Niewidzialna kosmiczna wojna oraz fizyczne dowody

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Politycy, wysoko postawieni duchowni, naukowcy oraz większość  normalnych ludzi ciągle jeszcze wstydzą się mówić o istotach określanych mianem Ufonautów. Zainteresowani tym zjawiskiem wiedzą, że jest to temat ‘wstydliwy’. Badacze tego fenomenu nadal są wyśmiewani lub kpi się z nich jako szaleńców.

 

Sprawa istot z tzw. spodków jest dzięki sieci web coraz bardziej nagłaśniana, jednak oficjalnie nadal panuje w tej kwestii „cisza”. Specjaliści oceniają, że brak publicznego i powszechnego przyznania się państw do kontaktu z nierozpoznanym gatunkiem bytów UFO jest głównie winą rządu USA. 

[ibimage==26455==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kilka państw potwierdziło posiadania akt w tej sprawie, co można uznać za pewien dowód na faktyczne  występowania tego zjawiska.  Inną kwestią pozostaje pytanie czym jest ten fenomen, lub kim są ‘załoganci’, jeśli takowi istnieją rzeczywiście w formie materialnej i humanoidalnej ? (W tej istotnej kewstii pisałem ostatnio w artykule pt.: "Strzeż się i pilnuj swojej duszy"). Sprawa jest o tyle tajemnicza i sensacyjna, ponieważ z jakiegoś mało sprecyzowanego powodu nie można lub nie należy mówić o tych zjawiskach (kosmiczna poprawność exo-polityczna ? albo tylko w odpowiednim tonie tzw. "dobrych kosmitów".)

[ibimage==26458==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Możliwe są różne scenariusze oraz powody dla których tak się dzieje. Wydawać się może, że ktoś spoza Ziemi, lub tego wymiaru nie pozwala na ujawnienie prawdy o samym sobie, stara się pozostać w ukryciu, dodatkowo istnieje teoria, iż rząd USA jest w jakimś stopniu zaangażowany w pozyskiwanie informacji od istot UFO, jest z nimi jakoś związany (cyrografem ?).  W związku z tymi zagadnieniami nadarza się okazja aby zapoznać się bliżej z twórczością chrześcijańskiego ufologia L.A Marzulliego.  Na znanym kanale  YouTube "UFO TV" można obejrzeć nieodpłatnie dwie ważne i chyba najlepsze części cyklu "Watchers", odcinek 6 i 7. 

[ibimage==26456==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W odcinku szóstym mamy dochodzenie na temat starożytnej UFO ingerencji  w ludzką informację DNA, z której powstały istoty wielko czaszkowe Paracas, potwierdzają to co najmniej trzy różne i niezależne od siebie badania genetyków, natomiast w części siódmej jest mowa o UFO implantach, gdzie pokazane zostały te tajemnicze 'mikro urządzenia' w dużym powiększeniu mikroskopów elektronowych. Zapraszam do zapoznania się z tymi wyjątkowo ciekawymi produkcjami. W ocenie twórców zawarte w nich dane potwierdzają wiele z tego o czym opowiada Biblia. Nie bez podstaw twierdzą, że Pismo Święte jest wiarygodną kopalnią wiedzy o starożytności, jak i o tym co się dzieje z nami obecnie

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika And

Homo Sapiens Sapiensmógłbyś

Homo Sapiens Sapiensmógłbyś poszukać czegoś o gwiezdnych wrotach w rzeczywistości? Czyli jakie odniesienie miało to do Wieży Babel, jaki związek ma Babel z miejscem w Pol. Wawel (podobno jest to ta sama nazwa zapisana w inny sposób) i czy jest tam energia punktu zerowego czyli strefa energii pochodząca z Ziemi?Czy Atlanci lub Aryjczycy mieszkający ówcześnie w tym rejonie dotarli do nieba i jakiś złośliwy Bóg zniszczył im technologię bo zakłócili mu spokój?

Portret użytkownika tubylec

A co niby jest nie halo z

A co niby jest nie halo z oglądaniem golizny? Przecież to nasz naturalny stan .. to te wszystkie barchany co nosimy na sobie są nienaturalne. Głupie religie wmówiły ludziom że nagości należy się wstydzić, przez to macie pełno kompleksów i pierdolca na punkcie seksu, bo ciągle hamujecie swoje naturalne odruchy a to co odpychane wraca z siłą zwielokrotnioną. Indianie i murzyni to pewnie wszyscy opętani przez ufo bo chodzą prawie nago i się nie wstydzą, tak? Jeśli coś warto wypieprzyć z życia to na pewno chrześcijaństwo razem z ubranymi na czarno bobołakami co to żyją w celibacie i najwięcej mają do powiedzenia w sprawach seksu, śmią udzielać nauk przedmałżeńskich a na zakrystii ruchają w dupę nieletnich ministrantów bo sami sobie ze sobą nie radzą. Strażnicy moralności od siedmiu boleści. Homo Sapiens, nie zwalaj na cywilizacje ufonautyczne tylko pooglądaj sobie golizny bez skrępowania i spuść sobie z krzyża a potem wyrzuć wstyd do kosza na śmieci i przespaceruj się nago po mieście .. zobaczysz jaka to wolność Smile Nieważne że cię na chwilę zamkną w psychiatryku .. wrażenia bezcenne. Dowiesz się dzięki temu więcej o sobie samym i o naszej cywilizacji niż gdybyś czytał biblię przez kolejne kilka wcieleń.

Portret użytkownika Bron

Weź sobie pooglądaj ludzi z

Weź sobie pooglądaj ludzi z epoki kamienia łupanego, zobaczysz naturalny stan. Jeśli to jest właśnie ten ideał do którego dążysz, to w twoim przypadku ewolucja zatoczyła koło.
Cywilizacja jest właśnie dobrowlonym uznawaniem norm współżycia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Z moich własnych obserwacji

Z moich własnych obserwacji zachowania obecnej cywilizacji wynikać może taki wniosek, że cywilizacja post chrześcijańska, którą można nazwać masońsko demoniczną, obecną głównie w USA i zachodniej Europie jest napędzana energią seksualną, cokolwiek to znaczy. Można ją zastępczo nazwać energią orgonu Wilchelma Recha. Chodzi o to że cywilizacja ufonautyczna USA/UE to cywilizacja która NIE POTRAFI się obejść bez energii seksu ! Widać to na każdym kroku, jesteśmy zmuszani do oglądania seks migawek w środkach elektronicznego przekazu, do tematów które poruszają jakieś szaleństwo Gender czy zmuszają nas do myślenie czy homoseksualiści mają jakieś prawa i czy są zagrożeni przez normalnych ludzi ! Miliardy zdjęć ludzkiej golizny które ciągle nas zewsząd atakują powodują że wielu uzależnia się od seksu będąc zmuszanym wytwarzać energię orgonu !

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/maszyneria-orgoniczna-aktualizacja.html
Cywilizacja ufonautyczna żywi się orgonem i dostarcza ją istotom demonicznym ! Niestety takie zachowanie przeobraża cywilizację ludzką w cywilizację ufonautyczną. Niewidoczny ustrój demoniczny powoduje rozwarstwienie umysłu społeczeństwa, oraz liczne opętania, które to oboby nienawidzą chrześcijaństwa, w ten sposób akceptuje się Islam lub inne anty chrześcijańskie ruchy, typu satanizm. W całkiem świeżej audycji  "The Hangman Report  - Steve Quayle & Timothy Alberino - Perilous Times are Here on The Hagmann Report 2/29/16" Jest mowa o tym, że tajne elity chciały zamordować znanego badacza UFO i starożytności oraz całą jego rodzinę. Podejrzewają że ma to związek z jego najnowszą produkcją filmową w temacie starożytnych megalitów i UFO ! Proszę posłuchać audycji od około 10 minuty. Timothu Alberino został razem z rodziną zagazowany w domu jakimś środkiem chemicznym, ostatnimi siłami wyniósł nieprzytomne dzieci i żonę z domu. Na miejscu pojawili się detektywi których nikt jak się okazało nie wzywał ! Coś w rodzaju MiB. Wszystko wyglądało na działanie tajnych zabójców. Jak zwykle w takich sytuacjach pomoc nadeszła z Nieba od Ducha Świętego jak sam Timothy opisuje tą sprawę, Ktoś, jakaś nadnaturalna Siła obudziła jego żonę tuż przed rozpyleniem gazu, która zaalarmowała dzieci i żonę, zdołali się uratować.
Steve Quayle & Timothy Alberino - Perilous Times are Here on The Hagmann Report 2/29/16
https://www.youtube.com/watch?v=m_O2i5XcGCU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika angelus maximus rex3

Zbyt rozwadniasz temat Homo

Zbyt rozwadniasz temat Homo Sapiens. 
Meritum sprowadza się do tego, że istoty, których czaszki tu zaprezentowałeś, to nic innego jak biblijne "upadłe Anioły" zdegenerowane fizycznie wskutek życia we wnętrzu Ziemi.
Te istoty żywią się splugawionymi duszami ludzkimi i w tym celu nas hodują. Tylko w ten sposób mogą utrzymać swoją nieśmiertelnośću traconą wskutek buntu przeciwko Bogu.
Lecz aby uzyskać ów "nektar nieśmiertelności" - cząstkę boskiej istoty, musza ową dusze splugawic. Czynią to w warunkach pokojowych przez sex i inne żądze, ale nasmaczniejsze są te, które są splugawione ludobójstwem i zabójstwami.
W tym celu korumpują wielkich agresywnych władców i ich wspierają.
 Nie ma żadnych innych wymiarów i nie z nich oni przybywają. Nad wszytkimi polami walk pojawiają się i ulatujące dusze zasysają w drodze w eter. ( malowidła śreniowieczne to nawet prezentują)
W tym celu zostały m.in. skonstruowane religie i proroctwa, aby tracący nadzieję wskutek ludzko pojmowanej sprawiedliwości złożeczyli nienawiścią..
 Dlatego tu na Ziemi, gdzie ludzka istota została im pozostawiona wskutek naruszenia Przymierza ze swoimi Stwórcami ( Aniołowie-Administratorzy Wszechświata), jedyną sprawiedliwością jest śmierć i Zło dominuje do końca tego świata i wychodzi zwycięsko wbrew po ludzku pojmowanej sprawiedliwości.
 Jedyną drogą człowieka dla niego sprawiedliwą są dokonywane przez niego wybory, wskutek ktrórych dusza nie ulegnie splugawieniu. Wtedy wraca do Źródła- Boskiej Istoty, Boskiego Umysłu...
 

Portret użytkownika kirgar

Dziękuje Homo Sapiens za

Dziękuje Homo Sapiens za wszystko co piszesz ,wiele rzeczy mi wyjaśniłeś.Chylę czoła przed twoją wiedzą i pracą , a nieudacznikami  którzy potrafią tylko wszystko krytykować i negować się nie przejmuj.Jeszcze raz dzięki !

Portret użytkownika Insan

A całą prawdę o

A całą prawdę o rzeczywistości materialnej na tej planecie mozecie zobaczyć w filmach.  Proponuję obejrzeć uważnie film JOHN CARTER.  Jest tam też wyłożona cała prawda o tym co się dzieje na ziemi przez istotę z 5 wymiaru. Jeżeli obejrzycie ten film nie jak bajkę a jak obraz rzeczywistości to się zadziwicie. Parę podpowiedzi jak rozumieć fabułę. John Carter jest istotą z Marsa z 4 wymiaru który narodził się na ziemi w 3 wymiarze (tj. tym w którym teraz żyją ludzie). Przez pewien zbieg okoliczności a może i nie, wrócił z powrotem na Marsa ale w 4 gęstość. Tam toczy się wojna o przetrwanie ostatniego miasta-państwa w którym żyją istoty ludzkie częściowo jeszcze kierujące się sercem. Całym atakiem na to Państwo kierują istoty upadłe z 5 wymiaru (najwyższego materialnego). To są Ci srebrzyści. Kiedy chcą w końcówce Cartera zgładzić wyjawiają mu całą prawdę o swoich intencjach dotyczacych postepowania na wszytskich planetach naszego układu słonecznego.  Warto posłuchać. Ostrzegam jednak aby odcinać się od symbolu medalionu, który jest podłączającym projektorem-uwala świadomośc poprzez podłączenie do istot strażników. W wielu filmach jest pokazana cała prawda o tym co robią Ci co rządzą tą rzeczywistością i ją kreują. Te filmy sa kręcone w Los Angeles, mieście aniołów. Szkoda tylko że nikt nie dodaje że upadłych... :-).  Jednak bardzo uważajcie gdyż w tych filmach które pokazują prawdę jaką jest zawsze są symbole/projektory które później uwalają świadomość tych co je ogladali. Taki koszt poznania prawdy. Także pozostaje droga otawrtego serca i duchowosći aby wyrwać się z tej rzeczywistości. Jak nauczał Jezus o królestwie, które nie jest z tego Świata (światy duchowe). Pytajcie a odpowiedzą wam, szukajcie a znajdziecie.  Zwróćcie się do Boga, anioła opiekuna. Każdy może sam to zrobić. Kosmiczna wojna toczy się na ziemi o Wasze dusze...

Strony

Skomentuj