Dziwny fenomen na niebie nad Kalifornią

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Dwa dni temu, 15 lutego, na niebie w okolicy miejscowości Diablo Grande w amerykańskim stanie Kalifornia, zaobserwowano niezwykłe zjawisko. Pojawiły się wielkie okręgi z chmur nieznanego pochodzenia.

 

Jeden z mieszkańców Kalifornii podróżował wraz z żoną jedną z dróg międzystanowych. W pewnym momencie zachwycił się pięknym zachodem Słońca. Jego żona wykonała parę zdjęć i potem gdy je przeglądała, zauważyła dziwną okrągłą anomalię.

 

Świadkowie donoszą, że starali się potem wypatrzyć ten dziwaczny obłok i udało im się nawet dostrzec podobne cyrkularne chmury, które jednak w ciągu 30 sekund ulegały dezintegracji. Być może był to jakiś nieznany nauce fenomen naturalny, albo skutek testowania jakiejś tajnej jednostki latającej.

[ibimage==26386==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sprawa ta okazała się na tyle intrygująca, że została zarejestrowana jako jeden z niewyjaśnionych przypadków w ramach sieci MUFON. Przypadek niezidentyfikowanych okręgów został zapisany jako anomalia 74507.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Tak również uważam.Ślady po

Tak również uważam.Ślady po oplutej przyssawce.
Pragnę nadmienić, że aparat nie zogniskował tego "pięknego zachodu Słońca" tylko wnętrze samochodu, a dokładnie- szybę z tym brudem, stąd taka wyrazistość tego "fenomenu".
 

Portret użytkownika Rico_95

Moim zdaniem to był statek

Moim zdaniem to był statek ufo z włączoną niewidzialnoscią stał sie widzialny bo wleciał w chmury i tam gdzie były wgłębienia chmura nie znikła to tak jak dym zamknięty w szklance coś na tej zasadzie 

Portret użytkownika moving storm

... ZYBI ten obrazek

... ZYBI ten obrazek specjalnie dla Ciebie ,takie tam do przemyślenia      :)[ibimage==26388==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
NIEZBADANE SĄ RUBIEŻE KOSMOSU , AUTOR :PRITEEBOY ( KULTURĄ W PŁOT)   
Smile

 

" Codziennie Dostajesz od Życia 1440 Darmowych Minut , Wykorzystaj je , bo Niewykorzystane nie Przechodzą na Następny Dzień "

Strony

Skomentuj