Zdjęcia z 1958 roku przedstawiają UFO latające w okolicy wulkanu Colima w Meksyku

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Ze względu na mnogość obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających wlatujących i wylatujących z kraterów niektórych ziemskich wulkanów ukuto teorię, że w ich wnętrzu mogą się znajdować niedostępne dla ludzkości bazy UFO. Okazuje się, że nie jest to domena czasów współczesnych i istnieją zdjęcia takich anomalii nawet z 1958 roku.

 

Właśnie pojawiła się w Internecie cała seria fotografii przedstawiających jakieś niezidentyfikowane obiekty latające widywane w pobliżu wulkanu Colima. Kilka z nich, wyglądających jak dzisiejsze UFO udało się nawet zarejestrować. Jest to dość unikalne, bo w tamtych czasach nie każdy miał przy sobie aparat fotograficzny gotowy do robienia zdjęć.

[ibimage==26106==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Obserwacja UFO w okolicy wulkanu Colima dokonana w zeszłym roku

Niezwykła aktywność w pobliżu wulkanu Colima została uwieczniona przez Javiera Torresa i Alejandro Dueñasa, którzy podróżowali drogą prowadzącą w pobliżu wulkanu, a prowadzącą do miasta Guadalajara w Meksyku. Zdaniem świadków obiekty, które udało im się sfotografować miały od 6 do 8 metrów średnicy i latały w odległości 40 metrów od siebie.

[ibimage==26107==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Internet

Oczywiście deklaracje te należy raczej traktować jako przybliżenie, ale zdjęcia są rzeczywiście intrygujące. Niektórzy twierdzą, że to najbardziej przekonujące zdjęcia UFO wykonane kiedykolwiek w okolicy krateru wulkanu Colima.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

tam gdzie plama na zdjeciu

tam gdzie plama na zdjeciu tam jest ufo.... co za  czasy.... zanim nastala hegemonia ufo-specjalistow to sie bralo aparat podrzucalo do gory i z kopyta wysylalo do diabla..... a teraz ? UFU UFU WIDZE UFUUUU.....    robicie zdjecie nieba, zgrywacie fotke na kompa, odpalacie to zdjecie np w Paincie, rysujecie kropke i zapisujecie,,, i teraz wstawiacie fotke na innemedium z historyjka jak to dziad pradziad poczul i wytoczyl i baja nie ?

Portret użytkownika dd

Dziwi mnie, że te stare ufo

Dziwi mnie, że te stare ufo mają jakieś nie za bardzo nowoczesne kształty. Tzn., że to stare ufo ma jakąś kiepską technologię i wygląda na to, że rozwój technologiczny był równoległy z tym co na Ziemi. A powinni trochę nas wyprzedzać, żeby przynajmniej nas odwiedzać.
Potrzebne grube nici.

Portret użytkownika zadziwiony

Moim skromnym zdaniem sama

Moim skromnym zdaniem sama obecność Jaime Maussana wystarczy do zdeprecjonowania każdego materiału o ufo. Ten pan jest zbyt inteligentny żeby przypuszczać, że przypadkiem z takim zaangażowaniem promuje materiały żenujące (był nawet kiedyś film jak mufon pofatygował się do Jaimmego i jego specjalisty). Chyba Jaimme za bardzo przyzwyczaił się do  meksykańskich wieśniaków którzy łykają wszystko.
Bardziej poważnie wyglądałaby sasha grey sprzedająca świece caritasu.
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj