Powiązania Adolfa Hitlera z rodem Rothschildów

Kategorie: 

adolf
Fot. pl.wikipedia.org

Adolf Hitler to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych osób, jakie kiedykolwiek żyły. Dla jednych uosobienie zła, dla innych człowiek postępowy i wizjoner a jeszcze dla innych prekursor antychrysta. Kim więc był ten człowiek i wreszcie, jakie było jego prawdziwe pochodzenie? Jeżeli wczytamy się w różne biografie szybko dostrzeżemy, że czasem występują rozbieżności, co do początków życia Adolfa Hitlera.

 

Najczęściej jednak dowiemy się, że urodził się on 20 kwietnia 1889 roku w Braunau, rodzicami byli Alois Schicklgruber i Klara Poelzl. Jednak po dziś dzień, nawet wśród ekspertów, istnieje pewna hipoteza, o której nie mówi się głośno, owa hipotez utrzymuje, że ojcem przyszłego Fuhrera był ktoś inny. Sam Hitler wpadał w furię, gdy ktoś w jego obecności podnosił ten temat. Zatem powstaje pytanie, dlaczego tak się działo? Czy w rzeczywistości mógł mieć on innego ojca? Ojca, który życzył sobie pozostać w cieniu?

 

Ludzie nie mogą się dowiedzieć, kim jestem. Nie mogą wiedzieć skąd pochodzę. Te słowa miały zostać wypowiedziane przez Hitlera jako komentarz definitywnie zamykający próby dochodzenia do prawdy, przez jego najbliższych współpracowników. Zatem prawda miała nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Jednak do sedna przybliżają nas badania DNA, które jednoznacznie wskazywały, że w żyłach przywódcy III Rzeszy płynie krew sefardyjskich Żydów. Innymi słowy człowiek, który dopuścił się zbrodni na narodzie wybranym, a w zasadzie zaaprobował ją na wniosek Himmlera, w rzeczywistości sam był po części Żydem a to już wystarczający powód do tego by ukrywać swoje prawdziwe pochodzenie, by ukrywać tożsamość swojego prawdziwego ojca. Sam materiał genetyczny zawierał chromosom Haplogroup Elbib, który praktycznie nie występuje w populacji Niemieckiej czy Zachodnio Europejskiej, za to najczęściej występuje właśnie w populacji Żydowskiej. Czy zatem ojcem Fuhrera był Żyd, a jeżeli tak to, kto?

 

Wokół pochodzenia Hitlera istnieje także wiele doniesień i opowieści przekazywanych z ust do ust, mówią nam one, że Klara Poelzl jego matka miała romans z bardzo bogatym księciem mieszkającym czasowo na zamku Ottenstein, który z kolei, jak relacjonują doniesienia miał inną krew i był baronem z rodziny Rothschildów. To by tłumaczyło pierwiastki Żydowskie i bogate usytuowanie nieznanego ojca Hitlera. Przełomową książką w tej całej sprawie jest pozycja ‘‘The Mind of Hitler’’ Waltera Langera, który utrzymuje, że rodzina Rotschildów intensywnie wspierała Hitlera w sięganiu po władzę. Dziś wiele teorii spiskowych dopatruje się ogromnych sum pieniędzy, jakie płynęły z USA jako forma wsparcia dla przyszłego Fuhrera, i to jest prawda, jednak należy tutaj sprecyzować, że były to pieniądze z kieszeni, Rotschildów, jednego z rodów Iluminatów i jednego z najpotężniejszych rodów obecnych czasów.

 

Czy zatem to przypadek, że postać Adolfa Hitlera łączy się tak mocno z tym rodem? Zapewne nie, ale tutaj możemy wywnioskować jeden ważny szczegół. Dziś rodzina Rotschildów to filantropi, bankierzy i zbawcy świata, przynajmniej tak nam wmawiają media i ogólna propaganda. Jednak Adolf Hitler był Rotschildem, płynęła w nim tak krew i widzimy, do czego to doprowadziło. Hitler był wizjonerem i fanatykiem a jednocześnie człowiekiem o diabelskiej inteligencji człowiekiem, który porwał ówczesne Niemcy za sobą. Jaki z tego wniosek? Ród Rotschildów to bardzo niebezpieczny ród, jego pochodzenie w zasadzie jest nieznane, a to udokumentowane bardzo często podważane. Ród ten to potężni ludzie, mogący zachwiać światem ludzie, których celem jest szerzenie anarchii i szaleństwa, wystarczy spojrzeć tylko na wzmianki o finansowaniu samego Hitlera, będącego bękartem tej rodziny.

 

Przez tysiąclecia naszym globem targały wichry zła i bestialskich zachowań, których dopuszczali się ludzie, owe wichry dmą i obecnie, jednak wydaje się, że zaczynają przybierać na sile, przeradzają się w huragan, który przetoczył się przez Europę w czasie I i II wojny światowej i dziś zdaje się powracać z nowa siłą. Zastanawiające jest także to, że w wielu przypadkach przetaczając się gdzieś w tle chociażby takie rody jak Rothschildowie czy Rockeffelerowie. Wielkie pieniądze rządzą światem i ludzkim sumieniem. Powstaje dziś zasadnicze pytanie o przyszłość, czyli gdzie nas to doprowadzi? Czy jest możliwe przejęcie całkowitej władzy przez kilka rodów, które za sprawą wielkich fortun będą w stanie kontrolować świat? W dobie dzisiejszego rozwoju techniki, która ostatecznie często służy jako forma zniewolenia ludzi, można odpowiedzieć, że jest to możliwe.

 

Artykuł pochodzi z portalu:  www.tajemnice-swiata.pl

Tajemnice Świata

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fred

papabempa

papabempa

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 139 Post zebrał 0.0 mBTC
 

Wysłany: 19:35, 17 Lut '10     Temat postu: Czy Hitler był brytyjskim agentem

Dwa lata temu znalazłem w sieci info o Gregu Hallecie.Napisałem dwa razy do niego,zaintrygowany tytułem
książki,która napisał "Hitler was..."Poniżej jego drugi email.
You can buy Hitler Was A British Agent at
www.greghallett.com
or
www.hitlerwasabritishagent.com
or by sending US$50 to
FNZ Inc
PO Box 109 624
Newmarket
Auckland
New Zealand.

Yes it is true, the rulers of the world do not want the public to know that
Hitler’s grandfather was a Jew and the first Jewish member of British parliament.

It is good to get your comment.

Kind regards,

Greg Hallett
PS The book is signed to you.

Z jego książki,ma wynikać fakt agenturalnej przeszłości na rzecz Anglków A.Hitlera.
Zaraz po wojnie miał przebywać w Anglii,gdzie rzekomo był przeszkolony i prawdopodobnie dyskretnie
prowadzony przez angielski wywiad w jego późniejszej działalności.
Dziwne było jego zachowanie po okrążeniu Dunkierki,nie zezwolił na rozbicie wojsk alianckich w kotle.
W czasie lądowania w Normandii,również kazał dywizje pancerne skierować a kierunku Calais,dzięki czemu
alianci zdołali wykonać desant.Tych jego błędów być może celowych,mogło być więcej.
W ostatniej chwili miał się wyrazić-"wojnę przegrałem ,ale przepędziłem Żydów ze Środkowej Europy".
A może taki był jego cel w tamtej wojnie.Dzięki niej powstał Izrael,a potęga Germanów legła w gruzach.
Od niepamiętnych czasów trwa wojna ras o panowanie nad światem.Dotąd zawsze zwycięska ma jeszcze do
pokonania żółtą,pominiętą w Księdze.Potem nastąpi trzecia rewolucja światowa i "wieczny pokój".

Powrót do góry

to mój stary wpis w temaie nannym portalu

 

polecam MIASTO ZAKAZANE  NA   FREDROMAN.BLOGSPOT.COM

Portret użytkownika Rodak

Przyszłośc świata  bedzie

Przyszłośc świata  bedzie pozytywna i żadne Rockefellery, czy  Rotschild'y  tego nie zmienią, mimoi, ,ze pracuja usilnie nad zagładą 2/3  ludności świata, przy pomocy róznych skorumpowanych pomocników.

Portret użytkownika lipka

Nie do końca prawdą jest, że

Nie do końca prawdą jest, że pewni ludzie (bogaci żydzi czy tzw. iluminaci) pomagają niektórym osiągnąć władzę, pieniądze i inne zaszczyty, oni też mają swój wkład ale ta gra wynosząca jednych na szczyty a innych strącająca w głębiny pochodzi z innej sfery. Nic nie dzieje się przypadkiem w świecie ludzi.

Portret użytkownika zibi1973

Hitler to był marionetką

Hitler to był marionetką prawdziwych wizjonerów,opętany przez czerwonookiego zamieszkałego w wulkanie i wyrzuconego z nieba, myślę że nie muszę przypominać o kogo chodzi,nie wiem czy się ktoś orientuje że za czym zaczęła się  druga wojna światowa  było bardzo dużo pożarów na świecie,które teraz mamy, i doprowadzą do bankructwa państw, wygląda na to że historia lubi się powtarzać i oczekujemy na wojnę,sam nic nie zdziałam ale jeśli ludzie nie dadzą się i razem wygnamy go lub zamkniemy na sto spustów to uratujemy świat przed zagładą która nas czeka,im zależy na nas by mieć człowieka do pracy,woła nie wezmą,rodacy muszą przemyśleć a są w każdym zakątku świata,na każdym kontynencie ,oni zrobią nam taką samą wojnę jak pierwszą i drugą,teraz trochę większą atomową,i stara śpiewka będzie w kółeczko" odbudujmy" świat,ja bym to przemyślał niby szatan to fikcja a ci z ufo to też fikcja? a tutaj znalazłem taki komentarz?  z małą poprawką o niemieckich sabotażystach bo nie wiadomo kto? http://www.fotosik.pl/zdjecie/eacf6043006cd28f

Portret użytkownika Adam

Jan Paweł II 

Jan Paweł II 

"Będziemy się musieli wkrótce przygotować na wielkie doświadczenia, które
mogą nawet domagać się narażenia naszego życia oraz poświęcenia się bez
reszty Chrystusowi i dla Chrystusa. Może to być złagodzone dzięki naszej
modlitwie, ale nie może być już odwrócone, ponieważ tylko w ten sposób może
nastąpić prawdziwe odnowienie Kościoła. Jakże często Kościół odnawiał się
przez krew. Nie inaczej dokona się to także i tym razem. Obyśmy byli silni,
przygotowani i pełni ufności pokładanej w Chrystusie i w Jego świętej Matce.
Odmawiajmy wiele razy i często Różaniec".

"Stoimy w obliczu największej w dziejach konfrontacji, przez jaką przeszła
ludzkość. Nie sądzę, by szerokie kręgi społeczeństwa czy szerokie kręgi
wspólnoty chrześcijańskiej zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Stajemy w
obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem,
Ewangelią i anty-Ewangelią."

 

Portret użytkownika sandrax

Widze że jednak nauka nie

Widze że jednak nauka nie idzie w las,poprawność pisowni,składnia zdań,myślenie dojrzalsze,wyrzucenie mazaków,same plusy,brawo!

Jeszcze tylko trzeba zwalczyć obsesje porwania poprzez twarze i egzamin gimnazjalny będzie zaliczony na szóstke.

Portret użytkownika nel35

Ci wszyscy żydzi, którzy tak

Ci wszyscy żydzi, którzy tak ochoczo plują na Polskę i Polaków i domagają się wiecznych odszkodowań za wszelkie zło tego świata, powinni udać się do swych "braci" w wierze i wystawić rachunek.

Strony

Skomentuj