Przyczyną upadku egipskiego samolotu może być UFO

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przyczyny upadku egipskiego A320, który uległ wypadkowi w rejonie Morza Śródziemnego, nie zostały jeszcze wyjaśnione. Eksperci badają wrak, który został odnaleziony po kilku dniach poszukiwań. W katastrofie zginęło w sumie 66 osób. Wiadomo, że na pewno nikt nie ocalał.

 

 

W kontekście opisanych wydarzeń zyskująco brzmią wypowiedzi tureckich pilotów. Pilotowali oni maszynę, która godzinę wcześniej przemierzała tą samą trasę, gdzie zaginął A320. Według ich relacji, nad ich samolotem przeleciało dziwne UFO, świecące na zielono. Turcy tłumaczą, że pojawiło się ono nagle „znikąd”, a potem po prostu szybko zniknęło. Obsługa naziemna lotów nie odnotowała takiego zdarzenia na radarach i nie potwierdza ww. wersji.

 

Według skorygowanych danych wiadomo, że egipski samolot przed upadkiem zaczął się dziwnie zachowywać. Stracił wysokość i zaczął gwałtownie kiwać się na boki, jakby chciał uniknąć zderzenia z czymś. Tureccy piloci sugerują, że mogło to być UFO, które widzieli.

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ufo, nie ufo, trudno

ufo, nie ufo, trudno powiedzieć, jednak fakt, że samoloty mają coraz to więcej katastrof jest bezdyskusyjny i katastrofy te mają jedną wspólną cechę... samolot ginie z radaru i nie ma z nim łączności a piloci wcześniej nie zgłaszają żadnych problemów... może jednak należało by się przyjrzeć baczniej ziemskim technologiom, pociski/ładunki EMP nie są już żadną tajemnicą, przyjeło się że są nieszkodliwe dla ludzi a bezlitosne dla elektroniki, co jednak jeśli w czasie lotu samolotu wyładowanego ludźmi, zostanie całkowicie uszkodzona jego elektronika?... no spadnie na ziemię i ludzie zginą...

oczywiście nie należy całkowicie wykluczać UFO pozaziemskiego, jako że oni też zapewne dysponują taką technologią , jednak ja szukałbym bliżej...znacznie bliżej.

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lipka

Może znów podróżował ktoś od

Może znów podróżował ktoś od jakiegoś wynalazku tak jak było w zaginięciu malezyjskiego samolotu. W telewizji jest cykl dokumentalny "katastrofa w przestworzach" i jest dokumentowanych wiele przyczyn wypadków lotniczych, ale o celowym porwaniu lub doprowadzeniu do katastrofy nigdy nie powiedziano, czy to znaczy, że tego nie było? O takich wypadkach się nie mówi lub wskazuje inną przyczynę.

Strony

Skomentuj