Ogromne struktury, podobne do piramid, odkryto na Antarktydzie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Już bardzo wiele napisano na temat piramid, które rzekomo znaleziono na Antarktydzie. Ogromne struktury przypominające ostrosłupy wydają się być znacznie większe niż ich odpowiedniki z Egiptu. Biorąc pod uwagę fakt, że są skute lodem, musiałyby tez być dużo starsze. Ale czy piramidy na Antarktydzie naprawdę istnieją?

 

Antarktyda to do dzisiaj najmniej zbadany kontynent na Ziemi i może skrywać jeszcze nie lada niespodzianki. Według jednej z teorii, to właśnie tam znajduje się słynna Atlantyda, albo raczej to co z niej zostało po kataklizmie.

Niektórzy uważają, że struktury odnalezione na zdjęciach satelitarnych, to właśnie pozostałości po jakiejś starożytnej zaawansowanej cywilizacji. Podczas gdy ich adwersarze uważają, że są to po prostu naturalnie powstające polodowcowe brzegi gór wspomagane działaniem erozji.

Jak zwykle w takich wypadkach, nową ogromną strukturę podobną do piramidy, odkryto dzięki usłudze Google Maps (współrzędne: 79°58'39.25"S 81°57'32.21"W), która przyciąga rozmaitych entuzjastów gotowych godzinami wpatrywać się w odległe tereny w poszukiwaniu czegoś interesującego. Jeśli okaże się, że nie jest to złudzenie, albo formacja polodowcowa, tylko rzeczywiście starożytna piramida, może to posłużyć jako dowód, że kontynent pokryty obecnie lodem był kiedyś wystarczająco ciepło, aby mogła tam kwitnąć starożytna cywilizacja.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Starożytność jest szokująca,

Starożytność jest szokująca, w pradawnych czasach działy się rzeczy przedziwne, Synowie Boga pojawili się w naszej rzeczywistości ! Ewolucja to mit i fałsz ! Starożytne cywilizacje, albo jedna Noego miały kontakt z istotami nadprzyrodzonymi !

(Starożytny "Olmecki Frankensztajn" - istota GMO ?)

"Czy przed potopem Noego panowały na Ziemi zupełnie inne warunki fi­zyczne? Czy w tych odmiennych warunkach istniały rzeczywiście opisane w Biblii olbrzymy? Czy dzień miał inną długość niż obecnie, być może podobną do „doby systemów biologicznych", trwającej prawie 25 godzin? Dlaczego nasz biorytm nie pokrywa się z 24-godzinna dobą, jak na to zwrócił uwagę w swojej pracy Gernot Geise? Więcej pod tym linkiem, gdzie znajdą państwo powyzszy obrazek i informacje dotyczące przedpotopowej ludzkości...

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/megalityczna-rzeczywistosc-kontra.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj