Dziwne dźwięki znowu były słyszane w Salvadorze i w USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W ciągu ostatnich kilku dni dwukrotnie doszło do dziwnych fenomenów dźwiękowych, które wystąpiły od Salvadoru do Nowego Jorku. Zdarzenia miały miejsce 24 i 28 stycznia 2016 roku. Świadkowie twierdzili, że słyszeli dziwne metaliczne dźwięki jakby szum, które zdawały się dobiegać z wszystkich stron.

 

Kilkukrotnie dziwne odgłosy słyszeli mieszkańcy stolicy Salvadoru, San Salvador. Dostępne są nawet nagrania tego fenomenu, które nieco lepiej oddają z czym mieliśmy tam do czynienia. Coś podobnego było potem słyszane cztery dni później w Nowym Jorku, New Jersey i w regionie New England.  

 

W tych dwóch ostatnich lokalizacjach mieszkańcy wspominali o głośnych gromach dźwiękowych, które powodowały drżenie powierzchni i budynków. Wiele osób sądziło, że to trzęsienia ziemi, ale amerykański instytut USGS wykluczył sejsmiczne pochodzenie odgłosów i wstrząsów.

[ibimage==26256==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W naturalny sposób zwrócono się do armii, która najpierw stanowczo zaprzeczyła, że ma z tym coś wspólnego, aby po kilku godzinach wystosować oświadczenie, że to wynik prowadzonych manewrów z wykorzystaniem nowych myśliwców F35. Mimo to wiele osób nie czuje się usatysfakcjonowanych takim wytłumaczeniem.

[ibimage==26257==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Nie sprzyja temu zwłaszcza przypadek Salvadoru, gdzie cztery dni wcześniej słyszano coś podobnego. Tam przecież amerykańska armia nie prowadziła żadnych manewrów, chyba, że o tym też nic nie wiedzieliśmy. Widać zatem, że nie można tak łatwo zadowolić się suflowaną nam przez US Army odpowiedzią. Wiele wskazuje na to, że jest jakiś ukryte przed nami sens tych tajemniczych odgłosów. Nie można przecież wykluczyć, że to jakiś dźwiękowy sposób w jaki natura manifestuje  zmiany zachodzące na przykład we wnętrzu Ziemi.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dd

Trochę problematyczne są te

Trochę problematyczne są te nagrania.
1) Jakość nagrań (sprzętu) może mocno zniekształcać słyszane w rzeczywistości dźwięki.
2) Niby ktoś to nagrywał i się obracał - ale źródło dźwięku może stać za którymkolwiek budynkiem, za lasem itp.
3) Mieszkając w mieście, szczególnie dużym nakładające się najróżniejsze dźwięki mogą bardzo podejrzanie brzmieć.

 
Zamieszczone tutaj trzy filmiki według mnie nie znaczą kompletnie nic.
 

Strony

Skomentuj