Ogromne UFO widziane podczas transmisji z ISS

Kategorie: 

Źródło: UStream

Wszystkie przekazy na żywo transmitowane na Ziemię z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej są oczywiście pod stałą obserwacją rozmaitych zapaleńców poszukujących w nich interesujących sekwencji. Od czasu do czasu udaje się zaobserwować dziwne obiekty poruszające się w okolicy ISS oraz w zasięgu jej kamer. Tym razem jest to bardzo intrygujący obiekt prawdopodobnie o sporych rozmiarach.

 

Zdarzenie miało miejsce 5 kwietnia 2016 roku i widziało to jednocześnie kilku internautów obserwujących przekazy z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Obserwacja ta była bardzo szeroko komentowana w kręgach ufologicznych. Niektórzy nazywali ten obiekt "statkiem obcych" zbliżającym się do ISS.

Liczne obserwacje wokół stacji to rzeczywiście UFO, ale w większości są to po prostu niezidentyfikowane śmieci kosmiczne. Nie zapominajmy, że stacja kosmiczna pozostaje na relatywnie niskiej orbicie kilkuset kilometrów, gdzie często kumulują się deorbitujące szczątki wystrzeliwanych w przeszłości rakiet i satelitów.

Jednak w tym konkretnym przypadku ilość osób twierdzących, że to nie są zwykłe kosmiczne śmieci jest zadziwiająco duża. Zwraca się uwagę na kolorystykę obiektu i sposób w jaki odbija się od niego światło. Nie wygląda też na to, aby obiekt miał niepewną orbitę i koziołkował w przestrzeni w chaotyczny sposób. Skojarzenie do wahadłowca wydaje się w tym wypadku uzasadnione.

Skończyło się tym, że jeden z łowców UFO zaskoczony tym co zobaczył zgłosił ten incydent jako oficjalny przypadek obserwacji UFO do organizacji MUFON zajmującej się katalogowaniem i wyjaśnianiem takich spraw. Ostatecznie obserwacja została zarejestrowana pod numerem 75648.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika shadeoflife

Myślę że to jeden ze statków

Myślę że to jeden ze statków który orbitę ziemię z bardzo silna tarcza. Przecież ludzka rasa już od dawno posiada zaawansowane technologie. Tylko nas trzymają w ciemności, bo jakoś nikogo nie dziwy ze nasza technika obecnie jest zacofana. I tylko nowe telefony i samochody dla mas żeby uciszyć. Jak juz Hitler w 40 latach pracował nad spodkami. Zacznijcie proszę was myśleć bo dajecie się w osialka robić i wydaje mi się ze to lubicie. Dziękuję bardzo pozdrawiam.

Skomentuj