Bunkier scjentologów na pustyni w Nowym Meksyku

Kategorie: 

Źródło: http://saint-petersburg.ru/m/society/rubina/350728/

Ogromny kompleks nieznanych struktur znajduje się na pustyni w Nowym Meksyku niedaleko Santa Fe i Roswell, gdzie wielokrotnie widziano UFO. Zdaniem John Sweeney’a, dziennikarza BBC i autora książki o scjentologii, , jest to ni mniej ni więcej, tylko tajny bunkier ukryty głęboko pod ziemią, który przynależy do Kościoła scjentologów.

 

 

 

 

Sweeney uważa, że członkowie kościoła zbudowali podziemny kompleks na wypadek katastrofy nuklearnej. W podziemiach ukryte są rzekomo tytanowe groby, w których przechowywane są złote płyty z nagraniami oryginalnych przemówień założyciela wspólnoty L. Rona Hubbarda. 

 

Scjentolodzy chcą powrócić na powierzchnię Ziemi w przyszłości po Armagedonie, jaki najprawdopodobniej nas czeka. Obiekty te można podziwiać na Google Maps.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika angesar

Drogi Tallinie, gdybyć

Drogi Tallinie, gdybyć uważniej przeczytał źródło newsa to zauważyłbyś, że według autora książki o scjentologach bunkier ma służyć wyłącznie do przechowywania tych wątpliwych "mądrości", zaś budynki na powierzchni oznakowane są specjalnymi znakami, mającymi "pomóc scjentologom wracającym z kosmosu (!!), dokąd uciekną przed ewentualnym armagedonem".

A schodząc na ziemię - znając scjenstlogów jest to raczej jakiś reedukacyjny obóz dla nieposłusznych owieczek albo magazyn dla rozmaitych zgromadzonych dóbr, które powinny być trzymane z dala od wścibskich obserwatorów i skarbówki...

Portret użytkownika book

"Zdaniem John Sweeney’a (...)

"Zdaniem John Sweeney’a (...) jest to (...) tajny bunkier (...), który przynależy do Kościoła scjentologów."

To już kuźwa nie tylko ludzi ale i bunkry w swoje szeregi kaperują?

Wg sjp przynależeć == «być częścią jakiejś całości»

Skomentuj