Niezwykłe wydarzenie na chińskiej ulicy, nagle pojawił się bardzo szybki świetlisty obiekt

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kamera telewizji przemysłowej śledząca jedno z chińskich skrzyżowań zarejestrowała 18 marca bieżącego roku, coś zaskakującego. Na nagraniu widać auta i motocykle oczekujące na przejazd. W pewnym momencie nastąpiło coś niezwykłego.

 

Mniej więcej w 43 sekundzie filmu, na ułamek sekundy pojawia się coś, co przemyka przez to skrzyżowanie z prędkością, której nie powstydziłby się obdarzony specjalnymi mocami superman.

Obiekt przemknął po łuku i z perspektywy CCTV wyglądał na świetlisty. Stojący na światłach świadkowie zauważyli ten przelot i na nagraniu widać, że świadkowie żywo gestykulują usiłując zrozumieć z czym właśnie mieli do czynienia. To pytanie jednak pozostaje bez odpowiedzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika abc

Logować się później trzeba..

Logować się później trzeba...Tego typu portale często zarabiają głównie na reklamach. Jako osoba w temacie insynuuję ,że uniemożliwienie prawidłowego oceniania 'tymczasowym' oraz wypowiedź admina [ciach] o "temacie z d... " to "strzał w stopę" ale...nie mój czas poświęcony, nie moje oczekiwania, nie mój przychód/brak/zysk... Mnie to zniechęca do wizyt, czy innych okaże się po paru : 2,3 miesiącach. To nie jest JESZCZE portal typu jak ktoś nieistotny napisał "dla elity i przybłęd" obrażając nowych... Nie czuję ,że MUSZĘ MIEĆ TU KONTO ...Brak możliwości zniechęca, nie mobilizuje (przynajmniej mnie). Powodzenia .

Portret użytkownika b@ron

no to jak się tak boisz

no to jak się tak boisz logowania, to przecież nie musisz klikać plus jeden czy minus jeden, wystarczy że w komentarzu napiszesz że nie zgadzasz się z treścią artykułu lub że się zgadzasz i na jedno wyjdzie, jako osoba w temacie zapewne wiesz że reklama jest potrzebna żeby można było z niego bezpłatnie korzystać, zgodzisz się jakbyś mógł głosować jako niezarejestrowany i po wciśnięciu plus bądź minus wyskoczy ci monit z numerem konta na który byś musiał wpłacić pewną kwotę za tę możliwość?ps. śmieszą mnie takie podteksty, jakie to miliony admin straci jak już tu nie zaglądniesz ...ps2. chociaż i tak wiem że zaglądniesz Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika olore

Nie boję się, nie lubię i

Nie boję się, nie lubię i podejrzewam ,że w przypadku tego portalu/na tym etapie to nie jest dobry pomysł. Napisałeś, że wystarczy napisać w komentarzu czy zgadzam się czy nie z treścią artykułu, mi natomiast chodzi o reakcje na inne komentarze dotyczące artykułu(lub nie). Pomyśl co by było jakby każdy kto na innych portalach plusuje/minusuje(na szczęście ludziom się raczej nie chce) pisał :komentarz nr 1. Bardzo ciekawy artykuł, też myślę że to "seryjny samobójca" zabił Leppera. komentarz nr 2. Myślę tak samo. komentarz nr 3. Zgadzam się z tym.komentarz nr 4. Bzdura. Wszędzie macierewicze .omg. komentarz nr 5. Myślę tak samo. komentarz nr 6. Myślę tak samo.itd. do tysiąca. Plusowanie/minusowanie daje możliwość szybkiego wyrażenia swojego zdania jeśli nie ma się nic więcej do dodania, spełnia rolę sondy, powoduje brak zaśmiecenia tekstami "Myślę tak samo.","Bzdura..." między którymi mogą zaginąć komentarze cenne-wnoszące coś do dyskusji. Kto po przeczytaniu na dwóch pierwszych podstronach x komentarzy typu "Żenada" czy "Myślę tak samo." kliknie trzecią? Samo plusowanie spełnia też rolę podziękowania osobie, która skomentowała nasz komenatrz. Co do Twojego ps w moim komentarzu nie ma podtekstu do ewentualnej straty przez brak moich wejść oraz apropo podobnej kwoty(cóż za wyobraźnia). Mam nadzieję ,że już rozumiesz o co mi chodzi. Co zrobi właścieciel jego sprawa, ja tylko piszę o swoich odczuciach i wielu innych osób (wiem,że nie wszystkich).

Portret użytkownika lipka

Czy to mało, że muszę wpisać

Czy to mało, że muszę wpisać adres poczty elektronicznej by dodać komentarz, więc logowanie wydaje mi się zbędne. Strony, które wymagają logowania np. przy zakupach, to rozumiem, choć nie zawsze jest to konieczne i raczej szukam takich, które tego nie wymagają. Jestem zarejestrowana na kilkunastu stronach zakupowych, gdzie byłam tylko raz i nie zapisałam ani nicka ani hasła bo musiałabym utworzyć specjalny notes by to wszystko spamietać. Wystarczy, że muszę pamiętać kilka haseł i liczb by dostać się do systemu w pracy + dom + konto pocztowe. Nie lubię utrudniać sobie życia i póki mogę komentować bez logowania to ok a jeśli to będzie niemożliwe to poszukam innych interesujących stron. 

Strony

Skomentuj