Według internetowego proroctwa 29 lipca 2016 roku nastąpi Koniec Świata

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak przystało na XXI wiek, proroctwa są obecnie obwieszczane na kanałach YouTube. Jedno z nich przewiduje, że do końca tego miesiąca dojdzie do końca świata. Ma się to wydarzyć konkretnie w dniu 29 lipca. Globalna apokalipsa, ma rzekomo zetrzeć w pył całą ludzką populację.

 

Według kanału informacyjnego o jakże wymownej nazwie "End Time Prophecies", nadchodzi drugie przyjście Jezusa Chrystusa. W trakcie tego procesu wiele miejsc zostanie zniszczonych, na skutek nagłego przebiegunowania ziemskiego pola magnetycznego.

Jednak ci rzekomi prorocy z End Time Prophecies, w tym roku przewidywali już również asteroidę, która miała uderzyć w Ziemię 6 maja i sugerowali, że w czerwcu Barack Obama przyzna się, że jest antychrystem. Tym razem dokładają w promocji powtórne przyjście Chrystusa i towarzyszącą mu zmianę biegunowości ziemskiego pola magnetycznego jako siły zdolnej do wywołania katastrofalnych globalnych trzęsień ziemi.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Podszedł kiedyś pies gromadkę

Podszedł kiedyś pies gromadkę kotów. Podszedłszy bliżej spostrzegł, że wszystkie są tak zajęte, iż nie zwracają na niego uwagi. Przystanął więc zaciekawiony i zaległ w głębokiej trawie z boku, aby podpatrzeć kocie obyczaje.
W środku zgromadzenia stał wielki, wpływowy, piękny jak one wszystkie, Czarny Kocur z białą koloratką pod szyją, a mówił do nich w te oto piękne, niosące nadzieję słowa:
- "Módlcie się, siostry i bracia"! Zaprawdę powiadam wam, jeżeli będziecie się modlić wytrwale i bez zwątpienia w sercu swoim, to Niebo jako gradem cetnarowym, jako deszczem potopu obficie sypnie wam myszami, a obfitym łowom waszym nie będzie końca! Oto słowo Pańskie..."
Poprawiwszy, by nie dzwonił, i nie zdradził jego obecności dzwoniący o obrożę, zwieszający mu się z szyi medalik ( w jego pieskiej rzeczywistości  medaliki noszą psy... i katoliki...) pies uśmiechnął się z przekąsem na te słowa kątem paszczy, wycofał się tyłem i odszedł, cichaczem warcząc pod nosem, jak to bywa u psów nienawidzących wszystkiego, co psim swędem nie trąca:
- "No czyż nie durne, porażone ślepotą ducha i umysłu są te wszystkie koty!? Czyż nie jest napisane w Najświętszej Księdze wszystkich Psów" i każdemu psu od szczeniaka wiadomym, że od praojców jedyną, sprawiedliwą, słuszną i zbawienną zapłatą Nieba za psie głosy pokornie idące w Niebiosy nie są żadne cuchnące myszami myszy, ale nieprzebrane stosy wiecznie świeżych, cudownie wciąż i wciąż na nowo porastających mięsem kości"?  

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

2.47...22.07.16...: Pamiętamy

2.47...22.07.16...: Pamiętamy? TEY(to nie był!)...nocy: 16 laTemu w Wylatowie Bogowie zapodali ZNAK:osmiczny przekaz:
   CZERWONA kula wielokrotnie opadała i podnosiła się na polu T.FILIPczAKA...ROZZkładając na 4 str.ramiony z jaśniejącymi na końcach kulami  ŚWIatła a la spawarcze une!
  ONInf.zapodali: ZNAKI zbożowe niosą...TOMY ZNACZEŃ!!!
Tak więc...NIEBO opadło wtedy na Ziemię...czyniąc ZNAKrzyRZaR...LIVVY!!!
  Rozpisywałem się wam o KOŃCU ŚWI...od ur.ściśle do mnie "przylegającym" no i przez NIEBIAN...zapowiadanym od tys.leci ...więc nie od rzeczy będzie wam przypomnieć CZYM JESTb LICZBA 44: Otóż SYMBOLEM...połączenia ZIEMI i NIEBA!!!
 Jak teraz więc odczytacie KATAstrofę z 12.7.2016 r??? Dwa SKŁADY po 4 wagony...z v ponad 100/g...KAŻDY(!!!) CZOŁOWO...i DOKŁADNIE przy TABLICY=ZNAK: 51 !!!!!!!!!!!??????????????????????????
 O,tak...znaczy SZNEL...łączcie Ziemię i NIEBO...albo???
KONIEC...ŚWI...???Dokładnieje wam!!!
 Zwłaszcza po lekturze przesłania ze str. http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/pa_prophecies/pa_proph129polish.html
   
TY!lko spokojnie:...BOinA...CZEj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tak,tak skończymy na WOJNIE...
Astrolog Lyndoe widzial tak:
   "Jego...dzieło odniesie SUKCES,gdyż stał ON będzie PONAD jakąkolwiek narodowością czy religią !!!"...???????????????????????????????????
 ANO...to sem JA! Jako,że...dla mnie nie ma ŻADNEGO(bliskie ZERU!) znaczenia KIM jesteś,skąd pochodziśz w co wierzysz...:
  Alboś mi...BRAT albo? PAśzouuuuuuuVON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak,tak...będąc w ciele PATRZĘ na ŚWIAT z...GÓRY!!!
Noi zauważcie: SAM...sie z waszego bagna wyciągnąłem drąc WŁOSY z ROZZpat:RZ!!!Yyyyyyyyyy...:cie:
   NOSSS:
                 W środku dostojnego świata RÓŻA...
W imię nowych czynów przeleje KREW...narodu !
?????????????????????????????????????????
   Swoją tyŚZ! Tak,że...REMIS???I oto biegAaaaa...

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

1.36...Dziad:Y(44...): "MąRZ

1.36...Dziad:Y(44...): "MąRZ SSStraŚZ=NY...On MMMa 3 czo-ła!!!)PIe:Cie:...???

 Żyjemy w świecie...jakim?=INFORMACJA 100%!!! Tak jakby ...KOMPUTERZE KOSMICZNYM=...???BÓG czy jak tam kto woli !

Cokolwiek się DZIEJEsTylko? Wymianą informacji ...

Całe więc moje RZycie ociera się głównie o??? KONIEC ŚWI...Mogę wam o tym godzinami,ale...NOC blaknie(1.50!) więc ŚWIT...tu:ŚZ!

Powinienem bodaj umrzeć zaraz po narodzeniu: Heine medina...ospa...utopienie(w gnojówce!) ...przywalenie pod gruzami stodoły(na własne Z GŁUPOTY "pragnienie)...stratowanie końmi(wielokroć!)...zastrzelenie jak psa(?)...czy w wypadku komunikacyjnym ...A JEDNAK...???????????????????????????????

ONInf...ormatycy KOSMOSU(!!!123 oczywiście...) układają(?)a może UŁOŻYLI...taki PROgraMMM,w którym JA...nie ginę choćby nie wiem co...ale wy??? Niestety koteczki...dla DOBRA CAŁOŚCI...wielu z was opuści PLAN ZIEMSKI(REAL...) pozostawiwszy tu jeno swe kości...znaczy ?PIONKI...w GRZE Bogów z...nami !!! O czymś takowym,że z nami GRAJĄ i najczęściej WYGRYWAJĄ(!!!) znaleziono stosowny zapis w grobie któregoś z faraonów! GRA w 52 ! Jesli myslićie o...karcianej grze tysz dobrze,ale: JAM POCZĘTY w LIStOpadZie: 1952 r!!!

Prezypadek ?W życiu! Bogowie=kosmiczny intelekt tak to z(A)rządzili czyli ZAproGRAmowALI: TEN(=10!)typ sie ma ur.12.7.1953r ...KONIEC i KROPKA!

 Dlaczego akuratnie tak,w tej wsi,tym domu i tej rodzinie i tym KRAJU???ŚZ...podaju:ŚZ...:

ŻYD...Martin Buber wydedukował: BOGA w całości reprezentują 2 liczby: 12 i 7...

Zanim zapomnę: W filmie "KONIEC ŚWIATA"...na wieży Eifla stoi 2 boHHaterów,sie odwracają i ŚZ-TO TO(?6+1-KA!) widim? Ano...mają CYFRY na KLATACH: 12 i 7...

12.7...53 r to DOKładnie 44 dni po zdobyciu Mt.Everu: 28.V start: 29(SIC!!!) MAJ=V...Zdobycie...

Ur.się w r.ŚWIT AL SKI cHH...w d.nr.7 a pod 44 ochrzczon: NOA w takiej ks.Izajasza pod 44/7 co widim?

7 Któż jest do Mnie podobny? - Niech woła, 
niech to ogłosi i niech Mi dowiedzie! 
Kto przepowiedział przyszłość od wieków 
i to, co ma nadejść, niech nam obwieści! 

 Czujecie BLUe:SA? Bóg...wyzwał mnie na pojedynek(znaczy do GRY !!!) zanim się narodziłem???...

NO...nie byłbym tego tak całkiem pewien!!!Nasze istnienie...CUDEM jes+++ !!!

Zawsze uwielbiałem i nadal...filmy o podróżach w...CZASIE! Ost.Interstellar...?Z DNA KOSMITY!

 A taka np.J.Dickson w l.60(?)XX w będąc w NY o świcie...spozirając przez okno co zobaczyła? Nie wieżowce( 11.9.1982 TO...sie brało śluBBliXdniaczka!Ma:NY...oczy?wiście maniaczkaPUT?OO!!!...) ale...PUSTYNIĘ !!!A na niej ECHNATONA i NEFERRTETE,która TO...(znaczy CO?) niosła zawinięte w łachMA:NY? Ano...DZIECKO....,które ma się ur...W NASZYCH CZASACH...itd.itd...

2.19...??Hmmm Dzieje 2:19 

I sprawię dziwy na górze - na niebie, 
i znaki na dole - na ziemi. 
Krew i ogień, i kłęby dymu, 

  Cóż sie iwdziało takie cuda na niebie i ziemi,że...bez PAŁ litra:CHH...nie ROZZ bier!I oŚZ:TY...znaczy JA?MMM jes+b?...

  TO...zaleRZy!!!"M"...= SSSmr+b wasza .alBOO"o"...???????????????????????

WWWieMMM wsiOO"o" KInf.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika jou

moze bedzie a moze nie,koniec

moze bedzie a moze nie,koniec tutaj dla kazdego nastepuje w chwili jego smierci,moze to byc jutro,za 5 lat albo za godzine,lecz na pewno z kazdym dniem jest coraz blizej...a odnosnie komentarzy tutaj to tak jakby biblia przewidziala takie cos pod koniec czasow wlasnie, ze beda mowic najpierw ze koniec,koniec a nastepny etap to obojetnosc i wysmiewanie ze juz tyle koncow bylo itp. i jak pisze biblia jak zaczna kpic i wysmiewac apokalipse to wtedy nadejdzie nagle jak zlodzej w nocy.

Portret użytkownika korela

"Konies swiata ??? ale ja mam

"Konies swiata ??? ale ja mam kredyt do spłacenia (emotikon smtna minka)"

I powaznie to info o koncu swiata cie martwi? Pomijajac jak bzdurne sa te przepowiednie, to jakis koniec swiata musi nadejsc, bo ludzie takie teraz durne...

Portret użytkownika Shagrath

Wielu z Was wydaje się być

Wielu z Was wydaje się być wpływowymi osobami. Prroszę Was, przekonajcie tych z "End Time Prophecies", żeby koniec świata ogłosili raczej pod koniec sierpnia bądź we wrześniu. Skoro ma być koniec świata, to chcę wpierw wypocząć na zasłużonym urlopie, a nie tak zaraz "z marszu", po całorocznej harówie.

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Po pierwszym najściu świat

Po pierwszym najściu świat ludzki nie może się pozbierać a już zapowiadają powtórne najście Ch. - czy ci "prorocy" ich maććć  miłosierdzia za grosz, a na pewno za 30 sebrników, nie mają?! Kto to wytrzyma: wszystkie wielkie i pomniejsze wojny ulęgły się na łonie tzw. chrześcijaństwa, w tym krucjaty, terror Proroka właśnie na naszych zaropiałych oczach w rozkwicie i kto wie czy za dwa lata do meczetów nas kijami bambusowymi nie popędzą - a tu ponownie ma przyjść sprawca pierwszego zamieszania? Never na Forever - ten numer nie przejdzie, Kościół nie lubi dzielić się Wadzą, tego Drugiego Ch. ekskomunikuje lecz pierwej wysmaruje sadzą...

Portret użytkownika Faustyna

TYLKO JEDYNY BOG WIE KIEDY TO

TYLKO JEDYNY BOG WIE KIEDY TO BEDZIE,NAWET  SYN BOZY NIE WIE,KIEDY NASTAPI POWTORNE PRZYJSCIE P.JEZUSA w wielkiej chwale,ale wszystkie znaki na Niebie mowia ,ze wkrotce....,warto byc przygotowanym(z radoscia i uwielbieniem naszego zbawiciela)KROLUJ NAM CHRYSTE ZAWSZE I WSZEDZIE.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Idiotka... Przecież "Syn Boży

Idiotka... Przecież "Syn Boży" to Bóg jakby w trzeciej osobie jednego Boga, czyli pojebali wam w głowach głupie mochery... Jak to Bóg "w trójcy jedyny" ma nie wiedzieć idiotko, kiedy "powtórnie" przyjdzie??

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Shagrath

Dopiero co zapowiadany był

Dopiero co zapowiadany był "pewny" upadek dolara. Gdybym chciał co koniec świata / upadek dolara / przebiegunowanie / przelot asteroidy urządzać chlanie - o normalnych okazjach nie wspominając, to popadłbym w alkoholizm Wink

Portret użytkownika dd

1) To już wiadomo - wystarczy

1) To już wiadomo - wystarczy poczytać Pismo Święte

2) Oby w końcu nadszedł koniec - chociażby z powodów jakie tutaj wypisujecie, chociażby z rozwarstwienia społecznego, chociażby z powodu cierpień wielu nie osób a narodów, wojen, głodu itp.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Hmmm. a już myślałam, ze 6

Hmmm. a już myślałam, ze 6 raz w tym dziesięcioleciu nadleci nibiru...

Ciekawe czy w TV będzie transmisja na żywo z tego wiekopomnego wydarzenia...

Swoją drogą nadal nie mogę znaleźć informacji co porabia ten gość od 2012 (Patryk Geryl)...

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

20.14...14.7...: Podiwam

20.14...14.7...: Podiwam waszeciów humor,ale...: od dość dawna zaznaczałem tu i TAM(TAM!): KONIECywilizacji waszej zapchlonej...(krwiopijczej!) bLIS:KI...

 29...(=99...czy też 18...) jak pamiętamy(?) pojawiło się w znaku zbożowym w owej 11:11 grupowej a z 57 kuleczek złożonej spirali  gdzie przy 28 kuleczce sie zaczyna a w 29 wbijakby...symboliczny : GRÓB!

 Ta cywilizacja MUSI i upA:D?nie...PO.licz:O,ne?...: A CO potem? 

RAJ na Ziemi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

bez paniki - po pierwszym

bez paniki - po pierwszym nadejściu Jezusa tylko Judasz się przebiegunował... reszta izraelitow już wcześniej była gejami...

bardziej martwi mnie spiderman, bo odkąd go ugryzł pająk chłopak nie może znaleźć kobiety... czyżby i on miał zostać przebiegunowany?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Oby tylko gejami... Toż to

Oby tylko gejami... Toż to były osobistości rżnące wszystko co nie ma kręconego ogonka i na drzewo nie ucieka...

 Pierwsi papieże Rzymu, po upadku cesarstwa przejęli osobowosci Kaliguli pod znakiem szatanskiego krzyża...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zibi1973

Końca nie będzie,może dla

Końca nie będzie,może dla niektórych co będą musieli odejść z tego świata,przeważnie to osoby starsze już niepracujące,emeryci,po nekrologach to od 50 w górę,jak na takie małe miasteczko to śmierć oszalała,idąc do domu przechodzę koło cmentarza i co 2,3 dni nowe nekrologi,a dlaczego końca nie będzie,za dużo zainwestowane w ziemię i jak oni to mówią w bąki,a barana też nie wezmą bo nie da rady wszystkiego ogarnąć,nie musicie wierzyć o tych zgonach,najlepiej popytać księdza,może kogoś z zakładów pogrzebowych,ja pytałem,to powiedział że nie nadążają palić,widać że biznes pochówkowy ma się dobrze,z miliard ludzi lub więcej będzie musiało zginąć a żeby zrobiła się taka ilość to trzeba wojny, która się zbliża wielkimi krokami

Portret użytkownika Sio

No to Angelus masz tylko

No to Angelus masz tylko kilka dni na nawrócenie się na Jezusa, bo jak  przyjdzie to ci wykastruje i pozostaną resztki jak u bacy.

Podobno baca śpiewa mezosopranem czy ktoś coś wie na ten temat?

Portret użytkownika Sio

Reksiu nie ma czegoś takiego

Reksiu nie ma czegoś takiego jak jezus. Kidyś wierzono w krishnę czy ozyrysa. To był tylko mit taki sam jak jezusa.

Takie osoby były, ale nie były takie jak je ludzie sobie wyobrażają. Owszem są rejony w których można się spotkać z ich wizerunkami, ale to nie jest rejon rzeczywisty i nie jest oparty na ich istnieniu, ale na ludzkiej sile wiary. Fizycznie ludzka świadomość jest daleko od tworzenia fizycznego istnienia  więc bawiąc się w Boga tworzą coś nierealnego co potem tworzy religie, wizje itd a potem paradoksalnie klękają przed tym.

Tak czy owak uważam, że popełniasz błąd będąc tak nagatywnym do jezusa bo jego nie ma a nienawiść pozostaje w Tobie, a więc komu to służy? Ostatecznie wyzbędziesz się nienawiści i takich niskich przywyczajeń. I to nie jest kwestia walki z wiatrakami, których nie ma tylko tego kim staniesz się w przyszłości, jaką wspaniałą istotą niezależną od cudzych wyobrażeń

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Myslałem, że jesteś bardziej

Myslałem, że jesteś bardziej inteligentny.. Oczywiście nie darzę nienawiścią jakiegoś jezusa, bo nie jest tym, co przedstawia fałszywa księga.

Ja "nienawidzę" ludzi a raczej ich głupoty, która zaślepia im obraz boskiego bytu...

Dlaczego? Bo przyszło mi żyć wśród kretynów i nie mam na to wpływu.

To raczej bezsilna złość a nie nienawiść...Bo czy można nienawidzieć idiotów?

 Wspaniałą i niezależną istotą ja już jestem...  A sądzę, że tak jest bo czuję się absolutnie wolny od lęku i fobii..

 Mylisz się oczywiście co do religii... Religię nie "wymyślają" ludzie, lecz ci co wiedzą, że część populacji jest zbyt empatyczna, by uwierzyć w ewolucję a dostatecznie naiwna i przestraszona, by uwierzyć w coś co chce usłyszeć... W imię tej ułudy odda swoją duszę, której ze strachu przed śmiercią nie czuje, więc musi w nią uwierzyć...  Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Reksiu - uwierz tym panom,

Reksiu - uwierz tym panom, oni prawdę piszą!! Oczywiście jest wolność wierzeń w co się chce, tylko...po co?? Czy warto marnować życie/żyć złudzeniami i chodzić jak ten osioł na niewidzialnym pasku religijnych hosztaplerów kiedy żyje się - raz!! - i to ledwie kilkaset milionów sekund?! Mam nadzieję że poniższe pozwoli ci się lepiej zastanowić nad powyższym...

"ŻYCIE PO RZEŹNI"

Gadają sobie  dwie  świnki ... "Wierzysz w życie po Rzeźni"?  
- Jasne. Coś tam musi być. Mnie się wydaje, że odprowadzenie świni do Rzeźni to przwdziwy początek jej nowego, lepszego życia. Nasze życie w chlewie jest po to, żeby się przygotować na to, co będzie potem, w życiu po Rzeźni!  
- Głupoty opowiadasz! Nikt nigdy nie widział, żeby świnia odprowadzona do Rzeźni pojawiła się kiedykolwiek ponownie jako szczęśliwa świnia, co najwyżej jako garmażerka! To proste, w Rzeźni życie świni się kończy. Pogódź się z tym!  
- Nieprawda. W Rzeźni życie dopiero się zaczyna! Rzeźnia to miejsce gdzie koryta są zawsze pełne. W Rzeźni jest czysto, nie tak jak w chlewie, gdzie robimy pod siebie. W Rzeźni świnie nie muszą tłoczyć się tak jak tu, w chlewie, bo w Rzeźni jest mnóstwo miejsca dla każdej świni. Po prostu, życie po Rzeźni to spełnienie wszystkich wymarzonych, świńskich ziemskich pragnień!  
- Ale skąd ty to wszystko wiesz? Mówisz to z takim przekonaniem, jakbyś sam kiedyś widział Rzeźnię na własne oczy! A przecież żadnej świni nie udało się stamtąd wrócić.
- Wiem, bo usłyszałem to od Czarnego Wieprza.  
- A kto to taki?  
- Czarny Wieprz jest najmądrzejszą świnią w całym naszym chlewie. Pięknie mówi i zna odpowiedzi na wszystkie pytania!!  
- Czy to czasem nie jest ten wieprz, który nigdy nie był z żadną maciorą? Ten, co ciągle wtrąca się, kiedy widzi młodego wieprza i młodą świnkę przebywających razem, mówiąc im, że wolno im to robić jedynie w celu hodowli prosiąt, a jak nikt nie widzi - chędoży młode loszki a nawet młodych, posługujących mu wieprzków?  
- Tak, to on. Przyznaję, on jest trochę inny... Ale to nieistotne, bo Czarny Wieprz pomimo swoich upodobań do młodzianków cieszy się w Chlewie naprawdę wielkim szacunkiem wśród większości świń. Do tego stopnia, że wiele z nich, w dowód szacunku, regularnie wysyła i oddaje mu część zawartości swojego koryta!  
-- Niesamowite!!!  
- Czemu się tak dziwisz? Świnia o takiej pozycji w chlewie nie może tak po prostu żyć jak zwykła świnia. Czy to takie złe oddać mu niewielką część swojej dziennej paszy? Czyż nie napisano w "Świętej Xiędze Wszystkich Świń", iż "nie samym korytem świnia żyje"?!  
- Założę się, że to też słowa Czarnego Wieprza... Ale cóż, jak uważasz. Mam inne pytanie. Skąd Czarny Wieprz wie to wszystko o Rzeźni? Przecież on również nigdy tam nie był?  
- Usłyszał to od innego Czarnego Wieprza, starszego niż nasz.  
- A ten starszy Czarny Wieprz - skąd on to wiedział?  
- Niestety, nie możemy go spytać, bo On już dawno odszedł do Rzeźni w Domu Ojca... Ale, o ile pamiętam, Czarni Wieprze od wieków przekazują sobie z pokolenia na pokolenie wiedzę o Rzeźni, z przykazaniem, aby nauczały ją w całym Chlewie!  
- Rozumiem, ich też nie możemy zapytać. Czy zatem, poza opowieściami, są jakieś dowody na istnienie tego "życia po Rzeźni"?  
- Oczywiście. To, że ty, ja i cały chlew istniejemy, jest najlepszym tego dowodem! To, co się z nami dzieje, musi mieć jakiś głebszy niż tylko koryto, Sens! Pomyśl sam, czym by było nasze życie, gdyby jego celem nie było przygotowanie się do życia po Rzeźni?  
- Chyba żartujesz. To nie jest żaden dowód. Z tego, że jak Świat długi i szeroki istnieje Jeden Wielki Powszechny Chlew wcale nie wynika to, że istnieje jakiekolwiek życie po Rzeźni, ani tym bardziej to, że wygląda ono akurat tak jak to opisuje Czarny Wieprz!! Może Rzeźnia to coś zupełnie innego? Nie rozumiem, jak można wierzyć w takie rzeczy, nie mając do tego żadnych podstaw?  
- Ty nic nie rozumiesz. Żadne dowody nie są nam potrzebne! Czarny Wieprz mówi - "Dobra Świnia" wierzy na słowo. Świnia wątpiąca to "Zła Świnia"! Wiesz co? Im dłużej z tobą rozmawiam, tym bardziej widzę, że Czarny Wieprz ma rację. Jesteś Złą, niewierzącą Świnią! Tylko ci w głowie koryto i maciory. Ale poczekaj, jeszcze się przekonasz. Życie w chlewie trwa krótko. Zobaczymy jak ciebie będą odprowadzać do Rzeźni. Jeszcze sobie przypomnisz o Czarnym Wieprzu!"

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Reksiu - uwierz tym panom,

Reksiu - uwierz tym panom, oni prawdę piszą!! Oczywiście jest wolność wierzeń w co się chce, tylko...po co?? Czy warto marnować życie/żyć złudzeniami i chodzić jak ten osioł na niewidzialnym pasku religijnych hosztaplerów kiedy żyje się - raz!! - i to ledwie kilkaset milionów sekund?! Mam nadzieję że poniższe pozwoli ci się lepiej zastanowić nad powyższym...

"ŻYCIE PO RZEŹNI"

Gadają sobie  dwie  świnki ... "Wierzysz w życie po Rzeźni"?  
- Jasne. Coś tam musi być. Mnie się wydaje, że odprowadzenie świni do Rzeźni to przwdziwy początek jej nowego, lepszego życia. Nasze życie w chlewie jest po to, żeby się przygotować na to, co będzie potem, w życiu po Rzeźni!  
- Głupoty opowiadasz! Nikt nigdy nie widział, żeby świnia odprowadzona do Rzeźni pojawiła się kiedykolwiek ponownie jako szczęśliwa świnia, co najwyżej jako garmażerka! To proste, w Rzeźni życie świni się kończy. Pogódź się z tym!  
- Nieprawda. W Rzeźni życie dopiero się zaczyna! Rzeźnia to miejsce gdzie koryta są zawsze pełne. W Rzeźni jest czysto, nie tak jak w chlewie, gdzie robimy pod siebie. W Rzeźni świnie nie muszą tłoczyć się tak jak tu, w chlewie, bo w Rzeźni jest mnóstwo miejsca dla każdej świni. Po prostu, życie po Rzeźni to spełnienie wszystkich wymarzonych, świńskich ziemskich pragnień!  
- Ale skąd ty to wszystko wiesz? Mówisz to z takim przekonaniem, jakbyś sam kiedyś widział Rzeźnię na własne oczy! A przecież żadnej świni nie udało się stamtąd wrócić.
- Wiem, bo usłyszałem to od Czarnego Wieprza.  
- A kto to taki?  
- Czarny Wieprz jest najmądrzejszą świnią w całym naszym chlewie. Pięknie mówi i zna odpowiedzi na wszystkie pytania!!  
- Czy to czasem nie jest ten wieprz, który nigdy nie był z żadną maciorą? Ten, co ciągle wtrąca się, kiedy widzi młodego wieprza i młodą świnkę przebywających razem, mówiąc im, że wolno im to robić jedynie w celu hodowli prosiąt, a jak nikt nie widzi - chędoży młode loszki a nawet młodych, posługujących mu wieprzków?  
- Tak, to on. Przyznaję, on jest trochę inny... Ale to nieistotne, bo Czarny Wieprz pomimo swoich upodobań do młodzianków cieszy się w Chlewie naprawdę wielkim szacunkiem wśród większości świń. Do tego stopnia, że wiele z nich, w dowód szacunku, regularnie wysyła i oddaje mu część zawartości swojego koryta!  
-- Niesamowite!!!  
- Czemu się tak dziwisz? Świnia o takiej pozycji w chlewie nie może tak po prostu żyć jak zwykła świnia. Czy to takie złe oddać mu niewielką część swojej dziennej paszy? Czyż nie napisano w "Świętej Xiędze Wszystkich Świń", iż "nie samym korytem świnia żyje"?!  
- Założę się, że to też słowa Czarnego Wieprza... Ale cóż, jak uważasz. Mam inne pytanie. Skąd Czarny Wieprz wie to wszystko o Rzeźni? Przecież on również nigdy tam nie był?  
- Usłyszał to od innego Czarnego Wieprza, starszego niż nasz.  
- A ten starszy Czarny Wieprz - skąd on to wiedział?  
- Niestety, nie możemy go spytać, bo On już dawno odszedł do Rzeźni w Domu Ojca... Ale, o ile pamiętam, Czarni Wieprze od wieków przekazują sobie z pokolenia na pokolenie wiedzę o Rzeźni, z przykazaniem, aby nauczały ją w całym Chlewie!  
- Rozumiem, ich też nie możemy zapytać. Czy zatem, poza opowieściami, są jakieś dowody na istnienie tego "życia po Rzeźni"?  
- Oczywiście. To, że ty, ja i cały chlew istniejemy, jest najlepszym tego dowodem! To, co się z nami dzieje, musi mieć jakiś głebszy niż tylko koryto, Sens! Pomyśl sam, czym by było nasze życie, gdyby jego celem nie było przygotowanie się do życia po Rzeźni?  
- Chyba żartujesz. To nie jest żaden dowód. Z tego, że jak Świat długi i szeroki istnieje Jeden Wielki Powszechny Chlew wcale nie wynika to, że istnieje jakiekolwiek życie po Rzeźni, ani tym bardziej to, że wygląda ono akurat tak jak to opisuje Czarny Wieprz!! Może Rzeźnia to coś zupełnie innego? Nie rozumiem, jak można wierzyć w takie rzeczy, nie mając do tego żadnych podstaw?  
- Ty nic nie rozumiesz. Żadne dowody nie są nam potrzebne! Czarny Wieprz mówi - "Dobra Świnia" wierzy na słowo. Świnia wątpiąca to "Zła Świnia"! Wiesz co? Im dłużej z tobą rozmawiam, tym bardziej widzę, że Czarny Wieprz ma rację. Jesteś Złą, niewierzącą Świnią! Tylko ci w głowie koryto i maciory. Ale poczekaj, jeszcze się przekonasz. Życie w chlewie trwa krótko. Zobaczymy jak ciebie będą odprowadzać do Rzeźni. Jeszcze sobie przypomnisz o Czarnym Wieprzu!"

Skomentuj