Figura Matki Boskiej znaleziona na Marsie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kolejne tajemnicze odkrycie znaleziono na Marsie. Na ostatnim zdjęciu opublikowanym przez NASA, łazik Curiosity sfotografował posąg, stojący między dwoma formacjami skalnymi na powierzchni Czerwonej Planety.

 

 

Być może obiekt został postawiony tam kiedyś przed przedstawicieli starej cywilizacji. Ze względu na niską jakość obrazu trudno jest określić wszelkie szczegóły tej konstrukcji. Ponadto pierwotne kolory obrazu zostały zmienione przez NASA poprzez zastosowanie brązowego filtru.

 

„To ciekawe” - skomentował odkrycie słynny ufolog Scott C. Waring. „Statua strategicznie usytuowana jest na skraju urwiska, tak że widać ją z daleka. Z wyglądu i rozmieszczenia może wywnioskować, że jest to posąg bóstwa i ma wiele wspólnego z figurą Matki Boskiej”.

 

„Czy zauważyliście, że na czubku głowy posągu znajduje się duży diament? Ponadto, przy pomniku znajduje się prawdopodobnie szmaragd, który może być ofiarą dla bóstwa. To zaskakujące odkrycie” - dodał na Waring.

 

Nad marsjańską figurą dopatrzono się również na niebie dwóch innych obiektów.
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Miecio777

Przeciż widać że to gdańskii

Przeciż widać że to gdańskii gołąb - hahahaha - ale z Was są durnie - boszsz - ilekroć  mnie coś podkusi żeby zboczyć a tę stronę to się dziwie jak takie kretyny mogą egzystować na planecie - Wy musicie pochodzić z kosmosu - takie poziomu debilizmu nie można osiągnąć podczas ewolucji - nawet wstecznej

Portret użytkownika cezary

wygląda na to że na Marsie

wygląda na to że na Marsie jest życie . Możliwe że nie jest to takie jak na Ziemi ,ale widoćnie mieszkańcy Marsa dostosowali sie do istniejących warónków . Ciekae jest że łaziki wyposażone sa w kamery , dlaczego nie ma filmów z Marsa a tylko same zdjecia ? 

Portret użytkownika wertyk

Ano dlatego że szybkość

Ano dlatego że szybkość transferu danych z Marsa jest dość niska, a po drugie, filmowanie i potem przesyłanie tego filmu zabiera znacznie więcej energii. Poza tym co tam mają filmować, jak tam nic się nie dzieje? To, że na tym portalu piszą o figurkach na Marsie, to nie znaczy, że one tam są.

Portret użytkownika Ewaaaaa

To trochę żałosne jest, że

To trochę żałosne jest, że wszystkim humanoidalnym kształtom sfotografowanym lub sfilmowanym na niebie, na innych planetach czy w kosmosie od razu zostaje przyklejona etykietka jezusowatości, matkoboskości albo aniołowatości.

Naprawdę mamy aż tak mało wyobraźni i tak bardzo musimy być zakodowani na cuda objawione?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

teraz już wiadomo skąd ten

teraz już wiadomo skąd ten demon pochodzi...Rozwalić tę ladacznicę... już na Marsie, to może i tu się zlęknie i odleci na Marsa..

 Miałem kiedyś proroczy sen.. Śniła mi się piękna pani z dzieciątkiem na rękach, w bekitnej szacie i koronie z aureoli. Zwróciłem się do niej z pytaniem kim jesteś.? ONA Z DZIWNYM UŚMIECHEM "ZJĘŁA" SWOJĄ TWARZ   I NAGLE SPOD PIĘKNEJ ŻYDOWSKIEJ TWARZYCZKI POJAWIŁ SIĘ ŁEB JASZCZURKI Z KŁAMI I ROZWOJONYM JĘZYKIEM....

 ...OD TEGO CZASU PRZESTAŁEM CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA I POZNAŁEM PRAWDĘ... I ZACZĄŁEM JĄ GŁOSIĆ...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Właśnie nie wierzę, bo mam

Właśnie nie wierzę, bo mam wiedzę a ty jesteś...wierzącym w cuda nie wida...

 Niczego nie narzucam, ale ile razy będzie mi się imię szatana wciskać w oczy, czy uszy, będę to z pasją i wręcz chamsko demaskował. Zamilczcie z tymi imionami, wierzcie w co chcecie, ale abym tego sztańskiego pomiotu ani widział ani nie słyszał ... Bóg nie ma imienia, jest jeden i nie ma pośredników.  Szatan zawsze się posiłkował "trójcą" i "matką"...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika wdn

faktycznie Angelus, wiedza

faktycznie Angelus, wiedza Twoja jest przeogromna... zastanawiam się tylko dlaczego nikt Ciebie nie zna poza członkami i czytelnikami tej strony... mędrca tej wielkości powinien czcić cały świat... co tam świat, wszechświat...
pozdrawiam...

Portret użytkownika Ahfcbjjd

ahhhh talinnn kolejny artykuł

ahhhh talinnn kolejny artykuł z pod twego pióra który czai sie niczym jaguar aby stać sie niebawem miedzynarodowym wzorem rzetelnego dziennikarstwa.

nie tylko dopatrzyłes sie spisku, ale udowodniłeś tez światu ze na marsie jest matka boska. I jeszcze te niepodważalne dowody. 

Twoja mama musi byc dumna z tak zdolnego i inteligentnego dałna 

Portret użytkownika Sio

Jarosław czy ty zdajesz sobie

Jarosław czy ty zdajesz sobie sprawę, że przeklinasz Polaków za to, że inaczej myślą czy wierzą niż wy. A to jest droga do piekła w twoim zrozumieniu. Rzyczysz innym śmierci i bałwochwalstwo dla ciebie jest złe a arogancja nie. Biblijny bóg nie jest bogiem bo nie jest czysty i myśli w sposób ludzki. Biblia kłamie. Bóg tam podobno chroni wierzących w niego a w rzeczywistości nigdy tego nie zrobił. Dlatego, że Bóg stoi ponad i to że ktoś dostaje w d..pę od kogoś to może jest jego własna wina - nigdy o tym nie pomyślałeś? Dostaniecie za to, że innych wyzywacie od bałwochwalców i uważcie się za wybranych. Bóg ma to gdzieś kto i przed kim się kłania. On nie myśli jak ograniczony świadek czy katolik czy denna biblia oparta na urojeniach pustynnych ludków

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

A czego Ty na niego

A czego Ty na niego naskakujesz? On pisze to samo co ty... Tylko z innej strony. Nie powiesz chyba, że "Czarna Madonna" to świętojebliwa bogini Maryja??

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Sio

Masz wiedzę o wszystkim tylko

Masz wiedzę o wszystkim tylko nie o sobie Angelusie.

Zasada jest taka: im nowsza religia tym głupsza.

W najstarszej każdy jest bogiem sam dla siebie czego uczy Bóg.

Potem są idioci,którzy robią z siebie niewolnictwo i zachęcają bądź zmuszają innych do tego

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Tu się bardzo mylisz.... Nie

Tu się bardzo mylisz.... Nie ma głupiej religii.. Religia ma pociągać za sobą masy ludzkie i ogłupiać i to się jej udaje!!

Natomiast KAŻDA  religia jest kłamstwem. Kłamstwem na tyle doskonałym, że lękliwy człowiek czepia się jego, jak ostatniej deski ratunku przed nicością... Gdyby Człowiek od zarania swojego życia zgłębiał siebie pod mentalnym kierownictwem swoich bliskich, ludzki duchowy rozwój nie dopuściłby tego co dzieje się na Ziemi... Aby do tego nie doszło, wrogowie człowieka zaciemnili swoimi słowami i imionami jego duchowy rozwój ... religiami...

 Acha... Mając wiedzę o sobie, tym samym mamy wiedzę ( nie wiarę) o Bogu, gdyż jesteśmy jego duchową cząstką..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Sio

Nie jesteśmy cząstką Boga.

Nie jesteśmy cząstką Boga.

Są dwie rzeczy, które sprawiają,że człowiek nie jest jak On.

To są właśnie religie (w tym systemy i hierarchie uwielbianie aktorów i ludzi z pozycją itd) oraz brak charakteru czyli tego co czyni Boga Bogiem. Człowiek myśli jak insekt.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie jesteśmy cząstką Boga w

Nie jesteśmy cząstką Boga w sensie materialnym, lecz jego cząstka to nasza dusza i świadomość zainstalowane w fizycznym ciele.

Ten mentalny mezalians jest wyposażony w Wolną Wolę i dlatego człowiek jako całość nie jest cząstką Boga, lecz jego fizycznym doświadczeniem...

trochę to skomplikowane, ale myślę, że rozumiesz o coi mi chodzi... Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika El Koto

Znaczy się, mówisz sio, że

Znaczy się, mówisz sio, że najnowsza wspólna zjednoczona jedyna religia planetarna - pochodząca od masonerii będzie najgłupsza? Też tak podejrzewam i trzymam się z dala od tego. Po co i na co się torturować z tymi wyznawcami jabuhlona łażąc z nimi po jakiś kryptach i kanałach. Wolę wesołą zabawę na świeżym powietrzu i na słońcu.

https://s32.postimg.org/x6bb741n9/fikumiku.jpg

Skomentuj