Dziwne dźwięki powróciły, "trąby apokalipsy" słyszano w Holandii, Wielkiej Brytanii i w Maroko

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Już od kilku lat, z różnych stron świata docierają informacje na temat dziwnych dźwięków niewiadomego pochodzenia, które słychać jakby z nieba. Szczególnie dużo tego typu incydentów miało miejsce w 2012 i 2013 roku. Potem doszło do uspokojenia i fenomeny te zdarzały się bardzo rzadko. Wygląda na to, że następuje odwrócenie tego trendu, ponieważ od początku stycznia dziwne dźwięki znowu słyszano w wielu miejscach na świecie.

 

Wieczorem 3 stycznia nietypowe głośne odgłosy usłyszeli mieszkańcy Casablanki, Agadiru, Tangeru i innych marokańskich miast. Większość świadków twierdziła potem, że wydawało im się, że ich źródło pochodziło z nieba. Niektórzy zdołali nawet nagrać to zjawisko i opublikowali to w serwisie YouTube.

 

Dzień później, 4 stycznia do podobnego zdarzenia doszło w Bristolu. Dźwięk jaki udało się uchwycić Brytyjczykowi przedstawiającemu się jako Steve, bardzo przypomina ten słyszany w Maroku. Nietypowy hałas niektórzy nazywali transmisją ultra niskich częstotliwości radiowych, ale na próżno szukać autora tej rzekomej transmisji.

 

Niezwykłe harmoniczne odgłosy raportowali również mieszkańcy południa Holandii, gdzie słyszano je 10 stycznia w okolicy miejscowości Pijnacker. Świadkowie twierdzili, że brzmiało to jak jakieś gigantyczne trąby. Świadek, Martijn Mastenbroek twierdzi, że trwało to kilkanaście sekund i słyszała to też jego dziewczyna. Oboje twierdzili, że dźwięki pochodzą z zewnątrz.

 

Wiele osób twierdzi, że dźwięki to nic nadzwyczajnego. Wśród najpopularniejszych wytłumaczeń są takie, że są to odgłosy miast. Tylko, że taki szum miasta jest dźwiękiem raczej jednostajnym i nie ma zmian intensywności jego natężenia. Poza tym było to słyszalne również w obszarach oddalonych od obszarów zurbanizowanych.

 

Teorie naukowe na temat pochodzenia odgłosów zostały sformułowane przez znanego geofizyka z Uniwersytetu w Baku, profesora Elchina Khalilova. Ten uznany naukowiec, jako przewodniczący instytutu przewidywania trzęsień ziemi GNFE, dysponował siecią urządzeń ATROPATENA mierzących odchylenia grawitacyjne rozmieszczonych od Dżakarty do Londynu.

 

Kilka lat temu profesor Khalilov twierdził, że we wnętrzu Ziemi dochodzi do jakichś procesów energetycznych. Spekulował, że są to zjawiska tak potężne, że muszą mieć swój początek w jądrze naszej planety. Khalilov sugeruje, że dziwne dźwięki to w istocie akustyczna postać fal grawitacyjnych, które ulegają zmianie prawdopodobnie w wyniku trwającego przebiegunowania. Jako dowód na postępowanie procesu wskazuje on przyspieszający ostatnio dryf ziemskiego bieguna magnetycznego.

 

Nikt nie wie na pewno czym są te dźwięki, ale można domniemywać, że skoro nagle słyszano je w tylu krajach świata, to nie są to jakieś lokalne dźwięki przemysłowe, ale coś innego. Ze względu na skojarzenia, dźwięki te bywają też nazywane "trąbami apokalipsy". Niektórzy twierdzą, że te nietypowe hałasy zdarzały się już w przeszłości i znajduje się wiele opisów historycznych przedstawiających być może obserwacje podobnych zjawisk nawet w zamierzchłej przeszłości.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Twój dźwięk to zwykła

Twój dźwięk to zwykła projekcja dźwięków elektronicznych i nie wywołuje drgań przeponowych w organiźmie ludzkim.
Infradźwięki z nagrania "z nieba" wywołuje takie drgania i jest w szerokim spektrum częstotliwości infradźwiekowych od 1 do 6 Hz.
 Tu drganiu podlega cała atmosfera...

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Te dźwięki są pochodzenia

Te dźwięki są pochodzenia sztucznego i projekcja pochodzi z technologii HAARP. Jest elementem składowym testowania projektu Blue Beam.
Projektowany dźwięk podany w w linku nie jest nawet podobny.
Kazdy muzyk z absolutnym słuchem zauważy róznicę.
Składowa infradźwiękowa nie występuje w prezentowanym linku a w sensacyjnych nagraniach "z nieba" występuje.
 Nie sa to żadne pojazdy UFO, ani ziemskie, lecz projekcja Blue Beam, realizowana dzięki chemitralowemu ekranowi nie tylko do projekcji wizualnych, ale również dźwiękowych, dzięki nanotechnologii zastosowanej w chemitrails.
Taki globalny "głośnik" jak i ekran projekcji wizualnych.

Portret użytkownika wolf

Moim zdaniem to jest odglos

Moim zdaniem to jest odglos jakichs statkow kosmicznych dokujacych lub laczacych sie na orbicie okoloziemskiej. Mozliwe, ze nie sa widzialne golym okiem, tylko np. w podeczerwieni, jak wiele obiektow obcego pochodzenia.

Portret użytkownika Str8tt

Witam   Przeglądam czasami

Witam
 
Przeglądam czasami innemedium w przerwach w pracy. Niektóre artykuły są ciekawe inne mniej ale nie spotkałem się jeszcze z ww tematem. Chciałbym podzielić się z wami moją historią którą znają tylko najbliżsci i koledzy dotyczącą właśnie tych dzwięków.
To było dokładnie 9 kwietnia 2012 w Olsztynie. Pamiętam gdyż był to Poniedziałem Wielkanocny który spędzałem u rodziny. Po powrocie do domu koło godziny 21 zachciało mi się biegać. Brat akurat wtedy był zmęczony ale udało mi się namówić kolegę- sąsiada na nocne bieganie. Chwilę po 21 zebraliśmy się i zaczeliśmy bieg w strone "Jarot" i jeziora Bartąg. Po około 1,5 godziny treningu wracaliśmy do domu. Było już koło 23, pogoda i niebo idealne - pamiętam że było bardzo ciepło. Wracaliśmy już na spokojnie truchtem gdy nagle usłyszeliśmy ten dzwięk. Było to w pobliżu lasu gdzie znajduje się antena telewizyjna
http://4.bp.blogspot.com/-elVB7iPGxTI/U1UuXYkXrFI/AAAAAAAAlmc/NS3wl3AvvMA/s1600/olsztyn,+maszt+rtv.1.jpg
Dzwięku nie trzeba opisywać gdyż doskonale zsłychać go na nagraniu. Przypominający trąby na koniec dudniący, przypominający odgłosy jakiejś rafinerii czy grom wie czego, troche przerażający - ma w sobie coś groźnego. Zaczeliśmy z kumplem świdrować niebo gdyż dzwięk ewidentnie pochodził z góry, ale nie z jakiegoś jednego punktu, był jakby wszędzie (?). Wiem że to wydaje się głupie ale liczyłem na niebie na jakiś samolot (przypominam że pogoda była super a niebo czyste), a potem odruchowo spojrzałem w strone antenty - że niby się wali nam na łep czy cos Smile Nic z tych rzeczy.. gdy coś takiego się słyszy a trwało to z 2-3minuty mózg stara się przypasować ten dzwięk do czegoś co zna. Bez kitu Panowie w Olsztynie nie ma rzadnych podniebnych fabrych gdzie w wielkanoc o po 23 ktoś napierdala szlifierką Wink W pewnym momencie myślałem (uwaga bo głupie) że ktoś w nocy leci  balonem i ciśnie ten palnik aby się wznieść czy coś Wink Dzwięki przestały do nas dochodzić a ja z kolegą wróciliśmy zdezorientowani do domu.
Może z 2 tygodnie później obudziła mnie rano mama która akurat przeglądała jakiś serwis informacyjny chyba WP.pl. I puściła mi filmik z tymi dzwiękami. Od razu je poznałem i jeszcze zamulony zapytałem co to było - liczyłem na rozwiązanie zagadki i odpowiedź w stylu "9kwietnia w wielkanoc w Olsztynie trwały pracę nad .. ne wiem.. spawaniem anteny jakimś pulsującym gównem". A tu artykuł o tajemniczych dzwiękach.
 
Potwierdzone info.. w tamtym okresie dużo o tym czytałem i chyba najlepsze wyjaśnienie jakie znalazłem to
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi
 
I te dziwne dzwięki na całym świecie to właśnie wyładowania magnetyczne w atmosferze 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Jak słysze o

Jak słysze o "przebiegunowaniu", to żyłka mi nabrzmiewa w szyji  z powodu konieczości czytania takich idiotyzmów-ściem..
O jakim kuźwa przebiegunowaniu prawisz?
Geometrycznym, czy magnetycznym?
Geometryczne jest niemożliwe a magnetyczne nie istnieje.
 Geometryczne jak bączek puszczony z jednej strony kręci sie na tym samym punkcie i rozkład masy i sił odśrodkowych uniemożliwia jego przebiegunowanie na głowiczkę napędzającą a magnetyczne nie jest możliwe, tak samo jak zmiana bieguna magnetycznego w magnesie z N na S.
 Takie ściemy o przebiegunowaniu może łykać nie uczona tłuszcza i uczona część idiotów.
 Te banialuki wymyśla NWo, aby odwrócić uwagę od swoich testów, planów i realizacji

Portret użytkownika Polsky

Mieszkam koło Olsztyna i też

Mieszkam koło Olsztyna i też coś podobnego słyszałem w nocy w okresie wielkanocnym 3-4 lata temu. To również było koło 23.00 Zastanawiałem się co to jest? Tak jakby jakiś świder w ziemi wiercił. Odgłos niesamowity i zarazem przerażający. Jest bardzo głośny chociaż nie ma źródła i nie można się do niego zbliżyć. U mnie oprócz tego dudnienia słychać było jakby jakiś metal ze starej huśtawki. Dziwne uczucie jak w horrorze. 

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj