Starożytny grobowiec egipskiego Boga kosmity, został odnaleziony przez KGB w 1961 roku

Kategorie: 

http://locklip.com

Wędrujące ostatnio po sieci nagranie przedstawiające radzieckich naukowców eksplorujących jeden z egipskich grobowców wywołało falę spekulacji. Zgodnie z jego zawartością, funkcjonariusze KGB mogli odnaleźć coś co gdyby było wystawione na światło dzienne na stałe zmieniłoby sposób w jaki postrzegamy historię o starożytnych bóstwach z nieba.

 

Rzekomo w 1961 roku KGB uruchomiło tajny projekt o kryptonimie (o ironio) ISIS. Jego celem było szukanie śladów technologii pozaziemskiej i zmilitaryzowanie jej na potrzeby rosyjskiej armii. Jego kulminacją miało się okazać odkrycie w Gizie liczących 13 000 lat zwłok obcego złożonych w środku sarkofagu.

 

We wczesnych latach zimnej wojny, rosyjskie wojsko miało rzekomo obawiać się przewagi taktycznej jaką USA miało uzyskać poprzez analizowanie technologii z latających spodków. Przekonani o tym fakcie Rosjanie, byli zdeterminowani do odnalezienia własnego źródła pozaziemskiej technologii, konkretnie starożytnych artefaktów pozostawionych przez obcych jeszcze przed wiekami.

Jednym z przeszukiwanych przez nich miejsc miał być starożytny grobowiec ulokowany gdzieś na płaskowyżu w Gizie. Ich poszukiwania opierały się głównie na starej legendzie na temat Grobowca Boga Gościa. Zgodnie z informacjami przekazanymi rzekomo przez dr Viktora Ivanvicha sprawa nabrała rozpędu po tym gdy dwóch Beduinów przypadkowo odnalazło tajemniczy grobowiec. Niedługo po przekroczeniu progu grobowca z jakiegoś powodu ich zdrowie uległo nagłemu pogorszeniu do tego stopnia, że musieli być hospitalizowani. Egipskie władze przekazały te informacje KGB, które chciało dotrzeć do grobowca zanim zrobi to CIA. W rezultacie szybko zorganizowano wyprawę w ramach projektu ISIS a współpracujące władze Egiptu udzieliły rosyjskim egiptologom, naukowcom i personelowi wojskowemu wszelkiej potrzebnej pomocy.

IB Image

Problem polega na tym, że pomimo iż mający dostęp do akt sprawy dr Viktor Ivanvich potwierdza istnienie tej wyprawy, to w żadnych aktach nie ma wzmianki o tym co odnaleziono w Egipcie.

Jak sam powiedział:

Nie ma wątpliwości co do tego, że niewielka grupa rosyjskich naukowców z personelem wojskowym włącznie, odkryła tajemniczy grobowiec w 1961 roku. Jednak dokumenty nigdy nie wyjawiły co tak naprawdę zostało odnalezione w sarkofagu. Tylko najwyżsi oficjele KGB wiedzieli o tym, że odnaleźliśmy zwłoki obcej istoty, która umarła w Egipcie 10 000 lat przed Jezusem.

Zgodnie z badaniami wykonanymi przez personel obca istota miała około 2 metry wzrostu i datowano ją na 13 000 lat, co oznacza , że jest ona starsza niż wszystkie egipskie dynastie. W tym momencie warto wspomnieć o odnalezionym w Turynie papirusie zwanym przez niektórych kanonem turyńskim. Mimo iż stan tego starożytnego manuskryptu pozostawia wiele do życzenia to zawarte w nim imiona królów egipskich zapisane językiem hieratycznym są głównym narzędziem do ustalania chronologii panowania królów egipskich przed Ramzesem II.

IB Image

Zgodnie z pierwszą kolumną tego dokumentu pierwotnymi królami Egiptu byli poszczególni Bogowie, którzy często pełnili swoją funkcję przez kilka do nawet kilkudziesięciu tysięcy lat. Zakładając, że pierwszym Bogiem-królem miał być Ozyrys, to dziwny grobowiec odnaleziony przez naukowców mógłby być jednym ze świeższych władców starożytnego Egiptu. Niektórzy uczestnicy wyprawy mieli podobno informować swoich przełożonych o dziwnej odpychającej mocy, która odpychała ich od ścian grobowca co mogłoby być przykładem działania obcej nam starożytnej technologii.

IB Image

Jedynym posiadanym przez nas dowodem przeprowadzenia tej operacji KGB jest nagranie wideo, o dość słabej jakości (zrozumiałej jak na lata 60') i bez jakiegokolwiek dźwięku. Pokazuje ono jak oficerowie KGB otwierają grobowiec z którego ulatnia się mglisty dym. Na wszelki wypadek badacze ulatniają się z komory grobowej i po założeniu masek gazowych przystępują do jej eksploracji.

 

Samo nagranie, mogłoby służyć za niezły dowód na prawdziwość tych doniesień, jednak z racji tego, że w dobie informatyzacji stworzenie takiego fałszerstwa jest dziecinnie proste warto zastanowić się czy jest sens w nie wierzyć. Odnalezienie informacji źródłowej na temat tego nagrania graniczy z cudem a wszystkie drogi prędzej czy później prowadzą do strony http://locklip.com, która z kolei wcale tego źródła nie podaje. Co więcej nawet rzekomy film z eksploracji grobowca, na który powołują się pierwsi twórcy tego newsa pochodzi z dokumentu na temat projektu ISIS wykonywanego na polecenie Associated Television International, który oczywiście zamieszczam poniżej.

To czy uwierzy się w prawdziwość tych doniesień zależy jedynie od nas samych. Fakt, że co jakiś czas pojawiają się doniesienia o starożytnych kulturach badanych przez tajne rządowe organizacje nazistów, amerykanów czy ZSRR nie jest niczym nowym dla ludzi zainteresowanych tym tematem. Warto pamiętać, że zagrywki socjotechniczne stosowane przez rządy są różnorakie, a pojawienie się takiego kontrowersyjnego newsa, może być równie dobrze cwanym sposobem na zarobek, jak i narzędziem do dyskredytowania prawdziwych zdarzeń z przeszłości, które mogłyby zmienić to jak postrzegamy starożytość.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika technior

No...w ściśle tajnej operacji

No...w ściśle tajnej operacji ,kilka tysięcy kilometrów od swojego kraju biorą udział żołnierze w mundurach ZSRR na domiar złego szeregowiec ma naramienniki ze stopniem jakie wprowadzono w latach siedemdziesiątych a oficer jest w środku pustyni w mundurze galowym o kroju jaki obowiązuje dzisiaj (W latach sześćdziesiątych mundury były zapinane pod szyję ) Filmik to fejk na pompowanych kołach od taczki Smile

Portret użytkownika habit

Ten film to fake. Zajmuje sie

Ten film to fake.
Zajmuje sie montazem video od 20 lat.
Mozecie sie obrazic, ale jesli ktos ma jakiekolwiek pojecie jak dzialala klisza,
w jakich warunkach i jak wygladal obraz, to bedzie wiedzial ze mowie prawde.
 
Ten filmik jest stylizowany, anwet drgania i niedoskonalosci obrazu sa sfingowane, wykorzystano
do tego szereg wtyczek. Klisza filmowa nigdy nie ma podobnych powtarzajacych sie cyklicznie
deformacji.
 
Poza tym gra aktorow, oraz cala reszta - jesli przyjrzec se z neutralnego punktu widzenia,
jest po prostu zenujaco niedoskonala.
 
Potrafilbym taki filmik przygotowac w trzy dni.
Wygladalby bardziej wiarygodnie.

Portret użytkownika H.R.

Fałszerstwo ??? Dzisiejszi

Fałszerstwo ??? Dzisiejszi scenografowie nie potrafią odtworzyć ani przedmiotów, ani samochodów, a przede wszystkim mundurów choćby sprzed 30 lat, a tu co mamy? Samochody z tamtej epoki, umundurowanie wierne, rosyjskie z tamtej epoki bez żadnych przekłamań i błędów, kobieta na filmie - ubrana wiernie na tamtą epokę, żołnierz robiący zdjęcie aparatem z tamtej epoki, kombinezony p-chem z tamtej epoki, dozymetr również i bardzo istotny drobiazg - but wynoszonego, nieprzytomnego żołnierza ma podeszwę ze skóry. Łatwo jest zarzucać fałszerstwo, jak nie ma się pojęcia o minionych dziesięcioleciach, bo się ich po prostu nie widziało i ma się zerową wiedzę o tym. A powtarzające się rzekomo błędy cyfrowe w nagraniu? A, że tak powiem, jak k...wa mistrzu chciałbyś umieścić na You Tube nagranie z kamery na taśmę filmową???????? Trzeba to przerzucić na wersję cyfrową, nie? Zanim coś powiesz, to zbierz dokładne informacje na temat detali z epoki, a potem najzwyczajniej pomyśl, o ile to nie za trudne.

Portret użytkownika hyhy

po co to robia , przeciez to

po co to robia , przeciez to widac , ze nie jest to robione w 1961 roku , wtedy byly inne kamery i fotografia , ponadto nie widze tutaj nawet mumii obcego tylko cos owiniete szmatami i nagrane w studio.

Portret użytkownika Q...

Dokładnie, tak jak napisałeś.

Dokładnie, tak jak napisałeś. Same manipulacje, tu i w 99,99999% "nijusóf". Wielu już wie po co ten cyrk jest na świecie nakręcany. Dlatego paskudztwo się spieszy by złapać ludzi najmocniej jak się da za twarz. Pozdrawiam.

Portret użytkownika dedal64

rosjanie za pozwoleniem władz

rosjanie za pozwoleniem władz Egipu wywieżli kilkanascie plazkorzeżb . zostały tylko puste miejsca  najsłynniejsze to żarówka Egipska znana jeszcze z przez I WŚ . dlatego chyba została . są jeszcze rysunki ale w sieci jest ich mało . co przedstawiały można sie tylko domyslać . skoro do dzisiaj nie zostały opublikowane .

Strony

Skomentuj