Sensacja naukowa: Astronomowie potwierdzili, że Nibiru rzeczywiście istnieje!!!

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W związku z sensacyjnym oświadczeniem naukowców z CALTECH, dowodzących, że w naszym Układzie Słonecznym znajduje się dziewiąta planeta, można zaryzykować stwierdzenie, że jest to równoznaczne z oficjalnym ogłoszeniem istnienia mitycznej Nibiru zwanej też planetą X. Niemal wszystko co wiedzieliśmy o tej planecie z przekazów sumeryjskich potwierdziło się.

 

Sceptycy od dawna wyśmiewali tych, którzy twierdzili, że w Układzie Słonecznym mogą istnieć nieznane jeszcze planety. Wydawało im się, że to oczywiste, iż nasz poziom rozwoju nowoczesnej astronomii jest już tak zaawansowany, że nie ma mowy, aby ludzkość nie zauważyła jakichś dużych ciał niebieskich znajdujących się relatywnie blisko Ziemi. Okazuje się, że to założenie było błędne i pojawiły się mocne dowody potwierdzające istnienie nowej planety na skraju naszego systemu.

[ibimage==26214==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sumeryjska tablica opowiadająca o Nibiru i Annunaki

To odkrycie z pewnością ucieszy zwolenników teorii o Nibiru, czyli mitycznej planecie o ekstremalnie wydłużonej orbicie, którą opisują sumeryjskie teksty. Wszystko wskazuje na to, że planeta ta znajduje się daleko poza orbitą Neptuna, nawet 200 razy dalej niż odległośc z Ziemi do Słońca. Obiekt o wydłużonej eliptycznej orbicie i o masie nawet dziesięciokrotnie większej od Ziemi to idealne wyjaśnienie dla wielu anomalii astronomicznych zanotowanych w odległej części Układu Słonecznego zwanej pasem Kuipera.

[ibimage==26215==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rzekoma orbita odkrytej planety - źródło: Caltech

Pierwszym, który wspominał o tajemniczej planecie na skraju Układu Słonecznego był znany badacz i pisarz Zecharia Sitchin. Twierdził on wprost, że w tekstach cywilizacji sumeryjskiej wymieniona jest dodatkowa, nieznana dotychczas planeta o nazwie NIbiru. Jest to rzekomo ciało niebieskie, które funkcjonuje tam pod symbolem skrzydlatego dysku.

[ibimage==26218==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zecharia Stichin - źrodło: wikipedia.org

Według Sitchina, teksty sumeryjskie zawierają też informacje o tajemniczych mieszkańcach Nibiru, tak zwanych Anunnaki i ich zaawansowanej cywilizacji. Według starożytnych legend, tajemnicza planeta pojawia się regularnie co 3600 lat kiedy to przelatuje między Marsem, a Jowiszem, wzbudzając spore zamieszanie w naszej części przestrzeni kosmicznej. Sumerowie twierdzili, że planeta ta porusza się po wydłużonej orbicie. Gdy Nibiru znajduje się najbliżej Ziemi, Anunnaki zwykle schodzą na Ziemię i kontaktują się z ludźmi.

 

W sumeryjskich tekstach można też znaleźć liczne ilustracje zarówno planety jak i istot ją zamieszkujących, których wizerunek bardzo przypomina wyobrażenie aniołów. Jak twierdzi Stichin udało mu się wyczytać w sumeryjskicch źródłach, że około 420 tysięcy lat temu atmosfera planety Nibiru zaczęła się pogarszać. Rzekomo jedynym sposobem przeciwdziałania temu było wprowadzenie do atmosfery jonów złota. Bardzo przypomina to postulowaną obecnie metodę przeciwdziałania globalnemu ociepleniu zwaną SRM - Solar Radiation Management. Jedyna różnica polega na tym, że SRM zakłada schładzanie Ziemi poprzez rozpylanie cząsteczek siarki, które mają odbijać promieniowanie słoneczne. Nie wiadomo jaki skutek miałoby miec rozpylanie na Nibiru cząsteczek złota.

 

Według sumeryjskich ksiąg, władca z Nibiru o imieniu Allalu (swoją drogą zadziwiające podobieństwo do nazwy boga islamistów - Allahu) zorganizował wyprawę w kosmos w celu uzyskania tego metalu szlachetnego na innej planecie, ponieważ nie było wystarczających zasobów na samym Nibiru. Wszystko wskazuje na to, że Ziemia stała się najbardziej odpowiednim miejscem do pozyskania potrzebnego złota. Allau został zapamiętany jako pierwszy król Annunaki, który dotarł na naszą planetę.

[ibimage==26216==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przybycie Annunaki na Ziemię według sumeryjskich legend

Od czasu gdy przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji Annunaki dotarli do Ziemi, rozpoczął się okres aktywnych kontaktów między naszymi planetami. Rozpoczęła się też eksploatacja stworzonych dla tego celu kopalń złota w miejscach takich jak południowa Afryka. Niektórzy twierdzą, że do dzisiaj można znaleźć miejsca gdzie przed tysiącami lat znajdowały się te kopalnie. Podobno właśnie wtedy miały też zostać zbudowane znane do dzisiaj tajemnicze kamienne kompleksy takie jak te w Baalbek, w Jerozolimie, w Egipcie i w amerykańskim Puma Punku.

[ibimage==26213==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przykład niezwykłej obróbki kamienia w Puma Punku

Teraz po ogłoszeniu, że oficjalnie potwierdzono istnienie dodatkowej planety o niezwykle wydłużonej orbicie wszystkie te opowieści nie wyglądają już tylko jak intrygująca sumeryjska mitologia. Być może to przypadek, że tyle informacji podanych przed tysiącami lat spełniło się. Teraz pozostaje kwestia potwierdzenia wizualnego tego matematycznie wyliczonego odkrycia. Jeśli okaże się, że rzeczywiście Nibiru widać pod postacią skrzydlatego dysku, to pozostanie tylko uznanie, że opowieści ze starożytnego Sumeru, to nie mity, a realne podania o zamierzchłej historii naszej planety.

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

 Tak jak myślałem ładnie

 Tak jak myślałem ładnie ujęte,może dokończę tą bajkę, możliwe że nie do końca wszyscy odlecieli,bo któryś zakochał się na zabój w ziemiance, i przemyślał sprawę że mu tu dobrze będzie i zaczął panować na ziemi do dzisiejszego dnia a ludzie zostali jego niewolnikami do pracy,co by się zgadzało,ale ostatnio coś się pogorszyło zrobiła się niewydajność i ogólnie ciasno ,może  jeszcze poczuł się oszukany przez ludzkie związki i zatelefonował po pomoc i oni powrócili zrobić porządek

Portret użytkownika zibi1973

Zawsze mówią że coś jest w

Zawsze mówią że coś jest w bajkach,można wyciągnąć jakieś wnioski,lepsze to niż bajka że człowiek wyszedł z wody wielkości kijanki,lub inne dziwadła wymyślane przez naukowców bo  ta ewolucja nie nadaje się do ucha,podstawieni naukowcy co monety mają przed oczami,albo szefostwo naukowców to oni,w co bym uwierzył,z tej całej bajki co można by było przyjąć,wylądowali na ziemi,złoża złota (złoto jest pieniądzem na rynku),udoskonalili DNA,powstały mieszanki,pozostawili dziwne budowle(piramidy),ludzie zostali niewolnikami(całe życie w kółko praca i praca,z emerytury za dużo już życia nie zostaje bo przychodzi śmierć,nie wydajność(wszystkiego brakuje)i za ciasno się zrobiło(7.3 mil)co nie na rękę może być komuś,a nawet zagrażać ziemi z przeludnienia,powrócili na ziemię zrobić porządek(na całej ziemi zrobiło się tragicznie, czuć zapach śmierci).

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

ty i ta twoja nauka...

ty i ta twoja nauka... niechby  obieg tej planety trwał "tylko" 3600 lat, to skąd niby nauka może wiedzieć że wróci ??? ... to kiedy ostatnio ta planeta była w okolicy ziemi?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Czy to taki problem poczytac

Czy to taki problem poczytac o modelu grawitacyjnym Keplera ? Ten model powoduje ze i galaktyka moze byc eliptyczna jak i orbita moze byc eliptyczna. Siedzisz nonstop czytasz tu bzdury to poczytaj twierdzenia madrych ludzi i bedziesz wiedzial skad moja nauka to wie. Tak jak nauka wiedziala ze odchylenie pionowe pola rzucone na material magnetorezystywny da w rezultacie pixel obrazu dzieki czemu mozesz nas zameczac swomi pseudomadrosciami.Wez moze tam cos zaneguj i zasiej pierwiastek Barona. Model matematyczny to narzedzie ktore opisuje doslownie wszystko.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

jak zwykle chrzanisz...gdzieś

jak zwykle chrzanisz...gdzieś ty takie pierdoły słyszał...weź mi wskaż jednego...owego wspomnianego "mądrego człowieka" który zaobserwował że jakaś planeta której obieg trwa 3600 lat wróciła...że już nie wspomne o tych co to podejrzewają planetę że obiega słońce w np. 12tyś lat ...no kuźwa bajek się naczytasz, a potem propagande siejesz...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

jednemu z tych naukowcow

jednemu z tych naukowcow uwierzyles ze obieg tej wspomnianej trwa 3600 lat... pokaz mi planete ktora zasuwa liniowo i zmienia uklady.... pamietaj ze kosmos to uklad inercyjny
poczytaj o bliskich nam ukladach slonecznych po ile lat trwaja obiegi planet.
 
oj baron siadaj ..pała...

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj