Dziwna chmura nad Genewą może być związana z działalnością CERN

Kategorie: 

Źródło: Christophe Suarez

Europejska Organizacja Badań Jądrowych znana powszechnie jako CERN, już od wielu lat jest obiektem zainteresowania zaniepokojonych fizyków i rzeszy teoretyków spiskowych. Całkiem niedawno, w pobliżu CERN zaobserwowano zagadkową chmurę, która swoim wyglądem przypomina coś na kształt ogromnej sfery energii.

 

Całe zdarzenie miało mieć miejsce 24 czerwca br. i zostało ono uwiecznione na trzech fotografiach wykonanych przez różnych twórców. Wszystkie zdjęcia poddano odpowiednim badaniom i stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że są one autentyczne. Jednak co tak naprawdę udało się sfotografować nad Genewą i czy rzeczywiście jest to w jakiś sposób związane działalnością LHC ?

Źródło: Dean Gill

Na przestrzeni lat pojawiło się oczywiście wiele niesamowitych teorii odnośnie prawdziwego celu istnienia samego CERN. Przykładowo według jednej z nich poszukiwanie bozonu Higgsa jest tylko przykrywką, a prawdziwym celem budowy LHC jest odtworzenie starożytnej technologii umożliwiającej generowanie tuneli podprzestrzennych. Okazuje się, że takie urządzenia mogły już istnieć w przeszłości Ziemi. Niezależni badacze zwracają uwagę na pewne poszlaki wskazujące na to, że LHC może mieć dużo wspólnego z czymś, co znane jest, jako Ta-Wer określane też "Maszyną Ozyrysa".

Miało być to urządzenie, dzięki któremu Ozyrys udawał się do tak zwanych zaświatów. Według mitów bóg ten wchodził przez ogon węża i wychodził jego paszczą. Można powiedzieć, że to próba nazwania tunelu za pomocą aparatu pojęciowego znanego tamtejszym ludziom. Idealnie komponuje się to też z teorią zgodnie z którą posąg Shivy umiejscowiony przed siedzibą CERN i wyglądający jak gdyby Shiva wychodził z portalu o kształcie LHC, to zapowiedź rzeczywistych planów naukowców z Genewy.

Naturalnie nieco mniej fantastyczne teorię zakładają, że LHC ma służyć jako narzędzie do kontroli pogody. Przykładem może być choćby dziwne zjawisko, które pojawiło się na mapach pogodowych 8 maja br. Na radarach zauważono coś pokroju chmury deszczowej, która miała regularny okrągły kształt, zupełnie niespotykany w tego typu formacjach pogodowych. Anomalię widziano nad Lozanną, kilka kilometrów na południe od Genewy, gdzie znajduje się CERN.

Naturalnie CERN nie odniosło się w żaden sposób do tych zarzutów. Swoją drogą, niepokojąco wiele z ekstremalnych zjawisk pogodowych nasiliło się tuż po ponownym uruchomieniu LHC. Trzęsienia ziemi, powodzie, gwałtowne burze, jest tego zdecydowanie zbyt wiele by uznać to tylko za oddziaływanie natury.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mroczny

Jakby nie było to gdzieś ta

Jakby nie było to gdzieś ta energi potem spierdziela, to znaczy juz po zderzeniu detektory zliczaja tylko zdażenia i trajektorie czastek i ich energie potem to sobie leci .Częsc leci w kosmos przez atmosfere to dochodzi do zdezeń z czasteczkami powietrza i kolejnej kaskady czastek.To prowadzi do powstawania aerozoli które jadrami kondensacji.Tak samo działa promieniowanie kosmiczne.Jest dobry film o tym  ''Chmury słuchają się gwiazd''.

Pozostała część czastek powstałych w kolizjach leci przez skorupe ziemska , płaszcz, jądro itd.Po drodze dochodz do zdeżeń z otaczajaca materia - np moga wbudzac minerały radioaktywne do dalszej emisji promieniowania.Jest tez inna wazna rzecz -istnieje bardzo nielubiana przez wielu znacznych geologów teoria która mówi że w samym jadrze Ziemi jest naturalny stos atomowy.To logicze że najciezsze pierwiastiki opadły do jadra w trakcie formowania  Ziemi (na to wszyscy sie zgadzaja ), więc uran i tor jako ciezsze od żelaza opadły do samego jądara i utwożyły kule o srednicy 20 km .To nasz Ziemski kaloryfer .Uwazam ze dodatkowa energi dostarczana tam z zewnatrz wzbudza jadro ktore produkuje jeszcze wiecej energi i stod wulkany sie budzą teraz

Co do celu istnienia to zgadzam sie ze boska cząstka to mit.Mamy uwiezyc ze to dla nas stąd te innfantylne nazwy Boska Czaska - jakie to chwytliwe

Pozdro

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Jądro "pustej" Ziemi, to

Jądro "pustej" Ziemi, to wewnętrzne słońce, o cechach energetycznych  naszej gwiazdy...

 Obraca się w kierunku przeciwnym do Ziemi i znajduje się w punkcie przecięcia się wszystkich lini  sił ziemskiego pola magnetycznego.

W tym punkcie natężenie pola magnetycznego = nieskończoności.

Smile

 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Promień CERN spowoduje, że

Promień CERN spowoduje, że obszar na który zostanie skierowany zniknie, gdyż przeniesie się.... w czasie... tzn nie zniknie, ale będzie  z zewnątrz widoczny tak jak wyglądał np 10 000 lat temu.

Maskowanie podprzestrzenne to CERN ale i nie tylko...I to nie tylko jest znacznie groźniejsze...

 Podobne urządzenie jest zainstalowane pod dnem Morza Sargassowego,lecz nie jest wytworem ludzkiej cywilizacji. Właściciele owego urządzenia przekazali jego plany zbrodniczym elitom naszej planety.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zxc

Nie promień ale obraz, nie

Nie promień ale obraz, nie zapominaj że kluczowym elementem jest matryca z konfiguratorem fazowym, ich dążeniem jest zrobić z ziemi kolonię niewolników po wsze czasy, próbują przemieszczać się w czasie by zmienić teraźniejszość..., jak na razie jeszcze nic z tego nie wyszło i wątpię aby im się to udało.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Szczerze nie znam się na

Szczerze nie znam się na szczegółach...,  Ale na to nie wpadłem... Smile

 Manipulacje tachinowe mogą mieć różne zastosowania...,lecz aby zrealizowac ten diaboliczny plan jest zbyt dużo zmiennych, by te tępe umysły mogły je wszystkie przewidziec... Dlatego dążą do zbudowania sztucznej inteligencji...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika nina

LEKTOR  filmów !! powszechnie

LEKTOR  filmów !! powszechnie jesteś krytykowany za dykcję. Końcówki zdań w jęz. polskim SŁOWIAŃSKIM ! lecą w dół , kończą się twardo. Ty ciągniesz je do góry ŚPIEWAJĄC !!. Andrzej Łapicki  KRÓL  lektorów , niech będzie Twoim nauczycielem. BOGURODZICA pieśń ! jest znakomitym przykładem dykcji polskiej -KOŃCÓWKI !!.

Strony

Skomentuj