Obcy wyglądający na szaraka zarejestrowany przypadkiem na Machu Picchu

Kategorie: 

Źródło:

Machu Picchu to najbardziej tajemnicze i najlepiej zachowane miasto Inków. Nikt nie wie tak naprawdę, po co je zbudowano ani jak, bo biorąc pod uwagę jego miejsce (położone jest 2090-2400 m n.p.m.) nie było to z pewnością zadaniem łatwym. Od 1911 roku, gdy miasto zostało odkryte, stanowi ono cel wędrówek wielu osób zainteresowanych tym cudem architektury. Na wielu zdjęciach przywiezionych stamtąd widać często niezwykłe rzeczy.

 

Od jakiegoś czasu pojawiają się liczne nagrania i zdjęcia przedstawiające rozmaite niezidentyfikowane obiekty latające rejestrowane w tej właśnie okolicy. Tym razem jednak zarejestrowano coś co wielu badaczy UFO uważa za wizerunek obcego, w rodzaju pospolicie nazywanym "szarakiem".

 

Jak twierdzi Peruwianka, która wykonała niezwykłe nagranie, udała się na Machu Picchu ze swoimi przyjaciółmi i gdy byli na szczycie, w pewnym momencie dostrzegła jakiś humanoidalny kształt wyglądający zza skały. Poprosiła swoich współtowarzyszy o ciszę, wyciągnęła telefon komórkowy i wykonała krótkie ujęcie przedstawiające istotę, która ukrywa się za jednym ze skalnych wyłomów.

Jak twierdzi większość archeologów, Machu Picchu jest najwybitniejszym osiągnięciem cywilizacji inkaskiej. Nikt nie wie jednak, po co ktoś wpadł na szalony pomysł zbudowania miasta na wysokości ponad 2100 m n.p.m. Jednak Machu Picchu nie dość, ze musiało być zbudowane z wielkim wysiłkiem to jeszcze w kilkadziesiąt lat po zasiedleniu po prostu opustoszało i nikt nie wie, dlaczego.

 

Możliwe, że historycy się mylą i tak naprawdę nie jest to wytwór Inków tylko jakiejś innej cywilizacji, a Inkowie mogli się tam po prostu tylko czasowo wprowadzić. Mnogość obserwacji UFO w okolicy tego zabytku zdaje się wskazywać na to, że ruiny te mają jakichś dodatkowych strażników

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika magi74

Blagam, zmiencie wyglad tej

Blagam, zmiencie wyglad tej strony albo powrot do starego. Bardzo ale to bardzo nie wygodnie przeglada sie ja. Wydaje mi sie, ze sporo osob jest tego samego zdania. Poprzednia naprawde byla super czytelna. Sorki ale mam uczucie jakby byla przerabiana na kolanach. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj