Sensacja naukowa: Astronomowie potwierdzili, że Nibiru rzeczywiście istnieje!!!

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W związku z sensacyjnym oświadczeniem naukowców z CALTECH, dowodzących, że w naszym Układzie Słonecznym znajduje się dziewiąta planeta, można zaryzykować stwierdzenie, że jest to równoznaczne z oficjalnym ogłoszeniem istnienia mitycznej Nibiru zwanej też planetą X. Niemal wszystko co wiedzieliśmy o tej planecie z przekazów sumeryjskich potwierdziło się.

 

Sceptycy od dawna wyśmiewali tych, którzy twierdzili, że w Układzie Słonecznym mogą istnieć nieznane jeszcze planety. Wydawało im się, że to oczywiste, iż nasz poziom rozwoju nowoczesnej astronomii jest już tak zaawansowany, że nie ma mowy, aby ludzkość nie zauważyła jakichś dużych ciał niebieskich znajdujących się relatywnie blisko Ziemi. Okazuje się, że to założenie było błędne i pojawiły się mocne dowody potwierdzające istnienie nowej planety na skraju naszego systemu.

[ibimage==26214==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sumeryjska tablica opowiadająca o Nibiru i Annunaki

To odkrycie z pewnością ucieszy zwolenników teorii o Nibiru, czyli mitycznej planecie o ekstremalnie wydłużonej orbicie, którą opisują sumeryjskie teksty. Wszystko wskazuje na to, że planeta ta znajduje się daleko poza orbitą Neptuna, nawet 200 razy dalej niż odległośc z Ziemi do Słońca. Obiekt o wydłużonej eliptycznej orbicie i o masie nawet dziesięciokrotnie większej od Ziemi to idealne wyjaśnienie dla wielu anomalii astronomicznych zanotowanych w odległej części Układu Słonecznego zwanej pasem Kuipera.

[ibimage==26215==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rzekoma orbita odkrytej planety - źródło: Caltech

Pierwszym, który wspominał o tajemniczej planecie na skraju Układu Słonecznego był znany badacz i pisarz Zecharia Sitchin. Twierdził on wprost, że w tekstach cywilizacji sumeryjskiej wymieniona jest dodatkowa, nieznana dotychczas planeta o nazwie NIbiru. Jest to rzekomo ciało niebieskie, które funkcjonuje tam pod symbolem skrzydlatego dysku.

[ibimage==26218==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zecharia Stichin - źrodło: wikipedia.org

Według Sitchina, teksty sumeryjskie zawierają też informacje o tajemniczych mieszkańcach Nibiru, tak zwanych Anunnaki i ich zaawansowanej cywilizacji. Według starożytnych legend, tajemnicza planeta pojawia się regularnie co 3600 lat kiedy to przelatuje między Marsem, a Jowiszem, wzbudzając spore zamieszanie w naszej części przestrzeni kosmicznej. Sumerowie twierdzili, że planeta ta porusza się po wydłużonej orbicie. Gdy Nibiru znajduje się najbliżej Ziemi, Anunnaki zwykle schodzą na Ziemię i kontaktują się z ludźmi.

 

W sumeryjskich tekstach można też znaleźć liczne ilustracje zarówno planety jak i istot ją zamieszkujących, których wizerunek bardzo przypomina wyobrażenie aniołów. Jak twierdzi Stichin udało mu się wyczytać w sumeryjskicch źródłach, że około 420 tysięcy lat temu atmosfera planety Nibiru zaczęła się pogarszać. Rzekomo jedynym sposobem przeciwdziałania temu było wprowadzenie do atmosfery jonów złota. Bardzo przypomina to postulowaną obecnie metodę przeciwdziałania globalnemu ociepleniu zwaną SRM - Solar Radiation Management. Jedyna różnica polega na tym, że SRM zakłada schładzanie Ziemi poprzez rozpylanie cząsteczek siarki, które mają odbijać promieniowanie słoneczne. Nie wiadomo jaki skutek miałoby miec rozpylanie na Nibiru cząsteczek złota.

 

Według sumeryjskich ksiąg, władca z Nibiru o imieniu Allalu (swoją drogą zadziwiające podobieństwo do nazwy boga islamistów - Allahu) zorganizował wyprawę w kosmos w celu uzyskania tego metalu szlachetnego na innej planecie, ponieważ nie było wystarczających zasobów na samym Nibiru. Wszystko wskazuje na to, że Ziemia stała się najbardziej odpowiednim miejscem do pozyskania potrzebnego złota. Allau został zapamiętany jako pierwszy król Annunaki, który dotarł na naszą planetę.

[ibimage==26216==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przybycie Annunaki na Ziemię według sumeryjskich legend

Od czasu gdy przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji Annunaki dotarli do Ziemi, rozpoczął się okres aktywnych kontaktów między naszymi planetami. Rozpoczęła się też eksploatacja stworzonych dla tego celu kopalń złota w miejscach takich jak południowa Afryka. Niektórzy twierdzą, że do dzisiaj można znaleźć miejsca gdzie przed tysiącami lat znajdowały się te kopalnie. Podobno właśnie wtedy miały też zostać zbudowane znane do dzisiaj tajemnicze kamienne kompleksy takie jak te w Baalbek, w Jerozolimie, w Egipcie i w amerykańskim Puma Punku.

[ibimage==26213==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przykład niezwykłej obróbki kamienia w Puma Punku

Teraz po ogłoszeniu, że oficjalnie potwierdzono istnienie dodatkowej planety o niezwykle wydłużonej orbicie wszystkie te opowieści nie wyglądają już tylko jak intrygująca sumeryjska mitologia. Być może to przypadek, że tyle informacji podanych przed tysiącami lat spełniło się. Teraz pozostaje kwestia potwierdzenia wizualnego tego matematycznie wyliczonego odkrycia. Jeśli okaże się, że rzeczywiście Nibiru widać pod postacią skrzydlatego dysku, to pozostanie tylko uznanie, że opowieści ze starożytnego Sumeru, to nie mity, a realne podania o zamierzchłej historii naszej planety.

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lipka

Fukushima to prawdopodobnie

Fukushima to prawdopodobnie katastrofa naturalna, której o takiej skali nawet wszystko przewidujący Japończycy przewidzieć nie mogli, za to dwie bomby atomowe na Japonię nie były przypadkowe ale zaplanowane z wielką precyzją aby wywołać jak największą ilość ofiar i zniszczeń.

Portret użytkownika KoFiPL

naturalna to jest erupcja

naturalna to jest erupcja wulkanu a nie można nazwać Fukushimy katastrofą naturalną bo człowiek zbudował elektrownie i stworzył paliwo sztuczne i toksyczne do pracy reaktorów które się stopiły... Naturalnie wytworzenie takiego promieniotwórczego i toksycznego czegoś natura nie jest w stanie wytworzyć...
Katastrofa tylko i wyłącznie przez człowieka bo postawił w nieodpowiednim miejscu elektrownie (tam gdzie są trzęsienia ziemi i uskoki.)

Portret użytkownika 0ho

Gdzie linki? Gdzie dowody nie

Gdzie linki?
Gdzie dowody nie do podważenia?
Gdzie obliczenia, relacje, jakiekolwiek, wywiady itp.?
To niepewne potwierdzenie JEDNEJ z teorii, najwygodniejszej, człowieki już tak mają Smile a i ta ufność do naukowców, niepodważalna, bezgraniczna, pożyjemy zobaczymy.

Portret użytkownika prawda

Tylko prawda jest taka, że z

Tylko prawda jest taka, że z tym Nibiru fakty zawsze były
ukrywane i ośmieszane, już od dawna było wiadomo że taka
planeta istnieje, tylko że ludzie sami przez swój sceptycyzm
odrzucali prawdę, gdyż nie było im na rękę że to mogło
naruszyć ich doktryny wierzeń, a także podwaliny nauki którą
zdobywali w szkołach i na przestrzeni lat, lecz te ich podwaliny
były bardzo głęboko fałszowane, i na przestrzeni lat żyli w kłamstwie
aż do dzisiejszych czasów, i trudno teraz przekonać takich nie dowiarków
że może istnieć coś innego co im przekazywano, obecnie
ludzkość uważa się za pępek wszechświata, a to nic bardziej błędnego,
historia ludzkości może mieć, całkiem inne podwaliny, a religie
oraz wierzenia mogą okazać się także całkiem inne oraz cała wiedza
naukowa o życiu i wszechświecie. Co do tej planety jest kilka rzeczy
weźmy chodźby nawet takich Szwjcarów na ich banknotach czyli
10 Franków Szwajcarskich jest już od dawna ta planeta, skoro
wszyscy tak twierdzili że taka planeta nie istnieje, to dlaczego
Szwajcarzy wyprodukowali takie banknoty z istnieniem tej
planety ? i to już od dawna, to ludzie sami nie chcieli znać
prawdy i odrzucali ją, wiele razy było pokazywane i potwierdzane
przez astronomów że taka planeta istnieje, co dowodem jest
na to że jest cały zasyp na internecie tych wiadomości, z tym
że sami ludzie odrzuacali te wiadomości gdyż ich mózgi były zbyt
otępiałe żeby to przyswoić, podaję link o 10-u Frankach
https://www.youtube.com/watch?v=2FwGbQosTyk
 
https://www.youtube.com/watch?v=aagdeOU2qrI
 
Także podaje jeden z bardzo wielu artykułów na internecie z
przed kilku lat mówiących o tej planecie, artykól z 2010r.
http://tajemnice.estrefa.net/Istnienie-drugiej-gwiazdy-w-Ukladzie-Slonecznym-potwierdzone
 

Portret użytkownika kar-ol

Dobrze, że podałeś rzetelne,

Dobrze, że podałeś rzetelne, youtube'owe źródło, inaczej wszystko co piszesz nie miało by żadnego poparcia. Smile 
Artykuł z 2010 roku? Tak, kiedyś też śledziłem takie "źródła", ale wiesz, jakaś dziwna moda na planętę X się skończyła i nowych materiałów w ostatnim czasie jakoś brak. 
Nie dajmy się ogłupić - w żadną stronę. 

Portret użytkownika ks

Mamy coraz wiecej ateistow

Mamy coraz wiecej ateistow wiec analogicznie potrzebujemy nowa Biblie dla nich. Biblie gdzie znowu bedzie podzial na genetycznie czystych i innych a Zecharia Sitchin genialnie wykonal to zadanie. Sprawdzcie jego zyciorys i wszystko stanie sie jasne.

Portret użytkownika zadziwiony

A co do tych kamieni z między

A co do tych kamieni z między innymi Puma Punku - czy ktoś sprawdzał czy to są rzeczywiste kamienie wyłupywane w kamieniołomach i potem obrabiane, a nie np. odlewane w formach na podobieństwo dzisiejszego cementu? - bo to by chyba wyjaśniało wiele problemów.

Strony

Skomentuj