Niestety wiele informacji się potwierdza z artykułu pt." "Geopolityka ponad ludzka - nowa/stara dziedzina nauki"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika aniam

A czy ktoś może wyjaśnić co

A czy ktoś może wyjaśnić co to mogło być.  Wstałam około godziny 6 nad ranem w piątek tj. 23.10.2015 i wyglądając przez okno zobaczyłam na ciemnym niebie dwie jasno świecące gwiazdy z tym że jedna nienaturalnej wielkości.  Słońce znajdowało się poniżej horyzontu ale wstaje po lewej dolnej stronie od tych "gwiazd".[ibimage==25523==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
 
 
[ibimage==25522==50_procent==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj