W pobliżu komety 67/P Czuriumow-Gierasimienko zarejestrowano UFO

Kategorie: 

Źródło: ESA/Rosetta

Naukowców misji Rosetta z Europejskiej Agencji Kosmicznej poinformowali, że w pobliżu komety 67P/Czuriumow-Gierasimienko, zarejestrowano niezidentyfikowany obiekt latający. Uczeni uznali, że to jakiś kosmiczny gruz, który przypadkiem przelatywał w okolicy.

 

Kometa 67P/Czuriumow-Gierasimienko to pierwszy obiekt tego typu zbadany aż tak dokładnie. Udało się to dzięki misji Rosetta składającej się ze statku kosmicznego, który stał się orbiterem komety, oraz z lądownika, który skutecznie wylądował na jej powierzchni i przesłał na Ziemię wiele istotnych informacji bezpośrednio z jej powierzchni.

 

Dzięki kontynuowaniu lotu wokół komety naukowcy mieli okazję do obserwowania wszelkich etapów podejścia do Słońca. Największe zbliżenie, peryhelium, nastąpiło 1 sierpnia 2015 roku. Obserwując kometę 67P/Czuriumow-Gierasimienko naukowcy odkryli wiele ciekawych rzeczy. Część z anomalii zdecydowanie wymaga wyjaśnień.

[ibimage==25165==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Liczne zdjęcia komety z 30 lipca, wykonane aparatem OSIRIS, wskazują na obecność małego obiektu kosmicznego, przelatującego bardzo blisko komety. Astronomowie sugerują, że mógł to być po prostu jakiś kosmiczny gruz, który przypadkiem znalazł się w okolicy komety.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Nasza konfuzja i brak wiedzy

Nasza konfuzja i brak wiedzy na temat UFO wcale nie wynikają z nieistnienia UFO (jak to starają się nam wmówić "podmieńcy" z UFO pretendujący że są naszymi naukowcami), a faktycznie powodowane są faktem, że UFO i UFOnauci celowo ukrywają się przed ludźmi. Owe technicznie wysoko-zaawansowane wehikuły latające, jakie popularnie znamy pod nazwą UFO, w rzeczywistosci wykorzystują najróżniejsze możliwosci, jakie stwarza im używanie napędu magnetycznego, aby zwyczajnie, po złodziejsku, ukrywać się przed ludźmi. Ukrywania tego dokonują aż na kilku odmiennych zasadach, dwie najpopularniejsze z których polegają na (1) stwarzaniu tzw. "soczewki magnetycznej" wokół ich wehikułów - w rezultacie czego wehikuły te znikają z widoku, oraz (2) wprowadzaniu siebie w stan tzw. "migotania telekinetycznego". Owa soczewka magnetyczna powoduje, że na pokazanym na tej stronie zdjęciu "Fot. #B7", które pokazuje fotografię z rysunku S5 w monografii [1/4], nie widać całego UFO, a jedynie wylot z jego komory oscylacyjnej. Z kolei "stan migotania telekinetycznego" polega na tym, że wehikuły UFO migoczą z częstością około 2500 Hz - czyli wielokrotnie szybciej niż klatki filmowe w kinie, czy wirujące śmigła samolotów. Stąd ludzkie oczy nie są w stanie ich odnotować. Na przekór że tego nie odnotowujemy, wokół nas cały czas toczy się niewidzialna wojna pomiędzy ludzkością a UFOnautami. Wojna ta polega na tym, że UFOnauci starają się nas zniszczyć i cofnąć w rozwoju swoimi trudnymi do wykrycia metodami, zaś my przed nimi niezdarnie się bronimy wcale nie wiedząc że to oni a nie "natura" nas nieustannie atakują. Więcej informacji na temat owej skrytej wojny UFOnautów z ludzkością podanych zostało na następujących stronach internetowych (ich przeglądu najlepiej dokonywać właśnie w podanej tu kolejności): zło, podmieńcy, ludobójcy, 26ty dzień, Columbia, WTC, tornada, oraz huragany.
http://ufonauci.w.interiowo.pl/

Portret użytkownika MiterMan

gdzie nie zajrzec jakis typ

gdzie nie zajrzec jakis typ ciagnle komentuje zeby sie modlic bo to jedyna nadzieja.... hahahah ale przed czym sie bronic ufo latalo lata  i jeszcze nie raz sie pojawi... i nic nam nie robia tylko dogladaja aby ich wierne owieczki godnie sie rozwijalo.... od lat wiele jest doniesiem o tym ze UFO tylko broni nas przed czynnikami zewnetrznymi jak i tymi z wewnatrz czyli przed nami samymi.... rakiety psuja, ludzi pozyczaja do roli szpiegow zeby wszystko mieli pod kontrola.... przeciez kazdego bog przylecial z nieba.... dal im wiedze i odlecieli.... a wy jedno i to samo dzielicie na dwa zeby prowokowac jednych na drugich..... sieczka w bani u co po niektorych

Portret użytkownika Homo sapiens

Albo jest tak wiele pojazdów

Albo jest tak wiele pojazdów w kosmosie albo UFO wie co robią agencje kosmiczne i pojawia się tak by być zarejestrowane ?! Najlepszą obroną przed UFO z masońskiego USA i zachodniej masońskiej Europy jest Maryja Dziewica oraz Jezus Chrystus. Dodatkowo świat jest ratowany przed UFO inwazją masońską przez Rosjan.

Ludzkość znajduje się w przededniu najstraszniejszych plag i najdonioślejszych wydarzeń(…)Papież winien się mieć na baczności przed „ cudotwórcami”. Albowiem nadeszły czasy, kiedy wydarzą się najdziwniejsze cuda w powietrzu lub na ziemi. [Pojawią się istoty anielskie zwodzące ludzkość ? dokonujące świetlanych zjawisk, porwań…](…) Ludzie będą oglądali tylko zbrodnie, nienawiść, zawiść, kłamstwo, niezgodę, a nie będzie miłości do ojczyzny i do rodziny. [Gender, panoszący się homoseksualizm, aborcja, telewizyjne programy oraz filmowe produkcje propagujące zło i nienawiść są obecnie NORMĄ]
Telewizja propagująca zło jest w rękach masońskich z USA i masońskiej Europy zachodniej !

(...)Jaki ważny sygnał zawierają w sobie przesłania z Oławy ? Otóż jest tam coś, co stawia te przesłania w najlepszym świetle jaki mogli byśmy przypisać objawieniom Maryjnym, coś co gwarantuje nam, iż są one autentyczną wiadomością z Nieba do Polaków. Pasują dobrze do czasów, w których przyszło nam żyć.(...)

więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/rosja-nadzieja-dla-swiata.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Co Ty z tym Putinem masz

Co Ty z tym Putinem masz stary ? Tez Cie ojciec bił ?
Zyrinowski - tuba propagandowa Putina mowi za poparciem wodza ze Polska powinna byc zgnieciona a ty go nazywasz nadzieja ? Chyba w glowce ci sie cos  ....ło.
"Dodatkowo świat jest ratowany przed UFO inwazją masońską przez Rosjan."
 
Podobno wg Twojego mentora- admina Putin jest sterowany przez Ufo. Zastanów sie bo pod tamtym artykułem wkleiłeś bozie i mamrotałes cos o tym ze On broni Polaków.
Chyba czapa jeszcze dymi po weekendzie

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika lipka

Homo sapiens-ja byłabym nawet

Homo sapiens-ja byłabym nawet zdolna uznać wszystkie przesłania maryjne za prawdziwe ale nie mogę bo po pierwsze-kto napisał przesłania, bo rozumiem że Maryja przekazała jakieś treści dzieciom, które powtórzyły to dorosłym; po drugie-czy dzieci mogły zapamiętać tak długie teksty przesłań, które przekazywała Maryja, a które są trudne do zapamietania jako że Maryja nie dyktowała tekstu dzieciom, które też pisać nie potrafiły, czy wierzy się w to wszystko dlatego że uznane jest że dzieci nie kłamią? ; po trzecie-we wszystkich przesłaniach maryjnych (chyba tylko prócz Guadelupe) wszędzie jest mowa o pokucie. Przepraszam bardzo ale sednem pokuty jest modlitwa, post, jałmużna, udoskonalanie duchowe, obdarowanie człowieka miłością, zrozumieniem, szlachetność działań. Powiedz mi gdzie tego brakuje w zwykłym ludzkim życiu bo już głupia jestem i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Dlaczego przesłania maryjne przekazywane są dzieciom, które ani kszty z tego nie rozumieją a ich powtórzenie jest mało wiarygodne, a nie przywódcom światowym, od których zależy pokój na świecie i rozwój cywilizacji. Powiem tak, od dawna jesteśmy manipulowani, przez kogo? przez kościół, manipulacja przybiera różne formy i prowadzona przez ludzi kościoła jest zakulisowa gra z wiernymi. Wielu prawdziwie wierzacych jest rozdartych między tym w co wierzą a tym co przekazuje kościół, bo z jednej strony cały kościół grzeszy a z drugiej strony drobne grzeszki zwykłych ludzi są mocno potępiane i są niczym wobec tego co dzieje się na świecie za sprawą elit rządzących, których nie obowiązuje żadna norma, zakaz czy przykazanie. Ludzkość stoi obecnie na rozdrożu różnych dróg i nie wie, którą wybrać bo nikt nie wie dokąd ona prowadzi. Przesłania maryjne nic nie ułatwiają ani nie są drogowskazem bo są zwyczajnie niewiarygodne i manipulacyjne. Dobro ludzi i całej Ziemi powinno być drogowskazem ale tu znów jest konflikt interesów różnych grup ludzi nie mówiąc już o żywej przyrodzie, którą niby się chroni ale tak naprawdę rozwój techniki wogóle nie bierze jej pod uwagę, więc technika staje się tylko gadżetem na tą chwilę lub zabójcą w skali globalnej (broń masowego rażenia mająca wyeliminować jak największą ilość ludzi, zwierząt, roślin czyli eliminacja przy okazji możliwości wyżywienia się ocalonych). Pogodzić wszystko i nie stracić wiary w religie, które opanowały świat jest niewykonalne. Judaizm jest religią wyjściową dla każdej obecnej wiary, może należy tę doktrynę zweryfikować a nie bezgranicznie jej służyć bo rozum potrafi więcej niż podlegać ślepemu posłuszeństwu.

Strony

Skomentuj