Islamscy "Borgowie" - Czy Unia Europejska zatańczy ich mistyczny taniec ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Każdy kto śledzi media, zwłaszcza te niezależne, jest świadomy tego że Europa i USA rozpadają się społecznie, kulturalnie i duchowo. Oprócz widocznych zmian, trwa także przemiana niewidzialna. Zachodnia Europa została nasączona dziwacznymi prądami myślowymi, ktoś stara się przeprogramować ludność tak by UWIERZYŁA, że można zmieniać człowiecze ciała na żądanie, że płciowość to tylko "taki dodatek do kożucha".

Jak państwo wiedzą, osobiście jestem przekonany że ideologia Gender, u samych zródeł, ma związek z istotami ufonautycznymi, ale nie o tym chciałbym tu pisać.

Napływ Islamu do tzw. zachodniej UE powoduje rozmycie chrześcijaństwa, a właściwie jego eliminację. Społeczeństwa coraz bardziej się islamizują. Jak pamiętacie doktor Krajski przedstawił poważne badania na temat poglądów tajnych elit, które jak się okazuje, same wyznają Allaha, lub coś co ma nim być. Ludność UE pozbawiona chrześcijaństwa albo wpadnie w nihilizm totalny, ale zostanie przerobiona przez religię koraniczną. Gdyby do tego doszło, to podobnie jak Star Trekowi Borgowie , tak mahometanie "wszczepią" ludności tubylczej "swojego duchowego implanta", zostaną zasymilowani ! Już teraz oficjalnie rozgłaszają, że "Opór jest daremny, zostaniecie zasymilowani" ("You will be assimilated. Resistance is futile"). 

Sytuacja jest kuriozalna, bo Jezusowa cywilizacja chrześcijańska jest tą najwznioślejszą, tą najwyższą i co najważniejsze, tą prawdziwie anielską, i to ona powinna asymilować ludy dzikie, nieokiełzanne, wierzące w boga nieznanego, jakim jest według badań Allach ! Przecież początkowo słowo Allah było wykorzystywane przez pogańskich Arabów do określaniaboga Księżyca – Sina, wywodzącego się od sumeryjskiego boga księżyca Nanny.

 

Pomimo że jest tradycyjnie kojarzone z islamem, słowo Allah nie jest specyficzne dla tej religii. Tak czy inaczej, to chrześcijaństwo ma odpowiedni duchowy powab (siłę) by przemieniać, dobrowolnie asymilować i zaszczepiać (a nie wszczepiać) wiarę w Boga YHWH i Jego Syna Chrystusa. Niestety elity tego nie chcą, widać że działają wręcz odwrotnie, walcząc z chrześcijaństwem, z prawdziwą kulturą i z prawdą ! Dlatego podejrzewam, że zasymilowane przez "islamiskich Borgów" zachodnie społeczeństwa już niedługo zatańczą ich taniec. Jaki to taniec ? Proszę zapoznać się z tym krótkim filmem.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Sytuacja jest kuriozalna,

"...Sytuacja jest kuriozalna, bo Jezusowa cywilizacja chrześcijańska jest tą najwznioślejszą, tą najwyższą i co najważniejsze, tą prawdziwie anielską, i to ona powinna asymilować ludy dzikie,..."

...powoli  Sapiensie... nie rozpędzaj się... Tą "cywilizację chrześcijańską" krzewili tacy wspaniali ludzie jak np. papież Aleksander IV przecież... ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Borgiowie) Oczywiście szkodami tu zajmowac miejsca na innych wybitnych i dobrych "pasterzy owieczek"...

Czy o tej "cywilizacji chrześcijańskiej" pierdol*sz?

 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

8.01 26.08.16:  Jeszcze RA_Z:

8.01 26.08.16:  Jeszcze RA_Z:

 NOSSS: Niech się kraj wielkiego słowianina szykuje...BojaKO 1-ŚZy...będzie cieR_PiAuuuu...kiedy k:NUTY...islamskie biczować będą jego ciało !

W całej Azji zapanuje DUCH WALKI(ważne !)...aby ZEMŚCIĆ się na białych !

 Ten DUCH WALKI...mówi wam coś ?Niektórzy tak mają...od ur.a nawet w genach od tys.leci! Dla nich pokój i współpraca=...PUSTA aa aa...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Jak więc myślicie: CO MIELI NA MYŚLI UFOLUDKI W WYLATOWIE MÓWIĄC NAM:

 Musicie(!!!)...usunąć spośród siebie ludzi ZŁYCH...ale nie możemy wam powiedzieć kim oni są bo...BYŚCIE SIĘ POZABIJALI!

 Jeśli ktoś dostrzega tu...owych tańczących zzzzzzzz...????No to...owieczki: macie RAc:JEeeee!

Tak więc???1=ŚZy:KUJECIE...się czy olewacie:PŁYmmm...???

D.N..O:8.10 

 

Portret użytkownika NI

Gościu, chrześcijaństwo i

Gościu, chrześcijaństwo i najwyższe wartości? Odetchnij i spójrz na krucjaty, poczytaj sobie stary testament i zobacz jakie tam są "wartości" 

Poza tym, owszem, różne rzeczy się zmieniają. Kto chce I ma dostęp do informacji to rozwija się duchowo, są różne kółka zainteresowań. Problem w tym, że niektórzy chcą zmusić innych do uczęszczania  do swoich kółeczek. Powiem tak: rozpasanie nikomu nie służy jak I kula u nogi. W życiu z innymi ludźmi: kultura I wzajemny szacunek są konieczne, aby normalnie funkcjonować. Niestety nad wyraz często ich po prostu brak. Nie wspomninając już o zdrowym rozsądku. 

Portret użytkownika Lord_J

 Ewangelie nie sankcjonują

 Ewangelie nie sankcjonują zbrodni, w ewangeliach nie ma na nie pozwolenia i nie obiecują za nie raju, a wręcz przeciwnie! 

1 list Jana 3:15 : ” Każdy, kto nienawidzi brata swego, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie ma w sobie żywota wiecznego.”

Chciałbym być dobrze zrozumiany. To co mówi Jezus, a co robi człowiek w tzw Jego imieniu to dwie różne sprawy. Jezus postawił tak wysoko poprzeczkę moralną, że znakomitej większości nie udaje się jej przeskoczyć. Jednak religia chrześcijańska mimo swoich wad wynikających z natury ludzkiej jest na tyle niebezpieczna dla kogoś, że ten ktoś wydał  chrześcijanom bezpardonową i bezwzględną wojnę w celu ich unicestwienia.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Jezus postawił tak wysoko

"...Jezus postawił tak wysoko poprzeczkę moralną, że znakomitej większości nie udaje się jej przeskoczyć...."

 Naprawdę? Chcesz kogoś upodlić i wzbudzićw nim gniew?

Podnieś mu za wysoko poprzeczkę..

 Jesus syn Diabła.To pewne!

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj