W Danii znaleziono czaszkę obcego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na bardzo dziwną czaszkę natrafiła w Danii 19 maja 2015 grupa pracowników, która wymieniała rury kanalizacyjne w jednym z budynków na terenie tego kraju. Znalazcy mówią, że odkrycie natychmiast wzbudziło autentyczne zainteresowanie ufologów, bo charakteryzuje je niezwykły i niespotykany kształt .

 

Ogromne okrągłe oczy, wielkie kły i sam rozmiar czaszki, która jest większa o 50% niż czaszka Homo Sapiens, wskazuje na jej obce pochodzenie. Być może jest to hybryda człowieka i obcego?

 

Badający dziwny artefakt na Uniwersytecie w Kopenhadze, nie byli w stanie stwierdzić, do kogo czaszka należała. Niels Bohr, pracownik ww. uczelni ustalił, iż znalezisko liczy przeszło 800 lat.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

Bzdura... to są właśnie te

Bzdura... to są właśnie te rzeczy które fałszują historię... cyt. "Na bardzo dziwną czaszkę natrafiła w Danii 19 maja 2015 grupa pracowników, która wymieniała rury kanalizacyjne w jednym z budynków na terenie tego kraju" ...zaiste ciekawe, to jakim cudem nie wykopali jej wtedy gdy powstawała tam kanalizacja?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj