Obserwatorzy "Watchers 10" - sensacyjny film Marzulliego

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Zakazana archeologia przedpotopowa to wielce tajemniczy okres dziejów. Jej zakres obejmuje czas od pojawienia się na Ziemi stworzonego przez Boga YHWH człowieka, do powstania hybryd, dziwnych budowli megalitycznych oraz Viman. Badanie tego okresu możliwe jest jedynie metodami archeologicznymi (ostatnio dodatkowo za pomocą genetyki). Prehistoria megalityczna kończy się prawdopodobnie wraz z nadejściem globalnej katastrofy, znanej pod nazwą potopu Noego.

 

W ocenie badaczy tej tematyki, większość zagadkowych budowli oraz artefaktów (Out-of-place artifact - OOPArt) pochodzi z czasów przedpotopowych, w których istniały wspomniane pojazdy latające. Jeśli mówimy o okresie wznoszenia wielkich konstrukcji , należy wspomnieć o występowaniu w tamtym okresie dziejów hybryd humanoidalnych (wielkoczaszkowych). 

Na podstawie znalezisk, twierdzi się, że istnieli wówczas fizyczni giganci. Odkopuje się również pozostałości istot o czaszkach z większą pojemnością niż typowy homo sapiens. Sceptycy oraz ludzie omamieni teorią ewolucji (Film pt.: "Konferencja ufologiczno biblijna - L. A. Marzulli 2014") nie chcą i nie mogą przyjąć do wiadomości prawdy, o zaginionej ludzkości, zwłaszcza jeśli ma ona związek z Biblią. Z tego co udało się ustalić istnieją w tej chwili dwa poważne badania genetyczne, które na razie nieoficjalnie potwierdzają istnienie starożytnych hybryd, to jest istot powstałych z połączenia ludzkiego DNA oraz bytów z innego wymiaru/planet/kosmosu.

W związku z tym pojawiła się zapowiedz (ang. trailer), nowego odcinka amerykańskiej serii "Watchers", jest to już część dziesiąta. Na okładce widnieje czaszka istot z Paracas, które nie są istotami ludzkimi, co potwierdziły wspomniane wcześniej badania. Twórcami serii są L.A. Marzulli oraz producent Richard Shaw. W nowym odcinku widzimy zapowiedz ujawnienia nowych badań informacji genetycznej nietypowych czaszek. W wywiadach prowadzonych z Marzullim, jest mowa o prezentacji niezwykłej tajemnicy, szokujących nowych faktach. Widać tam relację wojskowych, którzy mieli być świadkami zastrzelenia jednego ze "starożytnych" gigantów. Sprawę tą badał inny specjalista Stephen Quayle, który twierdzi, że dane o tym przypadku pochodzą z 'solidnych' zródeł. W jednym z programów Marzulliego została pokazana przedziwna czaszka (zdjęcie poniżej).

Jej wygląd jest nie tylko szokujący, ale w mojej ocenie niezbyt wiarygodny. Nie widać szwów czaszkowych, co oczywiście nie musi być argumentem świadczącym o fałszerstwie. Niestety zęby czaszki są w tym samym kolorze co jej "kość". Ocena wiarygodności tego zdjęcia pozostawia wiele do życzenia. Nie powinno jednak to nikogo zrażać, bo już za chwilę będziemy mieli kolejne potwierdzenie starożytnych relacji o kontakcie ludzkości z inną (kosmiczną) rasą. Niestety żyjemy w okresie wielkiego zwiedzenia ewolucjonizmem, którego kolejną formą (jedną globalną religią) będzie  kosmiczny post darwinizm, mówiący jakoby ludzie zostali stworzeni z połączenia UFOnautów (kosmitów) i małp człekokształtnych. 

Obroną przed nowym kształtem kosmoewolucji powinno być wzmocnienie naszych możliwości rozumu, który jest częścią niematerialnego umysłu/duszy, niestety i to wymaga wiary w istnienie świata nadnaturalnego. Pismo Święte naucza, że człowiek składa się z ciała, psychiki i ducha (1Tes.5:23; Rdz.2:7). Słowo "duch" (hebr. ruah, neszmah, gr. pneuma) znaczy "oddech". Ten oddech życia ("duch") powraca do Stwórcy, "który go dał" (Koh.12:7; Łk.23:46; Dz.7:59). Ciało obraca się w proch (Koh.12:7), zaś "dusza" (hebr. nefesz, gr. psyche), to po prostu osoba (psychika), na którą składa się: umysł, uczucia i wola: "Ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego dech życia [ruah]. Wtedy stał się człowiek istotą [nefesz] żywą" - Rdz.2:7. Należy podkreślić, że przekaz od Boga YHWH daje kochającym Go, nadzieję na istnienie po śmierci ciała fizycznego, w innej formie, w innej rzeczywistości: "lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują." 1 List do Koryntian 2:9.

 

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wiemy, że archanioł Michał

Wiemy, że archanioł Michał istnieje naprawdę; pojawia się kilka wzmianek na temat diabła oraz istnieje bardzo wiele zapewnień o tym, że dobre i złe anioły zaangażowane są w wiele ważnych wydarzeń, jakie rozgrywają się na ziemi ! Skoro temat sporu nad ciałem Mojżesza nie jest całkowicie poznany, toteż tworzenie jakichś przypuszczeń wydaje się sprawą domysłów. Nie wiemy przecież, czy spór ten dotyczył kwestii posiadania ciała, jego pochówku czy czegokolwiek innego -  "Tak przeto teraz wzdychamy, pragnąc przyodziać się w nasz niebieski przybytek, o ile tylko odziani, a nie nadzy będziemy. Dlatego właśnie udręczeni wzdychamy, pozostając w tym przybytku, bo nie chcielibyśmy go utracić, lecz przywdziać na niego nowe odzienie, aby to, co śmiertelne, wchłonięte zostało przez życie." 2 List do Koryntian 5:2. Spróbujmy jednak w oparciu o ufologię (demonologię ?) zrozumieć kilka (nadprzyrodzonych) kwestii.

http://popotopie.blogspot.com/2015/09/zyjmy-poki-jestesmy-prawdziwi.html

Inna anielska kłótnia jest wspomniana przez Daniela, który opisuje anioła jaki go odwiedził w czasie jego widzenia. Anioł Gabriel o którym czytamy w Księdze Daniela 8:16 oraz 9:21 mówi Danielowi, że książę anielski królestwa perskiego „sprzeciwiał mu się”, aż do chwili gdy archanioł Michał poszedł mu z pomocą (Księga Daniela 10:13).

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika And

Może mocarz znaczyło nie tyle

Może mocarz znaczyło nie tyle co gigant, ale taki, który pojmuje i potrafi wiele rzeczy związanych z metafizyką jak telekineza, magnetyzm, prorokowanie przyszłości, bilokacja itp?

Czyli cechy, które wyróżniają się spośród tego co ziemskie.

Portret użytkownika Kimbur

Homo, doszło do takiego

Homo, doszło do takiego pomieszania pojęć, że już nie wiadomo co oznacza co, i to jest problem, bo i Ty stosujesz przeróżne określenia niby na to samo, ale nie na to samo, i połapać się nie mogę czy psyche, proch, duch, umysł, świadomość, dusza i takie tam, to wszystko co innego, czy ... aż się pogubiłem.

Portret użytkownika delta37

w każdym jezyku masz synominy

w każdym jezyku masz synominy np.

w polskim- zamek ale o jaki sie rozchodzi?

w hebrajskim -nahash[chyba tak to sie pisze] ma kilka znaczeń -wąż, miedź jako metal i cos jeszcze

a wiec zawsze bedzesz mial grę słow

Portret użytkownika tomasz26

podobieństwo miedzy rożnymi

podobieństwo miedzy rożnymi gatunkami małp a ludzkości jest bardzo istotne w rozwianiu zagadki modyfikacji genetycznej ludzkiego gatunku.. do myślenia daje tez mnogość gatunku ras ,zabarwienia skory pigmentacji ,budowy mięśniowej kostnej,owłosienia, inteligencji, rozumu ,sprawności itp cech ,które posiadają oba gatunki .ważnym i kluczowym podobieństwem pomiędzy gatunkami małp i ludzi .jest ich wzajemne nastawnie bądź pokojowe bądź wojownicze ...są to pewne podobieństwa, które nie uległy modyfikacji genetyczne stąd przez tysiąclecia się nie zatarły. sama budowa czaszek u małp jest tak bardzo różnorodna i podobna z ludzkimi ze może stanowić klucz do rozwiania tej trapiącej gatunek ludzki tajemnicy

Portret użytkownika czytelnik

małpy to nasi bracia nie

małpy to nasi bracia nie protoplaści, część modyfikacji genetycznych poszła w inną stronę i powatały słabsze jednostki centaury, hydry i inne wygineły, małpom udało się przetrwać, mimo że nie były przydatne tak jak ludzie

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

... wzajemne nastawienie

... wzajemne nastawienie pokojowe, lub wojownicze można zaobserwować we WSZYSTKICH  gatunkach i rodzajach życia biologicznego, tak że dowodzi to, iż hipoteza zwana ewolucją jest całkowicie chowająca się w dupie.

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj