Dziwne dźwięki powróciły, "trąby apokalipsy" słyszano w Holandii, Wielkiej Brytanii i w Maroko

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Już od kilku lat, z różnych stron świata docierają informacje na temat dziwnych dźwięków niewiadomego pochodzenia, które słychać jakby z nieba. Szczególnie dużo tego typu incydentów miało miejsce w 2012 i 2013 roku. Potem doszło do uspokojenia i fenomeny te zdarzały się bardzo rzadko. Wygląda na to, że następuje odwrócenie tego trendu, ponieważ od początku stycznia dziwne dźwięki znowu słyszano w wielu miejscach na świecie.

 

Wieczorem 3 stycznia nietypowe głośne odgłosy usłyszeli mieszkańcy Casablanki, Agadiru, Tangeru i innych marokańskich miast. Większość świadków twierdziła potem, że wydawało im się, że ich źródło pochodziło z nieba. Niektórzy zdołali nawet nagrać to zjawisko i opublikowali to w serwisie YouTube.

 

Dzień później, 4 stycznia do podobnego zdarzenia doszło w Bristolu. Dźwięk jaki udało się uchwycić Brytyjczykowi przedstawiającemu się jako Steve, bardzo przypomina ten słyszany w Maroku. Nietypowy hałas niektórzy nazywali transmisją ultra niskich częstotliwości radiowych, ale na próżno szukać autora tej rzekomej transmisji.

 

Niezwykłe harmoniczne odgłosy raportowali również mieszkańcy południa Holandii, gdzie słyszano je 10 stycznia w okolicy miejscowości Pijnacker. Świadkowie twierdzili, że brzmiało to jak jakieś gigantyczne trąby. Świadek, Martijn Mastenbroek twierdzi, że trwało to kilkanaście sekund i słyszała to też jego dziewczyna. Oboje twierdzili, że dźwięki pochodzą z zewnątrz.

 

Wiele osób twierdzi, że dźwięki to nic nadzwyczajnego. Wśród najpopularniejszych wytłumaczeń są takie, że są to odgłosy miast. Tylko, że taki szum miasta jest dźwiękiem raczej jednostajnym i nie ma zmian intensywności jego natężenia. Poza tym było to słyszalne również w obszarach oddalonych od obszarów zurbanizowanych.

 

Teorie naukowe na temat pochodzenia odgłosów zostały sformułowane przez znanego geofizyka z Uniwersytetu w Baku, profesora Elchina Khalilova. Ten uznany naukowiec, jako przewodniczący instytutu przewidywania trzęsień ziemi GNFE, dysponował siecią urządzeń ATROPATENA mierzących odchylenia grawitacyjne rozmieszczonych od Dżakarty do Londynu.

 

Kilka lat temu profesor Khalilov twierdził, że we wnętrzu Ziemi dochodzi do jakichś procesów energetycznych. Spekulował, że są to zjawiska tak potężne, że muszą mieć swój początek w jądrze naszej planety. Khalilov sugeruje, że dziwne dźwięki to w istocie akustyczna postać fal grawitacyjnych, które ulegają zmianie prawdopodobnie w wyniku trwającego przebiegunowania. Jako dowód na postępowanie procesu wskazuje on przyspieszający ostatnio dryf ziemskiego bieguna magnetycznego.

 

Nikt nie wie na pewno czym są te dźwięki, ale można domniemywać, że skoro nagle słyszano je w tylu krajach świata, to nie są to jakieś lokalne dźwięki przemysłowe, ale coś innego. Ze względu na skojarzenia, dźwięki te bywają też nazywane "trąbami apokalipsy". Niektórzy twierdzą, że te nietypowe hałasy zdarzały się już w przeszłości i znajduje się wiele opisów historycznych przedstawiających być może obserwacje podobnych zjawisk nawet w zamierzchłej przeszłości.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zadziwiony

Trąby apolkalipsy, koniec

Trąby apolkalipsy, koniec świata, wojna, upadek komety, zagłada ludzkości, wojna atomowa, wojna religijna itd. Ludzie jak debile wyglądają każdego zjawiska o którym można powiedzieć, że przyniesie koniec świata albo wojnę. Niby nie chcą wojny ale schizofrenicznie oczekują jej oznak z takim pragnieniem, strachem i napięciem, że niedługo na klaśnięcie wszyscy masowo obes.ają zbroję.

Portret użytkownika lipka

Ludzie nie wyglądają końca

Ludzie nie wyglądają końca świata ale taką rolę wspaniale kreują mass media prawie że wciskając do gardła (umysłu) informacje wykreowane tylko i wyłącznie w tym celu, że wszyscy czekają na koniec świata, że są znaki, przepowiednie, objawienia, każdy ma uwierzyć, że to ostatni czas spokoju, blablabla. A jak już przygotują ludzi psychicznie to potem dzieje się to co zapowiedzieli wyznaczeni do roli przekaźników ludzie tuby i to jest jednoczesnie potwierdzeniem tego wszystkiego o czym szczekały media i koło się zamyka, zaczarowane koło.

Portret użytkownika zadziwiony

Czekają czekają. Po 500

Czekają czekają. Po 500 kredytów na dom, samochód, studia, wakacje, telefon, komputer, tablet, konsolę, wcyieczkę, ubranie a  w końcu nawet na jedzenie. Potem codziennie praca po 8 h + dojazd i przygotowania - za jakies grosze. Przestać nie można bo "co ludzie powiedzą" albo dzieci jeść wołają. Po kilku latach takiego niewolnictwa tylko deprecha i nadzieja, że jakaś bomba zamiast samobójstwa zakończy ten kierat. Liczba udanych samobójstw to ponad 16 dziennie (nieudanych nawet się nie wspomina). To co roku ponad 6 tysięcy ludzi - dużo wiecej niż ginie w wypadkach samochodowych przed którymi tak bardzo ostrzega dbająca o ludzi władza i unia. Ludzie wręcz modlą się o koniec świata.

Portret użytkownika lipka

Ludzie i kiedyś i teraz żyją

Ludzie i kiedyś i teraz żyją wspomagając się kredytami, problem polega na tym, że kredyty dziś to czystej wody lichwa. 1% ludzi z 6 miliardów żyjących ma więcej pieniędzy niż cała reszta populacji ludzkiej na Ziemi.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

I nie ma  się co  łudzić...

I nie ma  się co  łudzić... Infraczęstotliwości ( poniżej 6Hz) wywołują w ludziach drżenie ukłądu nerwowego, lęk, depresję i wpływają na pracę mózgu. Będą one wykorzystane z pewnością jako broń psychologiczno fizjologiczna..
 projekcja tych dźwięków nie będzie trwała minutek kilka, lecz godzinek kilka... co spowoduje masową histerię i załamanie psychiczne u 95% populacji. Tak to działa. Wiedzieli o tym już Tesla i mu współcześni.
 Walenie w majty ze strachu niejednemu się przydarzy...
 A po tym spęd na tereny stadionów olimpijskich wybudowanych w tym celu w całej Europie i czipowanie bydła...
 Miłego popołudnia i dalszej nadziei, że to "kara Boga"...
 Krzyż oznacza śmierć... Chrześcijanie ten symbol okrutnej śmierci mają za Boga, więc im łatwo będzie przyjąć tę "karę" za czczenie demona Jachwe.

Strony

Skomentuj