Zaprezentowano domniemany kształt tajemniczego pozaziemskiego satelity widywanego na orbicie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Black Knight, czyli Czarny Rycerz, to umowna nazwa rzekomo pozaziemskiego sztucznego satelity, który podobno  krąży na polarnej orbicie. Zwolennicy teorii spiskowych wyliczyli, że jest to urządzenie starożytne, towarzyszące nam od około 13 000 lat.

Mityczny obiekt, na przestrzeni lat, widywano wielokrotnie. Podczas eksperymentów z radiem, na początku XX wieku, Nikola Tesla odebrał dziwny sygnał radiowy, który występował cyklicznie. Uznał wtedy, że mogło mu się udać uzyskać sygnał od pozaziemskiej cywilizacji. Kilka lat później dziwny sygnał odebrał również uznawany za wynalazcę radia, Guglielmo Marconi, który również uznał to za sygnał istot inteligentnych. Wszystko to działo się w czasach, że nie było jeszcze mowy o podróżach kosmicznych.

Gdy ludzie zaczęli latać w kosmos Amerykanie wykrywając go myśleli, że jest to satelita rosyjski, a Rosjanie, że amerykański. W pewnym momencie jednak okazało się, że parametry orbity obiektu, jego kształt i kolorystyka są zupełnie niezwykłe i nie pasują do zgrzebnej techniki początków podboju kosmosu.

Potem najprawdopodobniej nastąpiło utajnienie wszelkich projektów zakładających eksplorację tego reliktu na orbicie i temat satelity Black Knight został uznany w głównym nurcie za fantastyczną teorię spiskową. Bogactwo materiałów na ten temat powoduje, że zajmuje się tym całkiem sporo osób.W poniższym wideo można zobaczyć wyniki prac hiszpańskich specjalistów z dzieciny ufologii, którzy dokonali próby rekonstrukcji kształtu tego intrygującego obiektu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ejl

Kształt sugeruje mi jakiś

Kształt sugeruje mi jakiś pojazd atmosferyczny. Czy można byłoby zbadać model obiektu  w jakimś tunelu aerodynamicznym? Dozowanie informacji sugeruje mi z kolei że jest to jakaś akcja marketingowa, bądź badanie reakcji społecznych  jakich należałoby się spodziewać w przypadku rzeczywistego kontaktu w przyszłości.

Portret użytkownika randomcomment

gdybym byl przedstawiciele

gdybym byl przedstawiciele obcej cywilizacji i wiedzial bym ze ziemia jest zamieszkana i dochodzi tam do roznych cyklicznych procesow (np wulkanicznych lub zlodowacen )
to postawilbym taka czujke ' alarm' nad biegunem np. Smile
jak ktos gral ze swoimi dziecmi w gre spore gdzie budowalo sie cywilizacje zaczynajac od planktonu zdobywajacego nowe geny, konczacego na cywilizacji podrozujacej pomiedzy galaktykami. gdy jakas planeta nie spelniala do konca kryteriow aby ja zamieszkac wrzucalo sie taki ' terraformator ' i np chlopdzil on powietrze w atmosferze lub je podgrzewal.
 

Portret użytkownika randomcomment

dla przypomnienia, satelita

dla przypomnienia, satelita wojskowy znajdujacy sie na ziemskiej orbicie jest w stanie zrobic fotografie pudelka zapalek, przy czym jesli warunki sa sprzyjajace to mozna przeczytac napis na owym pudelku. 
instrumenty NASA jesli nie przewyzszaja to powinny dorownywac tym wojskowym, jak nie widac na zalaczonym obrazku.

poczekajmy wiec, a moze dowiemy sie czegos wiecej od naszych specjalistow widzacych w chmurach anioly a w rozkladajacych sie borsukach reptilo-czupakabre ktora prawdopodobnie byla zydem na waznym stanowisku w trojkacie. 

Strony

Skomentuj