Według szefa Komisji Europejskiej, przywódcy z obcych planet niepokoją się o los UE

Kategorie: 

Źródło: własne

Jean-Claude Juncker znany jest ze swoich wielu globalistycznych i często kontrowersyjnych opinii na temat współczesnej Europy, ale jego ostatnia wypowiedź przyćmiła je wszystkie. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w pełnej powadze stwierdził, że przywódcy innych planet martwią się o to jaką drogą pójdzie Unia Europejska.

 

 

Pomijając kwestię tego czy Jean-Claude Juncker rzeczywiście utrzymuje kontakty z przedstawicielami pozaziemskich cywilizacji to w całej tej historii najdziwniejsze zdaje się podejście jakie prezentuje on sam. Fakt że od dnia 28 czerwca gdy jego wypowiedź po raz pierwszy pojawiła się w sieci nikt nie usiłował jej prostować ani choćby zbyć śmiechem wydaje się dość intrygujący.

Trzeba doprawdy nie mieć wyobraźni by pozwolić takim plotkom krążyć w sieci i nie zaprezentować choćby najgłupszego wyjaśnienia. Oczywiście można też sugerować, że cała ta sytuacja zaistniała w wyniku zwykłego przejęzyczenia, ale wtedy wyjaśnienie wszystkiego zajęłoby przecież tylko chwilę.

Zresztą równie prawdopodobnym może być to, że przewodniczący Komisji Europejskiej mówił pod wpływem alkoholu, co podobno zdarzało mu się już w przeszłości i to wielokrotnie. Do ustalenia pozostaje wtedy fakt czy wpływ procentów wpłynął na jego wymowę czy może poprostu na poziom prawdomówności.

 

Jak nie trudno się domyśleć wypowiedź Junckera wywołała falę spekulacji odnośnie tego co stało za jego słowami. Czy wreszcie doczekaliśmy się długo oczekiwanego ogłoszenia istnienia Obcych ? Czy byliśmy świadkami zdarzenia które zapisze się na kartach historii ? Na odpowiedź na to i wiele innych tego typu pytań musimy jednak poczekać przynajmniej do oficjalnego oświadczenia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nawet nie zdajesz sobie

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, co napisałeś... skoro nie mogą widoku znieść ukrzyżowanego chrystusa, to znaczy, że ponieśli gdzieś klęskę i są wściekli, że ich demon został ukrzyżowany.... Gdyby był ich wrogiem, to powinni się cieszyć...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Jinker5

Celowa sciema ze zagraża nam

Celowa sciema ze zagraża nam niebezpieczeństwo z zewnątrz. Ludzie mają się bać  by pokladac ufność większą we władze na ziemi. Chcą zabrać mam życie żebyśmy wszystko im oddali w imię "bezpieczwnstwa". Zaklamany matoł bez matury wywalony ze szkoły za młodu gada kacapoly.

Portret użytkownika Banderapederasta

Wczoraj póżnym wieczorem

Wczoraj póżnym wieczorem odebrałem transmisję z obrad międzyplanetarnego zespołu genderowego.Rzeczywiście,szaraki,buraki,glony i jaszczury  zaniepokojeni są niskim stanem alkoholu we krwi Junckera i Schulza.Zalecono im zwiększenie dawki.

Ponadto pozytywnie wypowiedzieli się o planach Pork-Poroszenki dotyczących wybudowania pomnika gwałtu zbiorowego dokonanego na Banderze przez siepaczy z NKWD w Hucie Pedalskiej..Ponoć znależli się świadkowie którzy widzieli jak dokonano gwałtu na hieroju Banderze.Świadek Ihor Kutasowicz twierdzi ,że Bandera  w obawie przed gwałtem przebrał się w strój chłopki upowskiej.Kiedy go pojmali czekiści i podnieśli kiece zrobiło się głośno ponieważ upowska baba miała chuja.Sprawę w sowieckim stylu rozwiązał komandir Izaak Iwanow twierdząc ,że upowskie baby tak mają i nada w żopu.Tak też uczyniono.Po gwałcie osłabionego i wycieńczonego pozostawiono na stogu siana.Współplemieńcy pobiegli na ratunek Banderze okładając kwaśnym mlekim spuchnięte czerwono czarne dupsko Bandery.

Do sprawy molestowania Bandery odniosła się w telewizji republika redaktor Gójska-Hejke ,ktora na czas komentowania spraw upadlińskich zmienia się w vel Hójską-Gej ke.Stwierdziła mianowicie  ,że było to bezprecedensowe zdarzenie gwałtu na Banderze dokonanego przez 20 czekistów.Sprawą zaintersował się Żurawski vel Banderowski Przemysław i wraz z Tymą Upadlińskim skierowali rezolucję do Junckera i Schulza.Sprawa przez dwóch ostatnich nie została jeszcze rozpoznana jako ,że ostatni są w transie transmisyjnym z przedstawicielami rady międzyplanetarnej płci XXXLYYYM.

Portret użytkownika lolo pindolo

Nieprawda! przecież nawet

Nieprawda! przecież nawet dziecko wie że Plejadianie, Arkturianie, Andromedanie, Reptilianie, Draco, Archonci, Elohim, Nephilim, Annunaki, Zeta Reticuli niepokokoją się o zamieszanie wokół Trybunału Konstytucyjnego w Polsce i stan naszej demokracji.

Portret użytkownika Harmony38

Ży.dki-defincja -"Plemie

Ży.dki-defincja -"Plemie żmijowe" -Najgorsza plaga szarańczy i pasożytów na Ziemi.Trzeba ich sie pozbyć z Naszej Ojczyzny inaczej dalej bedą pasożytować na Nas rodowitych mieszkańcach ziemi Rzeczpospolitej Polskiej.Jak rozpoznać żmije ?1.Żywi sie negatywnymi wibracjami,wzbudza u Polaka lęk i poczucie winy.2Zawiść -jest jak pies ogrodnika.3. Podstawa żmij KŁAMSTWO potrafi tak obrócić dana sytuacje na swoją korzyść że drugi czlowiek z takim idiotą niema co rozmawiać bo żmija duszy niema a jak ma to demoniczna zaś Polak Ducha Świetego dlatego ni jak maja ze sobą te dwie nacje.Trzeba te chwasty wyrywać z korzeniami.Jak wyglądają ? mają niezły kamuflarz przypominajcy Homo sapiens choc nimi nie są !

Strony

Skomentuj