Dziwne nagranie przysłane na pocztę elektroniczną kanału Youtube InneMedium

Kategorie: 

Własne

Sprawa, o której dzisiaj wam opowiem jest o tyle ciekawa, że przynajmniej w pewnym sensie łączy się z omawianym już przezemnie filmem z dziwną postacią, który ostatnio robi w internecie. Mianowicie wczoraj tuż przed wyjściem z domu sprawdzałem maila kanału i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam jedną nieprzeczytaną wiadomość o nazwie x

W mailu nie było żadnego tekstu i jedyną jego zawartością był link do filmu na Youtubie z, w którym dziwne czarne postaci ubrane w białe maski poruszały się po lesie. Z racji tego, że sam film miał 99 wyświetleń zakładam, że został wysłany do wielu osób, a sądząc po komentarzach pod nim zawartych byli to ludzie z conajmniej kilku państw.
 


 
Dzisiaj gdy tylko wróciłem do domu wpakowałem tajemniczy film do spektrogramu i tak jak myślałem zawierał on dwa ukryte przekazy. Jeden z nich to napis w języku angielskim o treści "Time is runing out". Po krótkim wertowaniu komentarzy dowiedziałem się jednak, że film ten jest złożony ze scen z teledysku zatytuowanego Red - Darkest Part  . Co do drugiego przekazu to nie mam pewności czy napewno jest on poprawnie przezemnie odtworzony ponieważ widzę na nim tylko jakąś owalną konstrukcję.
 

 
Pierwszą moją reakcją po obejrzeniu tego nagrania, wczoraj było stwierdzenie, że mam doczynienia z naśladowcą filmu z 5 Maja. Dziś ze świeżą głową jestem o tym w 100 % przekonany niemniej kilka elementów na tym filmie pozostaje do wyjaśnienia. Pojawiają się tam komunikaty w samym obrazie, których nie jestem niestety narazie w stanie rozkodować. Stworzyłem już post na reddicie, ale jeśli któreś z was chciałoby przyczynić się do rozwikłania tej zagadki link do filmu umieszczam poniżej.
 

 
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Na

Nie czytalam kometarzy moze

Nie czytalam kometarzy moze juz ktos na to wpad ale zauwazyla pewne obrazy i na zwolnionym tepie je lepiej widac
0;06-0;07- bomba atomowa
0;09-0;10 jakas bakteria
0;13-0;14 ludzie w kombinezonach
0;17-0;18 zburzone domy
0;19-0;20 krzyczacy mezczyzna w garniturze
0;27-0;28  mezczyzna z profilu wyglada jak putin
0;27-0;28 mlody mezczyzna z uniesionymi rekami
0;29;0;30 orzel amerykanski godlo
0;34-035 postawiona flaga amerykanska na ksiezycu albo inna planeta
0;37-0;38 martwy obcy

Portret użytkownika Alien Przybysz

Ameryka Rosja 55°45'06"N

Ameryka
Rosja 55°45'06"N 37°37'04"E KREML
Putin
Obca istota
Księżyc
Wirus
Śmierć
Magia
4 strony świata
Portal
Jakieś liczby i litery 41 47 45 20 4F 46 20 45 56 49 4C
Psychopaci
Te elementy zdąrzyłem zauważyć

Głosuj za
172
Portret użytkownika zielonawyspa

Przebierańcy to są szpicle

Przebierańcy to są szpicle ufonautów ! Ich najlepszym przykładem może być śmiertelny "wypadek" samochodowy jaki UFOnauci zorganizowali dla światowej sławy badacza UFO, Profesora John'a E. Mack'a, M.D., autora słynnej książki [1T1] zatytułowanej: "Abduction - human encounters with aliens", Ballantine Books - a division of Random House, Inc., New York, May 1995, ISBN 0-345-39300-7, Library of Congress Card Number 93-38116, objętość 464 stron (obecnie dostępnej też w tłumaczeniu na język polski, pod tytułem: "Uprowadzenia - spotkania ludzi z kosmitami"). Szersze opisy wkładu poznawczego tego Profesora, a także wypadku samochodowego jakim UFOnauci go zgładzili, zaprezentowane zostały na stronie internetowej o ludobójcach, a także w punkcie #C9 strony FAQ - częste pytania. Osobiście gorąco polecam zapoznanie się z książką [1T1] Profesora Mack'a. Dostarcza ona bowiem jednego z najlepszych przeglądów materiału dowodowego na okupację Ziemi przez UFOnautów. Tyle tylko że Professor Mack niemal nigdy nie interpretuje znaczenia zgromadzonego przez siebie materiału dowodowego. Dlatego jego książkę najlepiej jest czytać w powiązaniu z monografią [1/4].
       W 2005 roku bardzo długi wykaz badaczy UFO systematycznie wymordowanych przez UFOnautów podany był na angielskojęzycznej stronie internetowej o adresie rense.com/general64/liquid.htm.
       W moim własnym przypadku doliczyłem się niemal 30 "nieszczęśliwych wypadków", wszystkie z których nosiły wszelkie cechy dobrze zakamuflowanych zamachów na moje życie. Wszystkie one wykazywały też cechy jakie są charakterystyczne dla zamachów organizowanych przez UFOnautów. Niektóre z owych wypadków omówiłem w monografii [1/4] - po przykłady patrz tam podrozdział A4 z tomu 1 (patrz tam punkty #2, #3, #77), czy podrozdział VB4.5.1 z tomu 17. Znaczna liczba ludzi jest uprowadzana sekretnie przez UFOnautów na zawsze. Niestety, większość takich uprowadzeń UFOnauci tak organizują, że wyglądają one jak przypadkowe zaginięcia, wypadki, utonięcia, itp. Tylko w bardzo nielicznych przypadkach wszystkie dane wskazują na to że jakieś zniknięcie na zawsze spowodowane było właśnie uprowadzeniem do UFO.
       Przykładem jednego z takich uprowadzeń na zawsze jest los tzw. "Sandringham Company". Mianowicie w 1915 roku, pod Gallipoli (Turcja), UFO wzbudziło silną żółtą mgłę, w którą na oczach licznych świadków wmaszerowała cała owa kompania wojska, aby nigdy nie być już widziana ponownie. Los owej kompanii opisany został w podrozdziale VB4.5.1 z tomu 17 monografii [1/4]. Szerszy opis zniknięcia owej kompanii zawarty jest także w punkcie #7 (ze wzmianką w #2) strony internetowej o chmurach UFO.
       Innym przykładem podobnego uprowadzenia przez UFO na zawsze były losy Nowozelandczyka o nazwisku Patrick Fisk. Mieszkał on w miejscowości Oropi - 10 km od Tauranga. W dniu 5 grudnia 1956 roku udał się on samochodem służbowym na delegację. W miejscu lokalnie znanym jako "The Summit", jakie znajdowało się na przełęczy pomiędzy Te Whaih oraz Ruatahuna, zatrzymał się na chwilkę przy drodze aby zjeść kanapki które przygotowała mu żona. Nadgryzioną kanapkę i otwarty termos z herbatą znaleziono potem na siedzeniu jego samochodu. On sam zniknął bez zostawienie jakichkolwiek śladów. Znamienną cechą jego przypadku było, że - jak to zawsze ma miejsce w sprawach w które wmieszani są UFOnauci, wszystko w śledztwie na jego temat tajemniczo się kićkało. Przykładowo wszelkie policyjne akta jego sprawy zniknęły - podobno w wyniku pożaru. (Zniknięcie jego akt przypomina mi podobne wykradzenie przez UFOnautów mojego dobrze strzeżonego artykułu naukowego o kostce Rubika 4x4=16, opisane dokładniej we wstępie #A1 do strony o układaniu kostki Rubika 4x4=16.) Streszczenie sprawy zaginięcia Pana Fisk opisane jest w artykule "The tax man who vanished", ze strony A8 nowozelandzkiej gazety The New Zealand Herald, wydanie datowane w poniedziałek (Monday), December 4, 2006.
       Uprowadzenie do UFO niejakiego Travis'a Walton w 1975 roku, które także miało być "na zawsze" - jednak zakończyło się inaczej, pokazane było w Amerykańskim filmie dokumentarnym "Fire in the sky" (1993 rok). Więcej informacji o owym przypadku podane zostało w podrozdziałach O5.4 oraz P6.1 z tomów odpowiednio 12 i 13 monografii [1/4].
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Strony

Skomentuj