Poszukiwania drogi do innego wymiaru ?

Kategorie: 

Źródło: internet

CERN to wielce tajemniczy ośrodek naukowo-badawczy położony na północno-zachodnich przedmieściach Genewy, na granicy Szwajcarii i Francji. Obecnie do organizacji należy dwadzieścia państw. CERN zatrudnia około 10.000 naukowców i inżynierów reprezentujących ponad 500 instytucji naukowych z całego świata. Z tych tysięcy jakiś niewielki procent jest z pewnością wtajemniczony i zna prawdziwy cel badań nad tzw. konstrukcją ‚materii’. Podejrzewa się także, iż buduje się tam w rzeczywistości maszynerią Nowego Babilonu, która ma być w końcowym etapie, nadzorowana przez nadprzyrodzoną istotę Apollyona.

Oczywistością dla wszystkich jest informacja o otrzymaniu przez CERN posągu hinduskiego bóstwa Siwy, w postawie Nataradźa. Jest to najbardziej charakterystyczne przedstawienie Śiwy. Śiwa-Nataradźa ma lewą nogę uniesioną, skierowaną na prawo i ugiętą w kolanie, a prawą również ugiętą w kolanie. Prawą stopą stoi na zabitym demonie Apasmara co symbolizuje zwycięstwo boga nad niewiedzą.

W pierwszej ręce Śiwa trzyma damaru (bębenek w kształcie dwóch stożków), co jest symbolem stworzenia, a także jedności dwóch przeciwstawnych pierwiastków: wody i ognia, pierwiastka męskiego i żeńskiego. Druga dłoń Śiwy jest uniesiona co oznacza opiekę i ochronę, którą otacza on świat. W trzeciej ręce Śiwy płonie ogień, świadczący o tym, że gdy odpowiedni termin nadejdzie świat zostanie zniszczony. Czwarta ręka Śiwy wskazuje na jego uniesioną stopę, która jest symbolem zbawienia i wyzwolenia. Śiwę-Nataradźę otacza krąg płomieni, oznaczający, że prawdziwa boska natura rzeczywistości jest ukryta przed człowiekiem. Nataradźa to powszechne indyjskie hinduistyczne przedstawienie Śiwy jako Boskiego tancerza, podczas swojego tańca, który symbolizuje nieustannie dokonywane przez niego niszczenie i tworzenie wszechświata.

Uznając tą symbolikę można zrozumieć głosy zaniepokojonych obywatelii Unii Europejskiej. Podejrzewa się, że aspekt niszczycielski ma odgrywać w badaniach CERN-u rolę decydującą. Niestety symbolika Siwy nie kończy się tylko na tańcu, jego zachowanie może być zmienne do tego stopnia, że jest utożsamiany jako usposbienie śmierci (Bhajrawa), zniszczenia i przemijalności materialnych rzeczy, upływu czasu. W takim kontekście przedstawiany jest jako niszczyciel wędrujący po cmentarzach w otoczeniu straszliwych upiorów. Często jest całkowicie nagi, w rękach trzyma rozmaitą broń, a przy nim znajdują się ścięte ludzkie głowy, girlandy z głów, czaszek i rąk.

Towarzyszy mu często pies i wąż. Statuetki Śiwy obsypane popiołem symbolizują zniszczenie wszechświata, gdy nastanie właściwy czas. Śiwa otworzy wówczas swoje trzecie oko i wszystko spłonie, a zostanie "tylko popiół". Wibhuti jest powszechnym akcesorium kultowym wśród śiwaitów, używanym między innymi do nakładania śiwaickiej tritilaki. Siwa ma też i dobrotliwe formy swojej osoby, które były częściowo wspomniane na początku. Głosy badaczy w temacie tajnych organizacji, działających na terenie CERNu, świadczą raczej o poszukiwaniu przez nich elementu niszczycielskiego tego bóstwa, niż jego dobroczynnej działalności, mowa jest tam dodatkowo o kontaktowaniu się z innym światem/kosmosem/duchami, czy sterowaniem procesami całej planety (Patrz "ANTHONY PATCH - CERN WATCH LIVE: DNA, UFOs, Quantum Computers, Saturn & the Golden Age of Kronos). Siwę wiąże się również z greckim Apollyonem, który w języku hebrajskim nosi nazwę Abaddona z Apokalipsy 9:11 Wszystko to jest doskonale zobrazowane w filmie pt.: "C E R N the Opening of the Abyss ? - C E R N otwieranie czeluści ?"

Wiemy z Biblii, że Bóg Wszechmogący YHWH ma moc zsyłania ognia na wyjątkowo niepokornych śmiertelników, nie jest to tylko cechą bóstwa hinduistycznego: "Gdy zobaczyli to uczniowie Jego Jakub i Jan, powiedzieli: Panie, czy chcesz, byśmy rozkazali, [aby ogień spadł z nieba i ich pochłonął, jak i Eliasz uczynił?] Ew. Łukasza 9:54, aczkolwiek w przypadku naukowców kontrolowanych przez niewidoczne byty, jest to próba konstruowania czegoś niebezpiecznego dla nas ludzi.

Zródła:

http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/3/chapter/9/verse/54

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/statua-wolnosci-istoty-nadprzyrodz...

Wieża Cern - symbolika CERN, portal do innych wymiarow ?

https://www.youtube.com/watch?v=TiKbE1Y5mDQ

Ocena: 

5
Średnio: 4.1 (7 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

jezeli ktos chce wiedziec o

jezeli ktos chce wiedziec o co chodzi z tym posagiem i dlaczego on tam sie znalazl to polecam otworzyc YT i wyszukać KOSMOS WEDYJSKI...  w cernie sprawdzaja wiedze wedyjska bo absolutnie stoi sporo dalej jak nasza obecna. wiele razy naukowcy tego instututu dziwili sie obrazami ktore generowaly im komputery na podstawie wynikow i analiz badan a podobne obrazy czasami wrecz takie same mozna znalesc w wedach i architekturze

nie macie sie co dziwic jak chca odkryc przejscia do innych wymiarow, tunele czasoprzestrzenne, kontrola nad czasem, dzielo stworzenia, bo dostali oni wskazowki i chca je zbadać. bo wiekszosc bogow poruszala sie portalami. a wedle homosia pewno stapi tu sam Lucek co tez nie jest wykluczone....

Portret użytkownika obserwator888

Homo sapiens... zatrzymałeś

Homo sapiens... zatrzymałeś się na tym etapie... obecnie człowiek jest nazywany homo sapiens sapiens. Nie widzisz, że ludzie po prostu nieźle tu chichoczą? Zastanawiają się co jeszcze wymyślisz, ewentualnie, keidy całkwocie zwariujesz.

Portret użytkownika Dr. Miś

Powrócił wiek ciemnoty,

Powrócił wiek ciemnoty, niedouczeni gimnazjaliści boją się, że CERN to wrota piekieł. Dla ludzi średniowiecza lataka byłaby również diabelskim wynalazkiem. ludzie, dokształcajcie się....

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Rodak

Nie jest wykluczone, że

Nie jest wykluczone, że urządzenie CERN  miało inny cel niż o tym mówiono, a cel mógłby być jak w tytule, bo elity szukaja drogi uczieczki na wypadekj wojny atomowej, al;e wojna atomowa oddziałuje na rózne wymiary, nie tylko na 3D

Portret użytkownika pasjonat

kolejne brednie wklejone z

kolejne brednie wklejone z jednego miejsa w nastepne z tymi samymi obrazkami co w poprzednich bredniach. Cern i 666 Smile jak kiedys polsat - polski szatan i symbol slonca czyli ognia... Ile Ty masz Lat Homo ? 70?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

Jak państwi wiedzą z filmu

Jak państwi wiedzą z filmu dołączonego do tekstu tajne elity stosują symbolikę która wzmacnia ich czary, dlatego powinno się nosić Ochronny znak z innego wymiaru ! Znak Maryi Dziewicy która zgniata głowę wężowi !

Historia tej specjalnej informacji zaczyna się 27 listopada1830 roku, kiedy św. Katarzyna Laboure (1806-1876) ma w kaplicy wizję: Maryja ukazuje się jej na kuli ziemskiej stojąc na wężu (szatan), z rozchylonymi ramionami, od których wychodzą promienie. Katarzyna ma zadbać, aby według tego wzoru wybito medalik i rozdawać go innym. Według słów Najświętszej Maryi Panny wypowiedzianych do widzącej podczas objawienia, ci którzy noszą Cudowny Medalik dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę.

KIEDY Cudowny Medalik jest FAŁSZYWY - sprawdź swój medalik!

https://www.youtube.com/watch?v=KxRjcTMhrGE

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj