Czy rakieta Falcon 9 została zestrzelona przez UFO?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczoraj na przylądku Canaveral doszło do spektakularnej eksplozji rakiety Falcon 9, należącej do firmy SpaceX. Oficjalna przyczyna zdarzenia nie jest jeszcze znana, ale już pojawiły się sugestie, że mogło dojść do jakiejś ingerencji zewnętrznej. Niektórzy, na chwilę przed eksplozją dostrzegają niezidentyfikowany obiekt latający.<--break->

 

W internecie zaczynają się już pojawiać filmy pokazujące, że w feralnej chwili w okolicy przelatywał jakiś niezidentyfikowany obiekt. Być może był to dron. Mógł należeć do firmy SpaceX i prowadził obserwacje testu silników, dokumentując go z kilku perspektyw.

Jednak takie obserwacyjne drony raczej nie latają tylko w zawisie filmują to co dzieje się w trudno dostępnym dla człowieka miejscu. Ruch obiektu w pobliżu wyrzutni, widoczny w krytycznych chwilach, może wskazywać n to, że obiekt ten mógł się jakoś przyczynić do katastrofy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik

Na tvn24 nie mogą pokazywac

Na tvn24 nie mogą pokazywac filmu bez zgody NASA i firmy która produkowała rakietę musża wykupić prawa. Jak wejdziesz na tvn24 to zobaczysz że ten obiekt przelatuje i nie sądzę aby tvn24 robiło sobie jaja z ludzi.

Portret użytkownika Thrasher

Witam!!! Od jakiegoś  czasu

Witam!!! Od jakiegoś  czasu czytam sobie tutaj artykuły. Nie chce być  nie miły ale po tym komentarzu chyba muszę.  Kolego Ty chyba mialeś bardzo cięzkie dzieciństwo... Może podmienili Cię w szpitalu, albo za młodu wypadłeś z kołyski na głowe za młodu, chyba że po prostu rodzice robili Cię przez rozmowę w budce telefonicznej i po po prostu zabrakło  żetonów... Zamiast pisać  takie żałosne komentarze w kierunku innych napisz jakiś artykuł "mądra głowo". A na zakończenie mojego wpisu napiszę tyle o Tobie. Kozak w necie Ciota w świecie... Dziękuję  za uwagę i pozdrawiam. P.S nie brakuje tu debili wśród  komentujących Wink

Strony

Skomentuj