Według szefa Komisji Europejskiej, przywódcy z obcych planet niepokoją się o los UE

Kategorie: 

Źródło: własne

Jean-Claude Juncker znany jest ze swoich wielu globalistycznych i często kontrowersyjnych opinii na temat współczesnej Europy, ale jego ostatnia wypowiedź przyćmiła je wszystkie. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w pełnej powadze stwierdził, że przywódcy innych planet martwią się o to jaką drogą pójdzie Unia Europejska.

 

 

Pomijając kwestię tego czy Jean-Claude Juncker rzeczywiście utrzymuje kontakty z przedstawicielami pozaziemskich cywilizacji to w całej tej historii najdziwniejsze zdaje się podejście jakie prezentuje on sam. Fakt że od dnia 28 czerwca gdy jego wypowiedź po raz pierwszy pojawiła się w sieci nikt nie usiłował jej prostować ani choćby zbyć śmiechem wydaje się dość intrygujący.

Trzeba doprawdy nie mieć wyobraźni by pozwolić takim plotkom krążyć w sieci i nie zaprezentować choćby najgłupszego wyjaśnienia. Oczywiście można też sugerować, że cała ta sytuacja zaistniała w wyniku zwykłego przejęzyczenia, ale wtedy wyjaśnienie wszystkiego zajęłoby przecież tylko chwilę.

Zresztą równie prawdopodobnym może być to, że przewodniczący Komisji Europejskiej mówił pod wpływem alkoholu, co podobno zdarzało mu się już w przeszłości i to wielokrotnie. Do ustalenia pozostaje wtedy fakt czy wpływ procentów wpłynął na jego wymowę czy może poprostu na poziom prawdomówności.

 

Jak nie trudno się domyśleć wypowiedź Junckera wywołała falę spekulacji odnośnie tego co stało za jego słowami. Czy wreszcie doczekaliśmy się długo oczekiwanego ogłoszenia istnienia Obcych ? Czy byliśmy świadkami zdarzenia które zapisze się na kartach historii ? Na odpowiedź na to i wiele innych tego typu pytań musimy jednak poczekać przynajmniej do oficjalnego oświadczenia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Alicja

   On wie co mówi  ale to

   On wie co mówi  ale to bedize bardziej  spowodowane "efektem Schumana ' jak  ktory powoduje że glupota ludzi  rzadzacych UE  bedzie bardziej widoczna  jak tez ich  bezwolność   i sterowalność   przez wladcow' innych planet. Apokalipsa podnosi kurtynę  a to co na scenie napawać powinno wstydem z powodu upadku z powodu chciwosci i pychy .

Portret użytkownika Adam

To, że przywódcy Unii

To, że przywódcy Unii Europejskiej są z innej planety chyba już dawno nikogo nie dziwi. Prostowania banana ani marchewki jako owocu nie wymyśliłby żaden ziemianin (no chyba że po "grzybkach"). A to, że martwią się o przyszłość Unii to też nie sensacja. W końcu kto im zapłaci za temu podobne brednie tyle pieniędzy.

Portret użytkownika LKT

Poziom komentarzy świadczy o

Poziom komentarzy świadczy o komentujących. Dla ludzi, których świadomość nie dojrzała, pewne fakty są nie do przyjęcia.

Obcy są na Ziemi. Jednak te rasy, które martwią się o los UE, napewno nie są ludziom przychylne.

Nawet w obrębie jednej rasy istnieją różnice w stosunku do rasy ludzkiej.

Jest napewno wielu obserwatorów. Często nawet nieświadomych, że nie są z Ziemi. 

Zresztą nie wiem czy jest sens z mojej strony o tym pisać, bo pewnie mnie zmieszacie z błotem.

Portret użytkownika taka prawda

Ci  obcy którzy stoją za

Ci  obcy którzy stoją za planami UE  inaczej NWO bo UE to poczatkowy projekt NWO globalnej dyktatury

są reptylianami - gadami łatwo to zauwazyć jakie zboczenia się promuje LGTB związki jednopłciowe itd.

Portret użytkownika Xystos

jedynie ci ktorych robota

jedynie ci ktorych robota jest

utrzymywanie ludzi w niewiedzy

moga ci "skoczyc na plecy".

prawdopodobnym jest ze kosmici niesa do.nas nastawieni pozytywnie.

pomyslcie;dlaczego Rosja I NATO jeszcze nieskoczyli sobie do gardel?

Portret użytkownika Leszko2012

Nie przesadzajcie. On użył po

Nie przesadzajcie. On użył po prostu metafory. Nigdy nie słyszeliście, że jakiś facet lub kobieta jest z innej planety? Oczywiściemożna pisać teraz, że "wiedział, co mówi", ale jakoś nikt na sali plenarnej nie zareagował zdziwieniem, więc każdy wziął to za metaforę. 
Jesteście z nieco innej planety... Wink
 

Portret użytkownika Alien4791

No bo tak jest, obcy sa na

No bo tak jest, obcy sa na Ziemi pośród ludzi i wokół Ziemi też. Dobrze się przyglądajcie, bo może Wasz sąsiad też jest Kosmitą. Wbrew wszelkim spekulacjom jakie tu czy na innych portalach się lansuje niemiłosiernie, obcy nie chcą przejąć Ziemi, bo życie na Ziemi będzie trwało może z 1800 lat, a poza tym zrobiliby to już dużo wcześniej np. za czasów Noego. Obcy pomogli Ludzkości po Potopie i odlecieli. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Obcy tak nam pomogli, że

Obcy tak nam pomogli, że wpierw wprowadzili niewolnictwo, chrześcianizm, kapiatalizm, socjalizm, faszyzm talmutyzm a teraz czekają, by nam zajebać resztki czystych dusz...

 za każdym razem przy ttej pomocy chowali się jak szczury do nory we wnętrzu Ziemi...

 Starzy ludzie powiadają, że nalezy liczyć tylko na siebie samego.. i mają bezwględną rację..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika tomasz26

jak wiadomo po kłótni min. o

jak wiadomo po kłótni min. o monoteizm upadli rozleźli się po ziemi jak szarańcza cześć z nich zawędrowała do europy ..założyli sobie swoją religię kult i zaczęli uprawiać ludzkie umysły nawożąc je co jakiś czas nowymi izmami..ale po matulku jak to jest z prawem przyczyny i skutku przychodzi czas na skutek ...wielu zaczyna mówić sprawdzam ,a najciekawsze to grono się powoli poszerza:)

Portret użytkownika Kloszard

I jakie jeszcze BREDNIE nam

I jakie jeszcze BREDNIE nam zaczną wciskać?
Niby Obcy co?
Są na ziemi od pięciu minut i zastraszyli rządzących?
Przyglądali się nam przez tysiące lat pozwalając na wojny i inne krzywdy, cierpliwie czekając na rozwój cywilizacji i postęp po to by akurat teraz zastraszać rządzących?????
Z jakiegoś dziwnego powodu nie chcieli wcześniej edukować ludności po to by szybciej nastąpiła cywilizacja?????
Mając ogromnie nieporównywalnie większą wiedzę od nas pozwolili nam na rozwój po to by teraz nas zastraszać.
Ludzie puknijcie się w czoło, szczególnie wy którzy choć troszeczke dajecie wiarę w takie rzeczy????
Jeżeli chodzi o jakichkolwiek Obcych w takich sytuacjach i tematach, to jedyni o jakich może być mowa to Pasożytnicza Nacja Obcych o rodowodzie Chazarskim.

 

Portret użytkownika benet

Już sama wiadomosć troski

Już sama wiadomosć troski obcych o UE mną wstrząsnęła, ale Matis to taki typek, który lubi się nad nami pastwić i żeby dopęłnić obrazu grozy, dorzucił jeszcze gębę E.T. a na dodatek czepia się alkoholika o prawdomównosć zarzucając mu, że bredzi po alkoholu.  No, doprawdy, włos się jeży, serce kołacze, mózg lasuje, słowem horror Smile

Portret użytkownika Rodak

Juncker na głowe upadł i

Juncker na głowe upadł i bredzi, bo nie ma niczego mądrego do powiedzenia. Jemu juz przywidzenia sie zdarzają, bo samoobrona swego stołka jest bardzo ważna i  rob iona rózny i metodami, nawet tymi z zaświatów.

Portret użytkownika wicher

mnie bardziej zastanawia

mnie bardziej zastanawia powaga panujaca na sali podczas tej wypowiedzi , mowisz przejezyczenie? ok , tylko dlaczego nikt nie zareagowal w zaden sposob , nikt sie nie zasmial , nikt nie popatrzyl zdziwiony , nikt nie komentowal ....i to jest najciekawsze , a jezeli po pijaku , ok czego po trzezwemu nie powiesz to po pijanemu wykrzyczysz  + ciekawa reakcja publicznosci i ....wnioski wyciagnijcie sami 

Portret użytkownika Znawca

To teraz jest jasne dlaczego

To teraz jest jasne dlaczego UE usunela wszystkie krzyże z intytucji unijnych, bo przecież te duchy które slysza w swoich głowach główni masoni nie mogą znieść widoku ukrzyżowanego Chrystusa ! Zresztą sami masoni też.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nawet nie zdajesz sobie

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, co napisałeś... skoro nie mogą widoku znieść ukrzyżowanego chrystusa, to znaczy, że ponieśli gdzieś klęskę i są wściekli, że ich demon został ukrzyżowany.... Gdyby był ich wrogiem, to powinni się cieszyć...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Jinker5

Celowa sciema ze zagraża nam

Celowa sciema ze zagraża nam niebezpieczeństwo z zewnątrz. Ludzie mają się bać  by pokladac ufność większą we władze na ziemi. Chcą zabrać mam życie żebyśmy wszystko im oddali w imię "bezpieczwnstwa". Zaklamany matoł bez matury wywalony ze szkoły za młodu gada kacapoly.

Portret użytkownika Banderapederasta

Wczoraj póżnym wieczorem

Wczoraj póżnym wieczorem odebrałem transmisję z obrad międzyplanetarnego zespołu genderowego.Rzeczywiście,szaraki,buraki,glony i jaszczury  zaniepokojeni są niskim stanem alkoholu we krwi Junckera i Schulza.Zalecono im zwiększenie dawki.

Ponadto pozytywnie wypowiedzieli się o planach Pork-Poroszenki dotyczących wybudowania pomnika gwałtu zbiorowego dokonanego na Banderze przez siepaczy z NKWD w Hucie Pedalskiej..Ponoć znależli się świadkowie którzy widzieli jak dokonano gwałtu na hieroju Banderze.Świadek Ihor Kutasowicz twierdzi ,że Bandera  w obawie przed gwałtem przebrał się w strój chłopki upowskiej.Kiedy go pojmali czekiści i podnieśli kiece zrobiło się głośno ponieważ upowska baba miała chuja.Sprawę w sowieckim stylu rozwiązał komandir Izaak Iwanow twierdząc ,że upowskie baby tak mają i nada w żopu.Tak też uczyniono.Po gwałcie osłabionego i wycieńczonego pozostawiono na stogu siana.Współplemieńcy pobiegli na ratunek Banderze okładając kwaśnym mlekim spuchnięte czerwono czarne dupsko Bandery.

Do sprawy molestowania Bandery odniosła się w telewizji republika redaktor Gójska-Hejke ,ktora na czas komentowania spraw upadlińskich zmienia się w vel Hójską-Gej ke.Stwierdziła mianowicie  ,że było to bezprecedensowe zdarzenie gwałtu na Banderze dokonanego przez 20 czekistów.Sprawą zaintersował się Żurawski vel Banderowski Przemysław i wraz z Tymą Upadlińskim skierowali rezolucję do Junckera i Schulza.Sprawa przez dwóch ostatnich nie została jeszcze rozpoznana jako ,że ostatni są w transie transmisyjnym z przedstawicielami rady międzyplanetarnej płci XXXLYYYM.

Portret użytkownika lolo pindolo

Nieprawda! przecież nawet

Nieprawda! przecież nawet dziecko wie że Plejadianie, Arkturianie, Andromedanie, Reptilianie, Draco, Archonci, Elohim, Nephilim, Annunaki, Zeta Reticuli niepokokoją się o zamieszanie wokół Trybunału Konstytucyjnego w Polsce i stan naszej demokracji.

Portret użytkownika Harmony38

Ży.dki-defincja -"Plemie

Ży.dki-defincja -"Plemie żmijowe" -Najgorsza plaga szarańczy i pasożytów na Ziemi.Trzeba ich sie pozbyć z Naszej Ojczyzny inaczej dalej bedą pasożytować na Nas rodowitych mieszkańcach ziemi Rzeczpospolitej Polskiej.Jak rozpoznać żmije ?1.Żywi sie negatywnymi wibracjami,wzbudza u Polaka lęk i poczucie winy.2Zawiść -jest jak pies ogrodnika.3. Podstawa żmij KŁAMSTWO potrafi tak obrócić dana sytuacje na swoją korzyść że drugi czlowiek z takim idiotą niema co rozmawiać bo żmija duszy niema a jak ma to demoniczna zaś Polak Ducha Świetego dlatego ni jak maja ze sobą te dwie nacje.Trzeba te chwasty wyrywać z korzeniami.Jak wyglądają ? mają niezły kamuflarz przypominajcy Homo sapiens choc nimi nie są !

Portret użytkownika baca

obcy rzeczywiscie martwią się

obcy rzeczywiscie martwią się o unię jew-ropejską ale mowienie że mają jakąś cywilizację to śmiech - przecież koczownicy nigdy niczego nie stworzyli - po ich "cywilizacji" są tylko narzędzia z epoki kamienia i surowe skorupy... nie ma nawet jednej świątyni, jednej rzeźby jednego pomnika.... nie ma nic... więc gdzie ta obca cywilizacja?

Portret użytkownika baca

ojej Trzcinko, tam gdzie

ojej Trzcinko, tam gdzie światło nie dochodzi żyją cywilizowane bakterie potrafiące fajne rzeźby z brązu tworzyć - czasami są to wręcz dzieła sztuki...

tymczasem koczownia sra, sra, podsrywa no i nawet g.... nie potrafi porządnie ulepić...

Pozdrowionka Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Masz rację,tylko te UFO nie

Masz rację,tylko te UFO nie są istotami pozaziemskimi tylko przeraźliwie ziemskimi...

Akurat ten w biblii przewrotnie przestrzega, ale pod strachem kary  nicością,  każe w siebie wierzyć jako w Boga... Ale już lepiej Homo...dużo lepiej...Dziekuję...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

On mówi prawdę a że był

On mówi prawdę a że był pijany podczas tej debaty, wygadał meritum zjawiska... Homo dość precyyjnie o tym pisze, tylko naiwny nie kuma, że i chrystus i jego demonczna matka to inny demon walczący o ludzkie dusze na swój użytek...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Homo sapiens

Nie dziwię się junkersowi bo

Nie dziwię się junkersowi bo jak wiecie z filmów i opracowań doktora Krajskiego tajne bractwa przyznają się że słyszą głosy "duchowych braci" lub "kosmicznych braci" !

Niewidoczne istoty sterujące światem

https://www.youtube.com/watch?v=_Kbm2OW7VwQ

Dodatkowo wiemy, że tajne stowarzyszenia do których należy junkers i tusk współpracują z ufonautami i wprowadzają w ciała niczego nieświadomych ofiar duchowe byty ! O tym jest w tym filmie:

Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach

https://www.youtube.com/watch?v=gngT4qTJXB8

Wiadomo również że jacyś "kosmici" chca stworzyć na ziemi rząd światowy hybryd ufonautyczno ludzkich ! O tym jest w tym filmie od tej minuty co się wyświetli

https://youtu.be/-SGiv7ABz-Q?t=7m28s

Jeżeli mamy informować nowych członków bractwa ufologiczno-okultystycznego o tym fenomenie, to powinniśmy wspomnieć o jednej z najważniejszych rzeczy, o BHP adeptów. Ludzie którzy zagłębiają się w tym ezo problemie powinni wiedzieć, że są narażeni na porwanie tak jak i inni, a nawet bardziej. W sytuacji gdyby ktoś zaczął miewać spotkania, w których pobiera się od niego jego elementy ciała, to wzywanie, nawet rozpaczliwe, jakiekolwiek pomyślenie, imienia Jezusa Chrystusa może uratować ofiarę od postradania zdrowia ciała i umysłu, a nawet pozbawienia delikwenta jego duszy (patrz "Kosmiczny jasyr - duchowa husaria") ! Niestety w programie nie ma mowy o wspomnianym badaczu z Ameryki, a tym bardziej o cesze zmiennokształtności istot ufo, o ich możliwościach kamuflażu, przecież takie stwierdzenia by zakłóciło odczuwalny błogostanogólnocywilizacyjnej akcji psy-ops, mającej za zadanie wmówić że całe to UFO, to "dobrzy kosmici" ! Bóg w Biblii informuje nas o tym byśmy strzegli naszych dusz (nefesz):

Ks. Powt. Prawa 4:9
Biblia Warszawska: "Tylko strzeż się i pilnuj swojej duszy, abyś nie zapomniał tych rzeczy, które widziały twoje oczy, i aby nie odstąpiły od twego serca po wszystkie dni twojego życia, ale opowiadaj o nich swoim synom i synom swoich synów."

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Aby strzec swej duszy, to

Aby strzec swej duszy, to trzeba z nią rozmawiać. Nie modlić się do imiennego Boga, bo w ten sposób modlisz się do Szatana.

Bóg nie ma imienia i jak sam osobie powiedział "Jestem, który Jestem"...

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj