Tajemnicza swastyka na pustyni w pobliżu Roswell

Kategorie: 

Źródło:

Obserwacje dokonywane za pomocą narzędzi takich jak Google Maps prowadzą od czasu do czasu do zaskakujących odkryć. Tym razem wypatrzono dziwne struktury na jednej z pustyń w pobliżu Roswell w stanie Nowy Meksyk. Jedna z nich wygląda jak swastyka.

 

W tej części mapy znajduje się więcej symboli, których znaczenie pozostaje nieznane. Jedynie swastyka przywodzi jakieś skojarzenia, przeważnie negatywne i związane z niemieckimi nazistami, którzy splugawili ten solarny symbol.

 

Wśród rozmaitych teorii na temat celu istnienia tych struktur na pustyni, warte podkreślenia są dwie. Po pierwsze mogło być to miejsce gdzie amerykańscy piloci trenowali naloty przygotowując się do misji bojowych nad III Rzeszą. Jest też propozycja, że symbole te zostały wykonane przez Indian, którzy wykorzystywali je do komunikacji ze swoimi bóstwami.

 

Niektórzy zadają też pytanie o to czy ogromny starożytny symbol swastyki nie znaleziony w pobliżu znanego z incydentu z UFO, Roswell to przypadek czy też jest to jakoś ze sobą związane. Oto koordynaty swastyki z Nowego Meksyku: 33°12’22.6″N 103°35’05.3″W

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)

Komentarze

Strony

Skomentuj